Albumi i sličice

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.131
Evo dragi moji i moje,

kao što sam obećala, otvaram novu temu, mislim da baš ovo nije bilo do sada. To uvek kažem pa se ispostavi da grešim, ali Helen će to već da uradi paste ako treba:)
Bila je tema o Životinjskom carstvu, ali ne i o maniji skupljanja sličica i lepljenja albuma kao nezaobilaznog dela našeg i njihovog detinjstva.
Pre jedno mesec dana ostane Minđušici svega 10 sličica da popuni Totally spies album. Ne hvalim se time, jer me ona više nervira s tim, ali skoro svaki album mi propratimo. Jeste:P
To što mi vadi iz novčanika stalno pare nema veze, a još manje to što je tata bolećiv pa joj kupuje onda kad ja kažem - e ovaj neću!
Tako da ne znam za vas, mi sad skupljamo neli Kod Lioko, izem ga u naziv..... i to se setila da ga skuplja sad kad je vec prošo voz, jer joj isprva bio glup kao.... tako da ja sad redovno idem duže kući ne bih li svratila baš u tu jednu trafiku gde zamisli još ima tih sličica.:roll:
Elem, ona meni danas šalje poruku i kaže - Zovi Luxor!
Znači, morala sam da zovem jer kao 10 sličica za Totally spies su rekli da će nam poslati besplatno kad smo već sve to iskupili, i prođe od tog obećanja mesec dana..... i ništa, i ja moradoh danas da zovem posle mesec dana..... i opet kažu - dobićete za mesec dana.....
A u onom Mjau mačkice ostala nam jedna ej jedna....:dash:

Kad sam bila dete bili su oni neki podvodni drugari s surlicama na vrhu glave, zaboravila sam kako se zovu, taj mi je bio omiljeni album....
A mojoj sestri Sara Kej....

A vama i vašoj deci?:D
 
Evo dragi moji i moje,

kao što sam obećala, otvaram novu temu, mislim da baš ovo nije bilo do sada. To uvek kažem pa se ispostavi da grešim, ali Helen će to već da uradi paste ako treba:)
Bila je tema o Životinjskom carstvu, ali ne i o maniji skupljanja sličica i lepljenja albuma kao nezaobilaznog dela našeg i njihovog detinjstva.
Pre jedno mesec dana ostane Minđušici svega 10 sličica da popuni Totally spies album. Ne hvalim se time, jer me ona više nervira s tim, ali skoro svaki album mi propratimo. Jeste:P
To što mi vadi iz novčanika stalno pare nema veze, a još manje to što je tata bolećiv pa joj kupuje onda kad ja kažem - e ovaj neću!
Tako da ne znam za vas, mi sad skupljamo neli Kod Lioko, izem ga u naziv..... i to se setila da ga skuplja sad kad je vec prošo voz, jer joj isprva bio glup kao.... tako da ja sad redovno idem duže kući ne bih li svratila baš u tu jednu trafiku gde zamisli još ima tih sličica.:roll:
Elem, ona meni danas šalje poruku i kaže - Zovi Luxor!
Znači, morala sam da zovem jer kao 10 sličica za Totally spies su rekli da će nam poslati besplatno kad smo već sve to iskupili, i prođe od tog obećanja mesec dana..... i ništa, i ja moradoh danas da zovem posle mesec dana..... i opet kažu - dobićete za mesec dana.....
A u onom Mjau mačkice ostala nam jedna ej jedna....:dash:

Kad sam bila dete bili su oni neki podvodni drugari s surlicama na vrhu glave, zaboravila sam kako se zovu, taj mi je bio omiljeni album....
A mojoj sestri Sara Kej....

A vama i vašoj deci?:D

Evo i mi smo u situaciju da obilazimo grad zbog tih Code Lyoko slicica. Jedva smo nasli album. Sada imamo problem sa duplikatima. Nikako da nam dodje neka nova slicica. Evo spiska onih koje imamo duplo i onih koje nemamo pa ako neko zeli mozemo da se menjamo.
Ove nam trebaju
1, 3, 7, 8 10
12, 18
22, 27, 30
31, 32, 34, 37, 38, 40
43, 45, 47, 48, 50
53, 60
61, 63, 69, 70
72, 77, 78
81, 82, 85, 89, 90
91, 92, 93, 96, 99
102, 103, 108, 110
112, 113, 116,
122, 123, 130
131, 132, 133, 134, 135, 140
143, 144, 145,
153, 156, 158,
162, 165, 168, 169, 170
172, 173, 174, 176, 178
182, 183, 184, 185, 188, 189, 190
192, 194, 195, 196, 197, 198

A ovo su duplikati
5, 6,
11, 13, 16, 17, 19,
21, 23, 24, 29,
33, 35, 36, 39
42, 46,
55, 56, 59
62, 67
71, 73, 74, 75, 79
80, 84, 85, 86, 87, 88
97, 98,
106, 107
111, 114, 115,
120, 124, 126, 127
137, 139
141, 142, 146, 147,
151, 154, 157, 159
166, 167
171
181
191, 199
 
Poslednja izmena:
Mi smo popunjavale Vini Pu album prošle godine i od tada ništa. Nešto mi više ne traži sličice, sad skuplja neke RBD blokčiće i papiriće.

