Pedofili svih zemalja ...

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
PEDOFILIJA MEĐU SVEŠTENIM LICIMA U BIH NE BIRA RELIGIJU
Devojčice žrtve hodže i popa
Ćutanjem verskih zajednica, ali i niskim kaznama koje se izriču za pedofiliju,javnosti se šalje opasna poruka da o ovim delima ne treba javno govoriti
Bosnu i Hercegovinu, koja kao nikad ranije beleži porast pedofilije, uzdrmala su dva slučaja seksualnog zlostavljanja dece, koji imaju još veću težinu jer su počinioci sveštena lica - jedan hodža i jedan pop.
Rešada Omerhodžića, hodžu iz sela Gluha Bukovica u srednjoj Bosni, sud je osudio na 18 meseci zatvora zbog bludnih radnji nad maloletnom devojčicom, a Islamska zajednica suspendovala do pravosnažnosti presude, prenosi Beta.
Podeljena javnost
Devojčica je tokom procesa kazala da je nad njom i još nekoliko njenih drugarica koje su dolazile na časove veronauke u džamiju, hodža bludničio i pri tom pretio da će im „umreti majka ako nekome kažu nešto o tome što je radio

U gotovo isto vreme, na drugom kraju BiH, Tužilaštvo u Brčkom otvorilo je slučaj protiv brčanskog popa Slavka Maksimovića, koji je osumnjičen za silovanje 14-godišnje devojčice.

MaSTAFA CERIć: NIJE TREBALO DA SE RODITELJI žALE JAVNOSTI
Svako je nevin dok se ne dokaže suprotno“, kazao je efendija Mustafa Cerić istog dana kada je izrečena presuda hodži Omerhodžiću dodavši da su roditelji seksualno zlostavljane devojčice morali najpre da se žale Islamskoj zajednici, a ne javnosti. Advokat devojčice, Duško Tomić, izrazio je žaljenje što se „Islamska zajednica u Travniku svrstala na stranu zlostavljača“.
NOVINARI „ISLAMOFOBI“
Seljani iz Bukovice su fizički nasrnuli na novinarske ekipe koje su pokušale da snime priču o seksualnom zlostavljanju dece. Novinari su napadnuti i držani pritvoreni sve do dolaska policije. Stanovnici Gluhe Bukovice su novinare nazvali „islamofobima“ koji žele da naruše ugled „njihovom bratu hodži“, a organizovali su i potpisivanje peticije protiv medija koji su izveštavali o ovom slučaju.
http://www.glas-javnosti.rs/clanak/svet/glas-javnosti-19-02-2009/devojcice-zrtve-hodze-i-popa
Bas zanimljivo kako stoka balkanska bilo koje vere, raznorazne vrste kriminala pa i tako teske slucajeve poput pedofilije , opravdava navodnim "antisrpstvom " ili u ovom slucaju "islamofobijom".:roll:Naravno da i za hodze i popove vazi prezumpcija nevinosti kao i za sve gradjane ali jos nisam cuo da je neko proglasio hapsenje "civilnog" ,tj. laickog pedofila za antisrpstvo ili islamofobiju , a kako god uhvate nekog zaredjenog odmah se digne kuka i motika i pokrece omiljena prica zatucanih plemenskih tupana o nekim zaverama i slicno .
 
Pa jasno je i zasto - kad uhvate nekog kriminalca bez veze, to je to, sam pao sam se ubio, a kad uhvate nekog popa u kriminalu onda se iz toga radosno izvlace zakljucci o tome kako je SPC ovakva i onakva. Koliko se i dan-danas tuli o Pahomiju?

Zlonamernost je sasvim jasna, pa samim tim i reakcija.

Ti bre nisi normalan. Kakva zlonamernost bre. Pa siluju decu, šta bre da im radiš. Stoku treba pobiti.
 
Pa jasno je i zasto - kad uhvate nekog kriminalca bez veze, to je to, sam pao sam se ubio, a kad uhvate nekog popa u kriminalu onda se iz toga radosno izvlace zakljucci o tome kako je SPC ovakva i onakva. Koliko se i dan-danas tuli o Pahomiju?

Zlonamernost je sasvim jasna, pa samim tim i reakcija.

Mrsh more, pa bas zato sto je pop treba uvesti smrtnu kaznu
Ja sam za to da se raspise referendum za smrtnu kaznu za pedofile silovatelje.
 
Pa jasno je i zasto - kad uhvate nekog kriminalca bez veze, to je to, sam pao sam se ubio, a kad uhvate nekog popa u kriminalu onda se iz toga radosno izvlace zakljucci o tome kako je SPC ovakva i onakva. Koliko se i dan-danas tuli o Pahomiju?

Zlonamernost je sasvim jasna, pa samim tim i reakcija.
pa onda se kaze nije cela crkva takva, a ne mi smo ubedjeni da nas pop/hodza nema sanse da je uradio to i to
a o Pahomiju se uglavnom tuli zbog propusta u procesu i nekim nelocicnostima i presedanima koji su samo u tom slucaju ucinjeni , tako da je ostala senka sumnje , sto i u samoj presudi pise ,al to nije krivica Pahomija nago nadleznih organa
 

Back
Top