Ne samo ZLOvenci, i Englezi krađejo Hrvatima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.24sata.hr/news/clanak/hr...425/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

mislim da su Hrvati stvarno tužan narod što jim svi želejo loše i krađejo.
nakon Srbina koji želei ukrasti Hrvatima zemljo ZLOvenaca koji želejo ukrast Hrvatima more
Turčina koji ukrlai Hrvatom pobjedo u fuzbalu sada jih dirajo i ENglezi

samo mogu:hahaha:

Vzem Delo ali Novice in tam beri o Sloveniji. Pust Hrvaško pri miro.
Ko pride Mednarodno sodišče v Piran, Slovencev nebo nikje.
 

Janez opet provociraš...bzvz:mrgreen:
aj molim te u svim oblastima ste iza nas od sporta pa preko muzike, sve do nauke :rtfm:...u svim oblastima imamo veča imena, slavnija i poznatija od vas...i sad ti iskopaš tu neki tekst..koji mora bit istinit a ine mora....taman da i nije...reci ti meni koliko Slovenija ima svetski priznatih naučnika a koliko Hrvatska....?
:think:

mislim da su Hrvati stvarno tužan narod što jim svi želejo loše i krađejo

pa da se spustim na tvoj nivo onda bi se i ja mogao smejati od stvari koje nisu smešne...kao na primer da je Slovenija u vrhu po broju samoubistava po glavi stanovnika... od dosta primera seksualnih bizarnih napastvovanja kojih Slovenija se susretala u poslednje vreme...:think:

al nisam ko ti :evil: da se smejem nekim ličnim tragedijama pojedinaca pa bili oni Slovenci, Hrvati, Arapi il Tunguzi :idea::rtfm:

nakon Srbina koji želei ukrasti Hrvatima zemljo ZLOvenaca koji želejo ukrast Hrvatima more

niko nikom ništa ne krade tako dugo dok se spor ne reši na Međunarodnom sudu...jer granice nisu rešene još iz doba SFRJ

koliko je teško da to ukapiraš?:dash:

Turčina koji ukrlai Hrvatom pobjedo u fuzbalu

nemoj samo ti meni fuzbal....gde je reprezentacija Slovenije bila na tom Fuzbalu?:per:

Gde je rukometna reprezentacija Slovenije bila na ovom Svetskom prvenstvu u rukometu?:per:

ajde lepo uzmi Mojcu pa skijaj po Triglavu.... umesto da zaye8avaš ovde....lepo nauči svoju Mojcu skijanju a i ti nauči ...da barem pokušati napraviti ono što ni jedan Slovenac ni Slovenka nije uradila u Svetskom Skijanju ko Janica i Ivica Kostelić:mrgreen::p:per:

xe8ote Hrvatska sa ni jednom do tada pravom ski stazom iznjedrila Janicu i Ivicu Kostelić,,,,,a Slovenija i Triglav, i Pohorje....i desetke skijališta.....a Slovenci i Slovenke ni jedan među prvih 10 :hahaha:

sada jih dirajo i ENglezi samo mogu:hahaha:

pusti Englezi zahvaljujuć nama nisu nastupili na EP 2008 u fuzbalu jer smo ih pobedili i u Zagrebu i u Londonu

ma ajde liz pa u "mus" i sanjaj kad će to reprezentacija Slovenije da uradi:rotf:

:bye:
 
peti ligament

baš neznam svaki slejački jezik u nulo

a tako ...a slovenački jezik je gradski? :hahaha:

xebote imate 1 grad (Ljubljanu) i jedan gradić Maribor....ostalo sve selandrija....a ti govoriš za srpsko-hrvatski da je seljački jezik

pa zato na svakoj fešti vam pevaju ovi sa "seljačkim" jezikom, jel? zato jer je seljački? :dash:

ma ajde bre vozi...banujte budalu....došao je tu da vređa jezik i druge narode...

