ŠTENCI POMOZITE MI MOLIM VAS!!

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
7 prelepih stenaca su bacili usneg ispred moje zgrade.ko mali sarplaninci su.zdravi su,uhranjeni.prelepo izgledaju.
molim vas smrznuce s enocas na zimi,pomozite mi uzmite po neko da cuvate ili ih ponudite nekom da cuva ili usvoji.
ono je zalosno.napolju je mnogo hladno a ni nemaju gde.zlotvori su naravno videli stence i vec su pripretili ako ih samo priblizimo zgradi ili unesemo u ulaz.do sad smo s esvadjali i prepirali po ulici.
stvarno mi je hitno.smrznuce se.ako neko moze da ihuzme nek me sto pre pozove 063 85 41 248


 
Mina nemoj da brines nece se smrznuti posto ih ima 7, samo im napravite neku improvizovanu kucicu od kutija, mozete cak i malo snega da stavite oko kutije, kao zidic, sneg je odlicna izolacija, dobro ih nahranite i bice im ok, pa mogu tu da sacekaju udomljenje ili nekog ko ce ih prihvatiti.
 
stenci su bili nestali na nekih 5 dana.danas smo ih nasli,jadnicii su smrsali ko froncle su.tresu se i jadni su.
jel moze neko da pomogne da cuva po jedno stene da mu pruzi paznju,da ga podgoji,ima ih 10,ja i drugarica same ne mnozemo o svima da vodimo brigu adekvatno.treba da jedu vis eputa dnevno kvalitetno.a plus imamo 10 odraslih pasa.



 

Back
Top