o zenama:)

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
pripadnici jaceg pola, kako, u globalu, dozivljavate zene u fizickom smislu? mislim na puku fizicku snagu:). koliko krhke,koliko smotane, nezne, povredljive...i u tom smislu, koliko sebe dozivljavate jakim u odnosu na nas, samim tim i nekim zastitnicima, pokroviteljima...? ovo nije tema gde ce se nesto generalizovati, ovo je tema gde ce se iznositi licno misljenje i stav. i drugo, ovo nije tema gde se muskarci tumace kao macho zastitnici nesposobnim bicima-zenama. ne to.
samo me zanima koliko sebe zaista dozivite jakim u odnosu na zene.
i isto ovo samo obrnuto, zaforumasice.
 
e crnjak....samo jedan muskarac,koji je fizicki bio slab, duhom mi se cinio toliko jak da sam se pred njega osecala kao ususkana u gnezdo od vate....bilo je to samo jednom...pa se spominjalo.....
 
i uopste, kakav je osecaj fizicke nadmocnosti nad nekim? ja sam jaca od dece ali ne od odraslih. ne mogu da zamislim da sam u drugacijoj situaciji. kako onda dozivljavate to slabije bice?
 
Pa mene nervira sto se uvek moramo bas tako zastitnicki ponasati da ne bi ispali u njihovim ocima papucari..iz tog razloga volim smotane i nezne..ali ne krhke-povredjene..koje ne glumataju da se na taj nacin mogu nositi s muskarcima..vec da budu maze i da opusteno ocekuju da ih drzim kao kap vode na dlanu
 
Pa mene nervira sto se uvek moramo bas tako zastitnicki ponasati da ne bi ispali u njihovim ocima papucari..iz tog razloga volim smotane i nezne..ali ne krhke-povredjene..koje ne glumataju da se na taj nacin mogu nositi s muskarcima..vec da budu maze i da opusteno ocekuju da ih drzim kao kap vode na dlanu



:zag::cmok::cmok:
jao kako sam se raznezila :rumenko:
 
Pipi je najjacha devojchica. Jedan moj se strashno naljutio i uvredio kada mi je menjao gumu na kolima a ja sama stavila probusheni tochak u gepek.
Kazze da sam ga uvredila kao mushkarca. :roll: i shta ja mislim, da on nije sposoban da stavi yebeni tochak u gepek?
:)
 
Bash me bacio u frku. Sad kada treba neshto da podignem a da nije moja tashnica, prvo pogledam da nema neki mushkarac koji bi se uvredio u blizini. Ako ima, zamolim ga obavezno da to uradi umesto mene. I budu jako srechni, moram da primetim. I uvek ih pohvalim kako su jaki, pa se oni onako isprave i obavezno dubljim glasom nego shto inache govore kazzu:"Ma nije to nishta"
I svima lepo.
 
pripadnici jaceg pola, kako, u globalu, dozivljavate zene u fizickom smislu? mislim na puku fizicku snagu:). koliko krhke,koliko smotane, nezne, povredljive...i u tom smislu, koliko sebe dozivljavate jakim u odnosu na nas, samim tim i nekim zastitnicima, pokroviteljima...? ovo nije tema gde ce se nesto generalizovati, ovo je tema gde ce se iznositi licno misljenje i stav. i drugo, ovo nije tema gde se muskarci tumace kao macho zastitnici nesposobnim bicima-zenama. ne to.
samo me zanima koliko sebe zaista dozivite jakim u odnosu na zene.
i isto ovo samo obrnuto, zaforumasice.

ovakoc
ja sam fizicki vrlo krhka, ali nikada sebe nisam tako dozivljavala, i spadam u one koje mogu same slavinu da zamene, da ne govorim o osiguracima, premeste namestaj po kuci i slicno
e, zato mi je uglavnom bilo smesno, ili me cak nervira kada se muskarci postave suvise zastitnicki....lepo mi je kad se ponudi da ponese kofer, ali ne volim da na tome insistira, ako me razumete :)
isto tako ne posmatram svog muskarca kao nekog ne znam kako fizicki jakog, i njemu nesto moze da bude tesko, moze da bude slinav i bolestan, moze da mu se place, mada ne podnosim "mamine maze"...e, sad ne podnosim ni zenske "mamine maze", pa ne znam koliko se to racuna...
tako da, zakljucno, sebe smatram "jakom" a i njega, cim moze da me istrpi :)
 
pripadnici jaceg pola, kako, u globalu, dozivljavate zene u fizickom smislu? mislim na puku fizicku snagu:). koliko krhke,koliko smotane, nezne, povredljive...i u tom smislu, koliko sebe dozivljavate jakim u odnosu na nas, samim tim i nekim zastitnicima, pokroviteljima...? ovo nije tema gde ce se nesto generalizovati, ovo je tema gde ce se iznositi licno misljenje i stav. i drugo, ovo nije tema gde se muskarci tumace kao macho zastitnici nesposobnim bicima-zenama. ne to.
samo me zanima koliko sebe zaista dozivite jakim u odnosu na zene.
i isto ovo samo obrnuto, zaforumasice.

sve zavisi dal su mrsave zene ili debele
 
Bash me bacio u frku. Sad kada treba neshto da podignem a da nije moja tashnica, prvo pogledam da nema neki mushkarac koji bi se uvredio u blizini. Ako ima, zamolim ga obavezno da to uradi umesto mene. I budu jako srechni, moram da primetim. I uvek ih pohvalim kako su jaki, pa se oni onako isprave i obavezno dubljim glasom nego shto inache govore kazzu:"Ma nije to nishta"
I svima lepo.

A jesi li nekad probala da uzmeš malo veću tašnicu, pa da je napuniš gvoždjurijom do vr'a a praznine popuniš peskom. I onda čekaš kavaljera :manikir: voljnog da se pokaže... :twisted:
 
pa, ne znam, ja cak i majstorisem po stanu sama.
mislim, ne zato sto, kao, necu da mi neko pomogne,
nego zato sto stvarno volim sve sama da sredim .:)

eto, pipi, taj se ljutio sto si podigla gumu,
a jedan pre meni nije pomogao ni kese iz prodavnice da donesem kuci.
mislim, od prodavnice do stana je bilo 50m,
nije ni vazno,
nego meni bilo krivo, idem i razmisljam,
kako, dodjavola, ne primecuje
da su mi se proklete plasticne kese
usekle u prste zbog tezine? :(

a opet, da se ponudio, verovatno bih rekla - neka, ne treba. :lol:

ljudima se ne moze ugoditi nikad u potpunosti. :)
 

Back
Top