Haos na „Marakani“

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Haos na „Marakani“
Autor: B. Marković | 20.02.2009. - 20:00


„Marakana“ se trese i kad nema utakmica, a kontradiktorne informacije stižu iz dana u dan. Predsednik Den Tana je rekao novinarima da je sa generalnim sekretarom Kozićem stalno u sukobu argumenata i da sa sportskim direktorom Ivićem ne komunicira, jer ovaj nije pokazao potrebu za tim. Smena direktora stadiona Ćorovića obavijena je tajnom, a sastanak predsednika sa veteranima kluba završen je bez zaključka. Izvesno je samo da će u martu sabor kluba izabrati novu skupštinu.


- Sa generalnim sekretarom se sukobljavam svakog dana, jer nemamo ista mišljenja, ali to je konstruktivan sukob. Što se tiče sportskog direktora, on radi svoj posao za koji je dobro plaćen i ako me ne zove, onda ni ja njega neću zvati - objasnio je Den Tana.
Obeležavajući sto dana na čelu kluba, on se sastao sa veteranima i najavio održavanje sabora, jer je sadašnjoj skupštini u sredu istekao mandat. Odluku o tome doneće 24. februara Upravni odbor.
Predstavnici veterana tvrde da sastanak nije imao nikakvog efekta.
- Sastali smo se i proveli u razgovoru više od dva sata, ali ništa nismo zaključili. Den Tana nam je rekao da je finansijska situacija u Zvezdi i dalje teška i da su pred ekipom važni takmičarski zadaci. Kao da to nismo znali i pre sastanka! Izgubili smo pre podne bez ikakvog rezultata i nije mi jasno zašto nas je predsednik zvao. Klub je na nizbrdici i ne vidim kako će se zaustaviti - kaže nekadašnji golgeter Dušan Savić.


ovu temu postavlja iz razloga sto mislim da neko namerno srozava ovaj klub sa namerom da ga kupi za neke sitne pare
 
ovu temu postavlja iz razloga sto mislim da neko namerno srozava ovaj klub sa namerom da ga kupi za neke sitne pare

Oblaci nad Zvezdom nisu nova stvar. Mislim da je nemogućnost da se nešto popravi posledica upravo tvog zaključka.

Iskreno, voleo bih da se Zvezda proda, da se lešinari ne skupljaju oko nje u želji da ispune svoje sitne i pogane ambicije i da tim ponovo zaživi bar delom starog sjaja.
Ne bih voleo da tim uzme jedan tajkun. Više bih voleo da zvezda bude u vlasništvu više ljudi, po mogućnosti i stranaca. Time bi se smanjio broj malverzacija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top