Startovanje

Skarf

Početnik
Poruka
11
Koje su to reci koje pale kod devojaka?Kako pocinjete pricu sa devojkom recimo u nekoj diskoteci koja vam se svidja?Napisite neku zvaku ,foru za start.
Mnogo bi mi znacilo,jer mi je ponestalo fori.
 
mortishaaa:
Extreme_Girl:
mortishaaa:
jao bozeeee.. blago nama ako ovako kupite ,fore' :cry: :cry: :cry: tuznooooooo :cry:

Katastrofa,uostalom muska tema,a samo se devojke javljaju,i evo neki savet,kad vec pitas:DECKO AKO IZGLEDAS STRASNO MOZES DA IMAS I MILION FORA....znas sta sleduje! :D
taj trip :lol: :lol: :lol: mada.. pretpostavljam da je neki fensacccc... a oni su jelte takvi :lol: 8)

:lol: :lol: ,smesno mi je da ih cak i komentarisem... :lol: :lol: Pa molim te, trebaju mu fore....A zaboravio decko da se pogleda u ogledalo... :lol: :lol: 8)
 
QchCK*a:
mortishaaa:
Extreme_Girl:
mortishaaa:
Extreme_Girl:
Uf,na trenutak... :lol: :lol: Pa da'l da mu kupimo jedno? :roll: :lol:
ajde pa nisam ja bas.... :oops: :lol: :lol:
da mu kupimo? :shock: necemo.. jadnicak.. zamisli da se vidi :shock:

E da potpuno sam zaboravila to, tu strasnu istinu koju donosi samo jedno beznacajno ogledalo....ipak necemo,neka zivi u zabludi... :lol:
jadnicak :lol: :lol:

C,c,c....preterale ste :lol:

Ma nije drsko reci nekom isitnu u lice,a to bi vama (muskom delu populacije)trebalo neko cesce da cini! :lol:
 
Adrian_Mutu:
mortishaaa:
Extreme_Girl:
:lol: :lol: ,smesno mi je da ih cak i komentarisem... :lol: :lol: Pa molim te, trebaju mu fore....A zaboravio decko da se pogleda u ogledalo... :lol: :lol: 8)
ogledalo :shock: sta je to ogledalo???? :shock: :? :shock: :? OCU JA ocu ja ocu ja ocu ja :lol:
P.S. to on kaze 8)
A el si se pogledala ti u ogledalo ? :roll:
A jel si se ti okupao skoro?smrdis...
 
Miss_worms:
Adrian_Mutu:
mortishaaa:
Extreme_Girl:
:lol: :lol: ,smesno mi je da ih cak i komentarisem... :lol: :lol: Pa molim te, trebaju mu fore....A zaboravio decko da se pogleda u ogledalo... :lol: :lol: 8)
ogledalo :shock: sta je to ogledalo???? :shock: :? :shock: :? OCU JA ocu ja ocu ja ocu ja :lol:
P.S. to on kaze 8)
A el si se pogledala ti u ogledalo ? :roll:
A jel si se ti okupao skoro?smrdis...
Jesam bas sad a ti smrduljo jedna ruzna gaborska :!:
 
Adrian_Mutu:
Miss_worms:
Adrian_Mutu:
mortishaaa:
Extreme_Girl:
:lol: :lol: ,smesno mi je da ih cak i komentarisem... :lol: :lol: Pa molim te, trebaju mu fore....A zaboravio decko da se pogleda u ogledalo... :lol: :lol: 8)
ogledalo :shock: sta je to ogledalo???? :shock: :? :shock: :? OCU JA ocu ja ocu ja ocu ja :lol:
P.S. to on kaze 8)
A el si se pogledala ti u ogledalo ? :roll:
A jel si se ti okupao skoro?smrdis...
Jesam bas sad a ti smrduljo jedna ruzna gaborska :!:
joj sto po kushevcu znam ludake,da te znam ne bi preziveo noc 1000%...
Ali svejedno tu je verbalno nasilje....
ped**ko jedan...tvoji roditelji bi trebali da traze odshtetu od boga sto moraju da te gledaju takvog...
 

Back
Top