Zasto je zevanje zarazno?

Ja не знам разлог томе, али знам да јесте заиста прелазно и кад год сам видела неког да зева одмах сам и ја зевала мада сам рецимо била наспавана...и обрнуто..сећам се једно јутро уђем у бус и стално зевам, одједанпут запазим да скоро сви око мене бар они који ме могу видети зевају. Неразумљива појава али је тако :lol: :think:
 
Ja не знам разлог томе, али знам да јесте заиста прелазно и кад год сам видела неког да зева одмах сам и ја зевала мада сам рецимо била наспавана...и обрнуто..сећам се једно јутро уђем у бус и стално зевам, одједанпут запазим да скоро сви око мене бар они који ме могу видети зевају. Неразумљива појава али је тако :lol: :think:

Ti si se bas potrudila da das ozbiljno objasnjenje za gore pomenutu pojavu, mene mrzi da pisem pa cu se samo sloziti sa tobom.............:D
 
bio jednm jedan kralj koji je naredio da svi moraju da idu na spavanje kad i on, i da svima mora da se spava kad i njemu (to valjda da ga ne bi ubili ili šta?). pa su svi zevali kad i on....vremenom je to prešlo u naviku, u podsvest, pa to ljudi rade, tj zevaju kad vide bilo koga da zeva....jer verovatno zeva i kralj...:roll::roll::roll:
posle su telefonom prenosili da mora da se zeva...
alo:telefon: kralj zeva
:telefon: aha...:sad2:
 
bio jednm jedan kralj koji je naredio da svi moraju da idu na spavanje kad i on, i da svima mora da se spava kad i njemu (to valjda da ga ne bi ubili ili šta?). pa su svi zevali kad i on....vremenom je to prešlo u naviku, u podsvest, pa to ljudi rade, tj zevaju kad vide bilo koga da zeva....jer verovatno zeva i kralj...:roll::roll::roll:
posle su telefonom prenosili da mora da se zeva...
alo:telefon: kralj zeva
:telefon: aha...:sad2:

pa o cemu pisem ja celo vreme pa taj vanzemaljac
je ustvari bio taj kralj koji je to naredio razumes
 
Ja не знам разлог томе, али знам да јесте заиста прелазно и кад год сам видела неког да зева одмах сам и ја зевала мада сам рецимо била наспавана...и обрнуто..сећам се једно јутро уђем у бус и стално зевам, одједанпут запазим да скоро сви око мене бар они који ме могу видети зевају. Неразумљива појава али је тако :lol: :think:

u stvari, u pitanju je ustajao vazduh..kad je više ljudi u istoj, zatvorenoj prostoriji, dolazi do polaganog smanjenja kiseonika u toj prostoriji..stoga ljudi zijevaju..iako nisu pospani..;)
 

Back
Top