ne znam da li ste o ovome pricali...

srebrni_letac

Početnik
Poruka
49
voleo bih da vratim vreme unazad jer sam napravio fatalnu gresku - vodio sam ljubav sa koleginicom iz firme. Verovatno se sad pitate zasto bi to bila greska, ali verujte mi na rec, zivot mi se ovih dana pretvara u pakao. U pocetku je sve bilo super, onako kako prosecan muskarac masta: neobavezan seks posle posla, kod nje (kad joj roditelji nisu tu) ili u jednom hotelu (hvala onima koji su izmislili tzv. odmor), i to je tako stimalo neko vreme dok se, neosetno i na moju uzas, nije pretvorilo u sve manje (i sve bednijeg) seksa, a u sve vise prebacivanja, tipa "kad ces ostaviti zenu", "ja te volim, a ti se prema meni ponasas kao prema nekoj droci" i tome slicno. Pritom, za to joj stvarno nisam dao ni najmanje povoda, a ona sad prica po firmi da sam joj svasta obecavao samo da bih je iskoristio. Pocinjem da se osecam kao Majkl Daglas kad protiv sebe ima Glen Klouz, samo se nadam da ova moja nece ici tako daleko.
 
E pametno kazu stariji: "Ne se'ri pod svojim prozorom (ili u svom dvoristu)". Pa ako ona nema nikoga (ni momka ni muza) sta si ocekivao? Da prihvati da ti sluzi samo za praznjenje ja'ja do kraja zivota?
Kad god sam bio sa nekom neobavezno (cisto radi seksa) pokusala je da napravi nesto ozbiljnije. Uvek. Ili nadji neku udatu za vanbracne avanture ili plati.
 
Prijatelju, ne znam sta da ti kazem. Ja sam imao ranije posla sa jednim zenskim idiJotom tog tipa, i jedva sam je se otarasio. Nisi smeo da dozvolis da se veze za tebe i da postane opsednuta, ili jer je luda, ili iz ocaja. Ne znam sta da ti kazem, samo pazi, povredjeno zensko je najopasnije.
Probaj prvo lepo, a ako ne ide, ubice je neko za 200€ bez problema, hehe... :twisted:
 
Neobavezan seks? To si zeleo?
Moguce, ako je u pitanju neka zurka, kresnete se jednom i nikad se vise ne vidite... ili neko letovanje ... ili nesto slicno ...
Ali varijanta: ona sama bez muskarca, ti njoj na dohvat ruke, na poslu, svaki dan se vidjate, ... tesko da se tu moze raditi o neobaveznom seksu... ali to si morao na vreme shvatiti i povuci se ...
 
Kako ces se izvuci iz ovoga - ne znam. Po svemu sudeci koleginica bas i nije onaj "bezazleni" tip, odnosno ima svoje kombinacije u glavi i plasim se da se sve nece zavrsiti na ovome... Imam strasno lose iskustvo sa bivsom "devojkom" svog doskorasnjeg momka. Elem, i ono je bila kao neka neobavezna varijanta (ona udata, on sveze razveden), ali ne smem ni da ti navodim sta mi je sve radila narocito kad se dokopala mog broja telefona!
E sad... Ne bih da moralisem u stilu sta ce ti "neobavezan sex" kad imas zenu kod kuce, ali o tome je ranije trebalo da vodis racuna... Narocito kada si izabrao partnerku... Za samu, slobodnu, neudatu... tesko da sex moze biti "neobavezna zabava", ma sta da tvrdi na pocetku. Jos ako ima malo nezgodan karakter... e, onda ti se desava to sto ti se desava...
 
e, da vam ne bih ostao duzan, reci cu vam da ce se sve završiti hepiendom, izgleda, po mene... Kako stvari stoje, pomenutoj dami nisam bio jedina opcija u "našoj maloj firmi", pa sam od juče odbačena karta na talonu, koju je zamenila nešto jačim štihom. Osećate li ogorčenje u mom glasu (zaboravih da me ne čujete). E, pa, grešite. To je bio uzdah olakšanja, a sad mi ostaje da izvucem debelu pouku. Draga koleginice, obozavam vas, ali ne hvala 8)
Što reče ovde neko od vas, idem u drugo dvorište...
 
srebrni_letac:
voleo bih da vratim vreme unazad jer sam napravio fatalnu gresku - vodio sam ljubav sa koleginicom iz firme. Verovatno se sad pitate zasto bi to bila greska, ali verujte mi na rec, zivot mi se ovih dana pretvara u pakao. U pocetku je sve bilo super, onako kako prosecan muskarac masta: neobavezan seks posle posla, kod nje (kad joj roditelji nisu tu) ili u jednom hotelu (hvala onima koji su izmislili tzv. odmor), i to je tako stimalo neko vreme dok se, neosetno i na moju uzas, nije pretvorilo u sve manje (i sve bednijeg) seksa, a u sve vise prebacivanja, tipa "kad ces ostaviti zenu", "ja te volim, a ti se prema meni ponasas kao prema nekoj droci" i tompovoda, a ona sad prica po firmi da sam joj svasta obecavao samo da bih je iskoristio. Pocinjem da se osecam kao Majkl Daglas kad protiv sebe ima Glen Klouz, samo se nadam da ova moja nece ici tako daleko.[/quote
Pa sta da ti kazem decko moj naleteo si na jednu nedozrelu zenu koja nema mnogo iskustva a takvih je na zalost puno i koja ce ti sigurno praviti probleme ali znaj samo jedno ona se time ponizava a ti reaguj hladno i ne padaj u vatru...samo je otkaci recenicom posle j nema kajanja...a ona neka melje koga zanima njena prica...
 

Back
Top