:evil:
 
pogledajte ovog


kyo
samo isokomplexani ljude ponašajo se sa stvarema naroda stvarema drugih
brzo ide naštjevati kako je janica bolja-a zaboravi koje nacionlanosti su treneri mazači serviserji i koje su bile 1 skije

brzo se baha kako imajo bolje učenika ali kaži mi zašto je hr onda u bankrotu ako ima najbolje učenike i ipak atlantidu?

zašto u rukometu uskoro popušiti protiv B reprezentacije slovenije?

pa po 10600 postoma vidi se ti da si još jedan mnogih ružnih hrvata koji s eponaša sa akcijama drugih
 

ma qretenCo se pravi da ne zna srpskohrvatski a kad mu dođe Tony Cetinski il Ceca/Seka....da vidiš kako se to na koncertima peva:rotf:...svi odma zaborave na slovenački :hahaha:

ma pusti dileju skomplexiranu....ko zna na kojim je drogama čovek....:hahaha:

Nemam ja ništa protiv slovenačkog jezika, jednostavno ga ne razumijem.
Mogu ponešto da provalim, ali da diskutujem, nema šanse...
Šta ću, seljak čovjek :mrgreen:
 
pogledajte ovog


kyo
samo isokomplexani ljude ponašajo se sa stvarema naroda stvarema drugih
brzo ide naštjevati kako je janica bolja-a zaboravi koje nacionlanosti su treneri mazači serviserji i koje su bile 1 skije

brzo se baha kako imajo bolje učenika ali kaži mi zašto je hr onda u bankrotu ako ima najbolje učenike i ipak atlantidu?

zašto u rukometu uskoro popušiti protiv B reprezentacije slovenije?

pa po 10600 postoma vidi se ti da si još jedan mnogih ružnih hrvata koji s eponaša sa akcijama drugih

Nisam te baš shvatio tu, ali nema veze.
A zakaj misliš da so trenerji, mazači i serviseri otišli iz Slovenije i došli raditi za Hrvatsku?
Zato jer im je bilo dobro u Sloveniji? Sigurno ne. Ali ni to nema veze.
Vi ste mali i iskompleksirani i veselite se tuđim nevoljama. A sami imate sranja preko glave.
Ajd sikter janez, da ti Mojcu ne kresnem, pa gdje si onda? Ionako vas Slovence više ni Slovenke ne mogu podnijeti, nego svaka traži ćafurja da je bar dobro kresne! :mrgreen:
 
pogledajte ovog


kyo
1. samo isokomplexani ljude ponašajo se sa stvarema naroda stvarema drugih
brzo ide naštjevati kako je janica bolja-a

2. zaboravi koje nacionlanosti su treneri mazači serviserji i koje su bile 1 skije

3. brzo se baha kako imajo bolje učenika ali kaži mi zašto je hr onda u bankrotu ako ima najbolje učenike i ipak atlantidu?

4. zašto u rukometu uskoro popušiti protiv B reprezentacije slovenije?

5. pa po 10600 postoma vidi se ti da si još jedan mnogih ružnih hrvata koji s eponaša sa akcijama drugih

1. ma da ...da nije skijala na ELANU sigurno ne bi pobedila :rotf::rotf::rotf:

2. stari joj je bio glavni u svemu...da nije njega i talenta u Ivice i Janice onda ne bi postigli takve skijaške uspehe o kojima svaki Janez more samo sanjati:mrgreen:

ti si stvarno tako gloop il se praviš samo?:cool::hahaha:

3. ne odgovori mi jel postoji paritet među omerima slovenačkih i hrvatskih svetski priznatih naučnika? :mrgreen:

pa tako se možemo razgovarati do sutra i natezati ako ćeš ti eskivirati odgovore:roll:

4. ki bi da bi....pujsek... računa se ono što vama fali a to su MEDALJE :bye:

