Cuvari Plaze

bio sam na startu high school kad se davala serija kod nas,s' obzirom na izbor kanala i programske seme na istima to je bio najbolji izbor ma koliko mi to sad presmijesno zvucalo,sjecam se mica ;) ,mica juniora-hobija,pamele slabije i one lijepe cure sa zelenim ocima te se dzoi iz prijatelja palio na nju kao i cendler ;)
 
Meni je najjaci lik bio onaj Kreg iz 1.sezone ;) Seriju sam gledao u to vreme,kao uostalom svaki klinac,a uz to i ostale Pinkove "mega-serije" ("Zapadni Vaikiki","Tropska vrelina","Bliznakinje iz gimnazije","Ministarstvo osvete" itd.).Sad mi "Cuvari" deluju tako pateticni,ali tada nisam propustao epizodu :mrgreen: A onda je dosao "Dosije X"...:mrgreen:
 
Чувари плаже (енгл. Baywatch) је била популарна америчка тв серија током деведесетих година. Радња се дешава у Лос Анђелесу и прати животе главних јунака спасилаца на плажи. Серија се приказивала од 1989. до 2001. године.

Један од твораца серије Грегори Џ. Бонан радио је као спасилац на лосанђелеској плажи и покренуо је тв пројекат о спасиоцима који је касније прерастао у серију. Серија је премијерно приказана на НБС-ју (енгл. NBC) 1989, али је била отказана само после једне сезоне због високе цене продукције и мале гледаности. Међутим амерички глумац Дејвид Хаселхоф је осетио да серија ипак има потенцијала да успе. Године 1991. инвестирао је свој новац и то се и исплатило. Серија је доживела велики успех, нарочито у иностранству. Из популарних „Чувара“ настали су: „Ноћни чувари плаже“ и филм „Чувари плаже: Хавајско венчање“.
 
Secam se da sam kao klinac na pinku 90-ih gledao ovu seriju i da smo svi ludeli za njom,cak smo kupovali i "Huper" koji je objavljivao unapred sadrzaj epizode! E......................to je bio pink.a ne ovo danas!
 
Славни спасилац из те серије Мич је рекао да нове епизоде треба да почну за месец дана.


Још се незна на ком нашем програму ће бити!!!!!!
 
Славни спасилац из те серије Мич је рекао да нове епизоде треба да почну за месец дана.


Још се незна на ком нашем програму ће бити!!!!!!
Još ne znaju ni kada će tačno početi da ih snimaju a ti se već brineš na kom će ( i da li će uopšte) našem programu da ih prikazuju :roll:
 
Još ne znaju ni kada će tačno početi da ih snimaju a ti se već brineš na kom će ( i da li će uopšte) našem programu da ih prikazuju :roll:

Снимили су око 200 нових епизода,и биће на нашем програму или на Пинку или на Б92,али и други наши програми су у опцији:РТС 1,РТВ 1.......
 

Back
Top