IZBORI PROLEĆE 2009

Za koga glasate?


  • Ukupno glasova
    81
  • Anketa je zatvorena .

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Znam, znam. Već ima ovakvih tema. Međutim ne možemo da se povezujemo na stare teme jer se u poslednjih par meseci mnogo toga desilo. Potrebno nam je novo forumsko glasanje da vidimo ko tu koga podržava i zašto. Neka ovo bude osvežavanje političkog stanja na našem forumu.

U starom dobrom komunističkom LDP duhu (kako nas već krpe jel) napraviću glasanje javnim. Da se zna.

Pozivam vas da glasate. Pažljivo razmislite, izmerite, pa tek onda presecite. Zamislite da ste na pravim izborima.

Imate pravo samo jednom da glasate.

Dobro bi bilo da nam članovi na forumu obrazlože u postu zašto su se opredelili za svoju stranku a ne da nam ppljuju druge stranke. Jer ne glasamo za nekog zato što je drugi loš, nego glasamo za nekog zato što ima najviše vrlina. Koje su to vrline vaše stranke. Neka ovo bude pozitivna tema bez pljuvačine.

Jedino sam zadržao koaliciju DSS+NS kao jedinu izvesnu. Ukoliko smatrate da će do neke koalicije doći, možete zbrojiti rezultate partnera i doći do rezultata koalicije.

Molim da se izrazimo.

Bilo bi dobro da tema bude lepljiva bar nekoliko dana a onda da se zatvori i da se saberu rezultati. Mislim da je svaki iole merodavan član tu bar jednom u deset dana. Ostali će se smatrati za apstinente.

Lepa tema lepo glasanje. Budite lepi. :)

GLASACKA_KUTIJA_2_1.jpg
 
Poslednja izmena:
Ma ona tema ništa ne valja, prepuna je spama i prepucavanja. Nema razloga da nemamo normalnu temu u kojoj bi raspravljali koliko ko realno može da uzme (bez svađe), koje su im dobre i loše strane, koje su moguće koalicije itd.
 
Ma ona tema ništa ne valja, prepuna je spama i prepucavanja. Nema razloga da nemamo normalnu temu u kojoj bi raspravljali koliko ko realno može da uzme (bez svađe), koje su im dobre i loše strane, koje su moguće koalicije itd.
Pa ovde na skoro svakoj temi dođe do spama i prepucavanja.Spam ponekad nije loš ako piše neko duhovit.Nažalost,nemoguće je to sve eliminisati pošto bi onda posećenost foruma drastično opala.Bilo je pokušaja da se to sredi i nije uspevalo.
 
Pa ovde na skoro svakoj temi dođe do spama i prepucavanja.Spam ponekad nije loš ako piše neko duhovit.Nažalost,nemoguće je to sve eliminisati pošto bi onda posećenost foruma drastično opala.Bilo je pokušaja da se to sredi i nije uspevalo.

Ma znam ali ono je stvarno postalo haotično, treba da pređeš 20 strana da nađeš nešto vezano za izbore.
 
Ma ona tema ništa ne valja, prepuna je spama i prepucavanja. Nema razloga da nemamo normalnu temu u kojoj bi raspravljali koliko ko realno može da uzme (bez svađe), koje su im dobre i loše strane, koje su moguće koalicije itd.

BRAVO. PUN MI JE KUFER SVAĐANJA AJMO KAO NORMALNA NACIJA DA LEPO GLASAMO I DA SAMO IZLAŽEMO POZITIVNE STRANE NASIH STRANAKA A NE DA PLJUJEMO DRUGE. PLJUVANJA GDE HOCES NADJES, ALI OBRAZLAGANJA POZITIVNOSTI STRANAKA NIGDE.
Znam da pozitive ima malo al da pokusamo. ;)

PS Malo mi je treblo da iskucam stranke pa je zato kasnila anketa.

Kisela nije pokrenula ovakvu anketu. :)

Izvolte i srecno , želim vam podebu :)
 
Izaći ću ako bude izbora. Nakon 5. oktobra na svim izborima sam ili ostajala kod kuće ili izlazila da poništim listić a sad ću da glasam. Zaokružiću SPS iz razloga što :
- ne podnosim naprednjake i mislim da su neviđeno licemerni i dvolični.
- radikali nešto mute sa svima i ne verujem im.
- mislim da je LDP formiran samo za Čedinu ličnu korist i da ne mogu da sprovedu ništa o čemu govore.
- ne verujem Koštunici jer misli samo na svoju pozadinu i već sam mu jednom dala glas za džabe.
- DS ide u paketu sa G17 koje ne mogu da smislim.

Ako DS pre izbora izađe iz koalicije sa G17 i nastupi samostalno mogu da se predomislim i da im dam glas. U tom slučaju G17 ne prelazi cenzus tako da se sigurno neće ponovo spojiti nakon izbora. Najviše bih volela da naprave predizbornu koaliciju DS-SPS jer onda ne bih imala dilemu za koga da glasam.

A prognoze za sledeću Vladu :
1) DS-SPS-DSS-NS
2) DS-SPS-SRS

Verujem da će Tadić znati da kupi ili Koštunicu ili radikale (verovatnije ovo drugo, vidim već su počeli da se vole i razumeju). Koalicija DS-SPS-SNS je po mom mišljenju neizvodljiva jer ovi prvi nisu ludi da sade tikve sa Nikolićem a isto tako nema šanse da opozicija+SPS formiraju Vladu. Čeda ne prelazi cenzus ....
 
БоТа више ни кукуруз неће бити у стању да купи...може да се захвали чињеници да су Срби у Србији постали плашљиви па гласају за ДС...али чим се опамети..може само да се кандидује за месну заједницу у малој плани!
 
Izaći ću ako bude izbora. Nakon 5. oktobra na svim izborima sam ili ostajala kod kuće ili izlazila da poništim listić a sad ću da glasam. Zaokružiću SPS iz razloga što :
- ne podnosim naprednjake i mislim da su neviđeno licemerni i dvolični.
- radikali nešto mute sa svima i ne verujem im.
- mislim da je LDP formiran samo za Čedinu ličnu korist i da ne mogu da sprovedu ništa o čemu govore.
- ne verujem Koštunici jer misli samo na svoju pozadinu i već sam mu jednom dala glas za džabe.
- DS ide u paketu sa G17 koje ne mogu da smislim.

Ako DS pre izbora izađe iz koalicije sa G17 i nastupi samostalno mogu da se predomislim i da im dam glas. U tom slučaju G17 ne prelazi cenzus tako da se sigurno neće ponovo spojiti nakon izbora. Najviše bih volela da naprave predizbornu koaliciju DS-SPS jer onda ne bih imala dilemu za koga da glasam.

A prognoze za sledeću Vladu :
1) DS-SPS-DSS-NS
2) DS-SPS-SRS

Verujem da će Tadić znati da kupi ili Koštunicu ili radikale (verovatnije ovo drugo, vidim već su počeli da se vole i razumeju). Koalicija DS-SPS-SNS je po mom mišljenju neizvodljiva jer ovi prvi nisu ludi da sade tikve sa Nikolićem a isto tako nema šanse da opozicija+SPS formiraju Vladu. Čeda ne prelazi cenzus ....

Iako se ne slažem po pitanju LDP, smatram tvoje pisanje izuzetno zrelim. Dobra analiza. :ok:
 
Cedu inace kao pojavu ne mogu smisliti, ali covjek ima solidne ideje, realan je i umjeren. E sad koliko je on sposoban da te ideje sprovede u djelo, to mozemo saznati samo na jedan nacin, ali eto nema mnogo biraca.
 

Back
Top