Малдивска острва признала Косово

Danny Elfman

Ističe se
Poruka
2.533
http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html

У Приштини је данас саопштено да су Малдивска острва признала једнострано проглашену независност Косова и Метохије.

Косовски министар иностраних послова Скендер Хисени је на конференцији за медије изјавио да је примио писмо од шефа дипломатије Малдивских острва којим га информише да је ова држава, као 55. по реду, признала Косово.

Малдивска острва се налазе у Индијском океану и насељена су муслиманским живљем.

Велика већина исламских земаља није признала једнострано проглашену независност Косова, а од 27 земаља чланица Европске уније нису је признале Румунија, Грчка, Кипар, Шпанија и Словачка.
 



Maldivi, službeno Republika Maldivi su otočna država u Indijskom oceanu, jugozapadno od Indijskog poluotoka. Sastoje se od oko 1200 otoka grupiranih u 26 atola, među kojima je oko 200 naseljenih, a daljnjih 80 se koristi samo za turizam.

Službena religija je Islam, a jezik većine stanovništva je divehi, indoeuropski jezik srodan singaleškom, glavnom jeziku Šri Lanke.

Gospodarstvo se temelji na turizmu i ribarstvu.

Maldivi su pretrpjeli značajnu štetu u tsunamiju u Indijskom oceanu u prosincu 2004.
 
rat maldivskim ostrvima:hahaha:

ШуНАТОвац је мобилисао своје жуте гласаче и српско бродовље се управо налази на путу за Малдиве.

funny-donkey-in-boat.jpg


Битка се очекује у раним јутарњим часовима, а догађај ће се имајући у виду број жутих магараца мерити са десантом на Галипоље и даном Д.
 
ШуНАТОвац је мобилисао своје жуте гласаче и српско бродовље се управо налази на путу за Малдиве.

funny-donkey-in-boat.jpg


Битка се очекује у раним јутарњим часовима, а догађај ће се имајући у виду број жутих магараца мерити са десантом на Галипоље и даном Д.

:hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf:

Како добро...свака част!
 
sta se smejete maldivima, a ovamo kao samo 55 od 190 zemalja priznalo kosovo. pa u tih preostalih 135 zemalja su mahom gologuzi azijati, i banana drzave po africi. nista mnogo bolje od maldiva

pa stvarno je 55 samo od 190...mislim ja ucila u matematici da je to mnogo manji broj..tri puta manji broj..sta ja znam...posle sam postala drustvanjak pa nisam pratila trendove u matematici
da li je sad 55 veci od 190?
ako jeste pa ja se izvinjavam
 

Back
Top