A ja sam imala (što je najgore ne baš u mladim godinama) Životinjsko carstvo, Barbie (onaj gde je ona nacrtana na svim sličicama i na naslovnoj strani ima zlatnu bluzu i stoji na nekom mostu), Štrumpfove (naslovnica je bila zelena), Lion King i Nindža kornjače.
 
Brat i ja smo takođe skupljali sve moguće sličice i imali mali milion albuma.
Ali jedini koji sam stvarno volela je Sara Kej. Brat je večito skupljao fudbalere sa Svetskog prvenstva.
Sin je još mali za albume, ali jedva čekam da počnemo da skupljamo.
Krenuli smo sa Životinjskim carstvom, ali sporo ide jer slabo jedemo čokoladu...
 
LJubinka...
Ako ti kazem da su ovde sasvim odrasle zene, mame , skupljale i menjale se sličicama :rumenko: da li ces onda shvatiti kako je to ozbiljan problem :lol:

Salu na stranu, moja klinka sve sto moze da se iskamci od oca iskamci treptanjem, pa tako i te albume, koji je zanimaju koliko i lanski sneg.

Zalepi po 10 slicica i dosta joj, izgustirala :roll:

Skupljali smo winx to smo popunili i prepunili tako da smo kupili i album br 2 da bi spucali duplikate.
I slali smo LUxoru i oni su nam zaista poslali slicice al posle jedno dobrih 2 meseca :roll:

Idiotski sasvim jer dete zaboravi i izgustira to. Al stignu.

Sad smo na totali spice, al ja ni mrtva ne nasedam da kupim slicice.
To babe kad im trazi i tata .
Ali generalno albumi nam još nisu ušli u kucu u toj meri .
Ja sam kao dete bila daleko zainteresovanija za albume i svaki ali svaki sam imala.
Još imama pepeljugu da ne verujes.

A strumfovi, snorkijevci, tarzan, barbie...te sam pogubila.

Mislim da je Nana još mala za album i da me ta zezancija tek čeka kad krene u školu.
 
Ja obozavam albume sa slicicama, moja mama i dalje cuva sve koje smo popunili i ima ih bar tridesetak (Snupi, Strumpfovi 1 i 2, Snorkijevci, Evoksi, Nindza kornjace, Zivotinjsko carstvo, Sara Kej, Snezana i 7 patiljaka, Barbi, Garfild, Robotek, Druidi, Fudbaleri, Simpsonovi, Mjau mackice, Pokemoni, Mapet sou, Mapet bebe...).
Sad sam u medjufazi kad nemam sa kim da menjam slicice, jer nit imam decu, a deca mojih prijatelja nisu jos porasla do samolepljivih slicica =)
 
Imala sam neki Barbie album, neki sa zivotinjicama (dobijale su se i figurice zivotinja zajedno sa slicicama), Simpsonove :)...
I ne mogu da se setim da li je bilo jos necega.
Kad se setim menjanja i fuljanja slicicama u skoli za vreme odmora... :lol:
 
Imala sam neki Barbie album, neki sa zivotinjicama (dobijale su se i figurice zivotinja zajedno sa slicicama), Simpsonove :)...
I ne mogu da se setim da li je bilo jos necega.
Kad se setim menjanja i fuljanja slicicama u skoli za vreme odmora... :lol:



lepo beše, zaista
ja sam skupljala štrumpfove, imala sam popunjen album
skupljala sam Životinjsko carstvo, kad sam bila skroz mala, ja i brat smo popunili 2 albuma
baš smo bili vredni
 
A vama i vašoj deci?:D
jao, ja i nisam imala bas mnogo albuma, secam se sare kej, hajdi i fudbalera :D
jos ih cuvam
a ni moji klinci nisu previse zagrejani, vise ih ja teram da skupljamo nesto, da vezbaju lepljenje slicica, tj. da budu pazljivi i precizni
ovaj moj mali me 'ladno odbije, ja htela da mu kupim traktor toma, on kaze da nece to da skuplja...
poslednje sto smo skupljali su bile winx-ice
 