5. ti si na dobrom putu da za dve godine budeš imao duplo više od mene.....samo što će kvalitet biti daleko slabiji....jer ja pišem argumentovano...a ti samo loopaš:mrgreen:
:bye:
 
evo jedne Slovenske ŽALJOPOLJKE :hahaha:


xe8e vas to što vam Tito nije ostavio Trst....nemate more ko mi, kao ni sportske, muzičke i naučne uspehe ko mi...pa sad frustracije lečiš na trivijalnim stvarima poput Atlantide....

a evo par vaših bisera od politike i medija ....:

pa da se malo nasmejemo... Janezi v Svemiru :rotf:, Slovenci grade najveću Piramidu :rotf: Janez bu delal otok...i druge glooposti:dash:

:arrow: http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=5159045&postcount=3

:arrow: http://forum.krstarica.com/threads/129300

PS svaka vam čast kaj niste prodali banke kao mi i Srbi...al ipak da nije bilo rata kod nas i korumpiranih pojedinaca ...verovatno bi i mi danas imali svoje banke

a da u Sloveniji teče med i mleko...to možeš tu forumašima iz Srbije prodavati tu spiku...ja živim 15min od slovenačke granice i često sam v Deželi tak da jako dobro znam kak vam ide...:rtfm:

toliko:bye:
 
Dolaze ovde u bg,najkupuju se gudre pa posle svi blesavi :evil:

ma pusti...mogu još koji mesec da nas sve malo xe8u...a onog dana prvo kad Hrvatska uđe u EU pa potom Srbija....pa kad ih te dve jedna duplo a druga četverostruko veća qita loopi na sred čela....brzo će da odprde....

evo jednog Jocker pitanja za ovog iskompleksiranog Slovenca:

Šta vam se to dešava u poslednje vreme s Merkatorom? :mrgreen:
 
A šta vi Hrvati radite ovde nego provocirate ? Šta ste napali na čovjeka nesviđa vam se kad vas jebu a ,onda skočite svi do jednog i terate čovjeka sa srpskog foruma eeeej :thumbdown:

niko ga ne tera.... neka samo odgovara na postavljena pitanja...a ne da tu vadi trivijalne stvari od nikakve važnosti...:roll:

al neće...istina boli...:mrgreen:

a to je da su se srozali....ugled i u EU i u NATOu...a ovo je tek početak...:idea:

malo su se umislili...mislili da mogu diktirat svima kako hoće i da su oni lider zapadnog balkana...u nekim oblastima ekonomije jesu...al i tu gube bitku polako:idea:


šta misliš da oni hrvatsku ne žele u EU bog granice...pa tako misle oni koji nisu upućeni...:arrow:

ONI HRVATSKU NE ŽELE U EU i NATOu zato jer bi ulaskom Hrvatske njihovo liderstvo došlo u pitanje....TOGA SE ONI BOJE....samo kao što vidim u nekim oblastima su počeli gubiti i pre ulaska Hrvatske i Srbije u EU...:rtfm:

vidjet ćeš ako odgovori na pitanje o Merkatoru što sam ga postavio:mrgreen.:idea:

PS imam još nekoliko aseva u rukavu...ono bašmi se čifnulo da raspalim po Janezima...jer su ništa drugo nego isti kao i ostali balkanci (uključujući i naše republike): TEŠKI BALKANCI :rtfm:
 
Pa osecaju se kao ''domaci'':mrgreen::mrgreen::mrgreen:

;);)

:lol::lol::lol::lol:

previše domaći zato su počeli malo previše diktirati...vama sa Kosovom nama sa ulaskom u EU i NATO mešajući bilateralne stvari sa integracijskim...al ok...

pokazali su pravo lice

svi ćemo jednog dana biti u EU

i kad će se donositi neki zakon u EU parlamentu a Slovenija neće moć po lisabonskom ugovoru da odbaci predlog...neće ni Hrvatska ni Srbija a ni BiH stat na njenu stranu ... pa će im sinut zašto:idea:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top