Ovako se rešava ekonomska kriza u Srbiji i zapošljava narod !

Da li podrzavate ovaj nacin borbe protiv nezaposlenosti ?

  • Odlicna ideja, treba je primeniti.

  • Ne svidja mi se ideja.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.911
Ovako se to radilo nekad (tacnije 1951) :mrgreen:

krivjeuf3.jpg


Nema na cemu :ok:
 
da je bilo volje trebalo je da se izadje pred Narod i objasni da je drzava porusena poharana opljackana i da je neophodna obnova iz temelja ,bez rasprodaje imovine i sa radnim akcijama ..Krenulo se u kontru. nema obnove ,sve se prodaje bez pravih ideja ..mleko zavrsava u blatu ,droga na ulici, posten narod bez dinara u dzepu u zatvoru (duzni)a kafici puni "elite" Zamlelo se to i ide...
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Ovo je potpuno bezveze. Pa nisu svi sposobni da nadju posao. Ko ce, recimo, danas zaposliti onog propalog berzanskog megaeksperta DelBoja? Kome takav nesretnik treba? I sta ce on drugo da radi nego da gluvari.

Potpuno si u pravu.
Treba da zapošljavaju vizionare, one koji umeju da povežu konce, čitaju izmedju redova, saberu 2 i 2 i postave ovakvu temu:

http://forum.krstarica.com/threads/264756

A onda gurnu glavu u pesak i ne pojavljuju se na istoj:lol:
 
najironičnije je ono na kraju: "smrt fašizmu, sloboda narodu".
ako nije fašistički hapsiti nekog zato što nije nigde zaposlen i što voza prijateljev motor, ja onda ne znam šta je.
ovo je jedan mali ali 'ebitačan dokaz koliko se i kapitalistička i komunistička i fašistička uređenja u srži slabo razlikuju i kako su im slični ciljevi: svima je stalo da od ljudi naprave šrafove u svojoj mašineriji. ovo je više onako arhaičan metod, kapitalistička društva se služe ekonomskom i socijalnom ucenom (što je reko džoni štulić: ako ne slušaš qrvin sine, nećeš ni jesti)
 
To mu dodje ko sto danas imaju neki predloge da oni koji nisu ozenjeni placaju neki poseban porez zbog toga ili oni koji nemaju dece. Vrh idiotizma.

I onda recimo neki retard sa dobrom vezom ufura se na neki "solidan " posao a ti koji si 100 puta pametniji ,posteniji i sposobniji ides na njivu da kopas krompir da ne bi isao u zatvor zato sto si nezaposlen.

sta fali kopanju?
i to je poso
 

Back
Top