Moja mama je radila u kiosku,i naravno da sam sakupljala sve moguce albume.Najdrazi mi je bio i ostao Sara Kej,ali bilo je Strumpfova,Sandokana,Otpisanih,Tarzana...i ko zna cega jos.
Moj stariji sin,kao veoma racionalno dete,sakupljao je albume sa fudbalerima kada su se odrzavala ta neka svetska prvenstva,ali sada je i to prerastao..
A mladji je sada u fazi sakupljanja Zivotinjskog carstva,i srecom pri kraju smo,fali jos samo
8 komada....Inace,svako jutro trcim u postu da posaljem slicice koje smo ugovorili za razmenu prethodnog dana,jer zivim u malom mestu gde je nemoguce promeniti duplikate, a zao mi da ga ne popuni kada je stigao do kraja...
Imam srece pa ne kidise na svaki novi album koji se pojavi,jer to kosta....
 
Kad sam bila dete bili su oni neki podvodni drugari s surlicama na vrhu glave, zaboravila sam kako se zovu, taj mi je bio omiljeni album....A mojoj sestri Sara Kej....
A vama i vašoj deci?:D

:D Jao, Snorkijevci, da. I Ewoksi, i Štrumfovi, i Star Wars (neko mi je u školi ukrao taj album, o kako se brat bio naljutio na mene :( )
i Životinjsko Carstvo naravno (ovo i sad skupljam na FB). :) Čunga Lunga su bile obavezne takođe.
A, kako sam tek lijepe salvetice imala, ih...:aha:
 
Prvo ja :lol:
Sara Kej :D
i skupljala sam salvete :roll:....iskreno vise zato sto i svi,drzalo me malo i batalila....moj hobi posteri,pjesme,spomenari,ceduljice iz skole....ma i svasta nesto sto ima neobicni oblik....uglavnom raznoliko :)crtala sam doooosta,i soba je bila izlepljena raznim skicama,portretima crtane ugljem....to volim....:)...ali bilo je nesto sto sam nastavila mamino - postanske markice...imala i album...mada toga nema vise....ostalo je kuci i niko "ne zna " gdje je :lol:...pretpostavka- sestre dok bile male "sredile" :lol:

Sin samo makete automobila :D

Cerka sve i svasta :hahaha:....znaci kako neki album izadje...sve mislim da smo prvi kupci :lol:...i ne izgustira bas....stvarno cuva,ali kad izadje nesto drugo interesovanje prenese na to....i dalje se kupuje i za "stari" album...samo manje i kad se sjeti :)
Stikeri ne odumiru nikako :roll:....ne znam koliko sam joj samo foto-albuma kupila za te slicice....inace totali spajs je trenutno....
i skoro naidjem na album zivotinjskog carstva.....eh to kupih bez njenog trazenja(za moju dusu):lol:...mislim to je uvijek aktuelno.....i predivno je....uglavnom odusevila se...:D
 
i skupljala sam salvete :roll:....iskreno vise zato sto i svi,drzalo me malo i batalila....moj hobi posteri,pjesme,spomenari,ceduljice iz skole....ma i svasta nesto sto ima neobicni oblik....uglavnom raznoliko :)crtala sam doooosta,i soba je bila izlepljena raznim skicama,portretima crtane ugljem....to volim....:)...

:lol: Joj, mene roditelji i sad zafrkavaju zbog tih šarenih papirića i kutijica koje sam skupljala k'o miš...
to je i sad fazon - čim nešto ima šareno ili sjajno pakovanje, pitaju mene hoću li da mi to ostave za kolekciju...:) :rumenko:

A kažu da su mi omiljene igračke bile sveska, olovka i bojice...satima sam sjedila na podu, crtala i pisala...
i u svesku sam "presovala" te papiriće i cvijeće...i tako...što volim kad me ovako nešto podsjeti na to vrijeme...hehe...:)
 
To je i mom muzu bilo, samo 92
Pa Maradona....
A inace, osim stikera, koji su je li, neunistivi, skupljam joj i casopise koje kupujemo, da ima, jer sam ja pametna to kupovala dok jos nije savladala latinicu.... eto sad cita aktuelnosti od pre 2-3 godine...:hahaha:
A ja sam skupljala omote od cokolade, sto neobicnija cokolada.... to bolje....:hahaha:
A moja sestra znacke.... ko zna gde je to sad:confused:
Imala sam i nekoliko svezaka s omiljenom grupom New Kids on the Block, koje sam menjala s drugaricom za neke kasete....:lol:
Sta da vam pricam....:lol:
 

Back
Top