Propelerac dvokrilac

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene, da vas decko kupi avion dvokrilac iz 2 svetskog rata (a koji je ispravan - prosao tehnicki pregled) da li bi vas bilo strah sa njim se provozati jedan krug, i da li bi i ako vas je strah provozali se njemu iz ljubavi prema decku?
 
Zene, da vas decko kupi avion dvokrilac iz 2 svetskog rata (a koji je ispravan - prosao tehnicki pregled) da li bi vas bilo strah sa njim se provozati jedan krug, i da li bi i ako vas je strah provozali se njemu iz ljubavi prema decku?


specificno postavljena tema..sustina - intezitet poverenja.

imam obicaj da idealizujem osobe sa kojima sam.. i kad se to ukombinuje sa snagom emocija prema toj osobi - dobije se takvo poverenje, da sam u stanju da predam svoj zivot u njegove ruke..

bila sam u vezi u kojoj sam bila u zabludi..samozavedena i zavedena..ne znas sta je gore..
shvatila sam da mi veza ne prija onog momenta kad sam izgubila poverenje u njega kao vozaca..
iako je vozio na isti nacin - nisam bila opustena, nije mi vise prijala njegova voznja..

u stvari - nisam mu verovala.

to je istina.
 
Zene, da vas decko kupi avion dvokrilac iz 2 svetskog rata (a koji je ispravan - prosao tehnicki pregled) da li bi vas bilo strah sa njim se provozati jedan krug, i da li bi i ako vas je strah provozali se njemu iz ljubavi prema decku?

U II Svetskom ratu nije bilo dvokrilaca.
Ali verujem da bi dvokrilci iz I Svetskog rata sasvim dobro poslužili temi (naravno pod uslovom da su prošli tehnički pregled). ;)
 
specificno postavljena tema..sustina - intezitet poverenja.

imam obicaj da idealizujem osobe sa kojima sam.. i kad se to ukombinuje sa snagom emocija prema toj osobi - dobije se takvo poverenje, da sam u stanju da predam svoj zivot u njegove ruke..

bila sam u vezi u kojoj sam bila u zabludi..samozavedena i zavedena..ne znas sta je gore..
shvatila sam da mi veza ne prija onog momenta kad sam izgubila poverenje u njega kao vozaca..
iako je vozio na isti nacin - nisam bila opustena, nije mi vise prijala njegova voznja..

u stvari - nisam mu verovala.

to je istina.

To je zato sto si mnogo emotivna osoba i nije ti prijalo kako salta brzine, sigurno je ponekad krcao menjac.:)

Ali dobro je kad se skroz prepustis, jer zene koje su skroz prepustene su najbolje u seksu i to kud i kamo.:):heart:
 

Back
Top