Survivor velika kradja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

srbacetnik

Početnik
Poruka
21
Da li je neko gledao finale survivora.Ko:thumbdown: je gledao bijo je svedok velike sramote fox televizije i produkcije survivera.Onakvu prevaru nisam video u zivotu.Kao satro se nije znalo da je Pavlov delio pare ostalima.Rale svaka cast sve sto si rekao bio si u pravu.Pare nisu najjvaznije dizem kapu:RALETU,BUGIU,HANI,EDITI I DULETU koji je trebao da bude pobednik.A ostali su samo potvrdili moje misljenje o njima.Sto bi rekao Ogi ovo je prava slika Srbije.
 
ne zanima me dal' je prevara ili ne.neshto me taj show uopshte ne zanima.
ali mogu reci da sam ja lichno chula da ce nemanja pavlov pobediti,josh pre nego shto sam uopshte znala kako izgleda taj lik.
zato mi je bilo chudno da juche kao neshto biraju pobednikaa,misliiim....
 
Ne verujem posto nisu ni pastu za zube navodno imali..e bez toga ne bih mogo ni dan izdrzati..jednom su imali kolektivno ribanje sa sve ziletima kao nagradu:Dimali su vodu za pice..pirinac..ulje..ko zna sta jos..i nije neko klasicno prezivljavanje
 
iako sam dosta stvari rekao a dosta i zaboravio da kazem na konkurentskoj temi ipak bih voleo da ubijem 3 poruke i napravim paralelu
ono sinoc me podsetilo na bal roma
obicno pobedi neka krvna srodnica nekog uticajnijeg romba na takmicenju za najlepsu
e, onda ostatak tog skupa, posto, je li, je upoznato sa pozadinom slucaja, pocne slozno i u ritmu da vice: "LOPOVI, LOPOVI, LOPOVI...!!!
i sve se zavrsi kao i survivor sinoc - naglo, sa postojecim stanjem iako svi znaju kako stvari stoje
bilo je lepo gledati sinoc kako iz publike skandiraju rale i kako ribolovac mica i ostatak ekipe prilaze da cestitaju "gubitnicima"
nemanja ima svoju ekipu sminkera i somice da ga greju
:rtfm::dash::dontunderstand:
 
Pa definitivno ono tamo je daleko od pravog prezivljavanja......kao prvo davali su im neku hranu recimo taj pirinac a mogli su ako nista bar da im naprave neke zadatke da bi dosli do pirinca.....onda malo su zarasli muskarci za 50 i neki dan koliko su tamo bili...a i zenama su noge bile bez dlacice kao da su upravo sa depilacije dosle.....takodje nemoguce je da 50-ak dana su se kupali u moru a da nisu mogli da se istusiraju i speru so sa sebe posto bi u ranama bili.....itd...itd
 
Nisam pratio ovaj šou ali sam pre jedno 2-3 meseca u jednim dnevnim novinama pročitao kako ovog lika što je pobedio pita novinar "i kako se osećate kao prvi pobednik Survivor Srbija"...možda je i bila novinarska patka ali sve ovo što sam ovde pročitao :think:
 
jbttttt....jel bre ljudi vi imate oci....?? jel cete ceo zivot da dopustite da vas karaju bre na takve fazone....ovo vec nije namesteno ovo je smesno....bre namerno podmecu razna zapadnjacka sranja tipa: operacija trijumf,dalje veliki brat, i bre jos mnogo mnogo gluposti i raznih sranja(citaj rijalitija) bre da nam ispiraju mozak i da nas tretiraju ko stoku....ko to vodi,gde ovo vodi....niko bre nije postavio nijedno ovako pitanje ne samo ovde vec svugde....*** cime se vi bavite bre e cime se vi zamlacujete....mislim bre bole me uvo bre nek trunete *** u tom sranju to je vasa licna stvar....bruka....
 
Da li je neko gledao finale survivora.Ko:thumbdown: je gledao bijo je svedok velike sramote fox televizije i produkcije survivera.Onakvu prevaru nisam video u zivotu.Kao satro se nije znalo da je Pavlov delio pare ostalima.Rale svaka cast sve sto si rekao bio si u pravu.Pare nisu najjvaznije dizem kapu:RALETU,BUGIU,HANI,EDITI I DULETU koji je trebao da bude pobednik.A ostali su samo potvrdili moje misljenje o njima.Sto bi rekao Ogi ovo je prava slika Srbije.

Јеси ти онај Срба Четник из првог серијала Великог Брата? :-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top