Visoka ICT skola strukovnih studija

Moj dobar drug studira visoku skolu za ICT, smer internet tehnologije. Kaze da je skola odlicno opremljena, ima nekoliko kabineta sa racunarima, CISCO laboratoriju, u svakoj ucionici je projektor, profesori su strucnjaci potpuno otvoreni za komunikaciju sa studentima, nastavni program koji se svake godine prilagodjava trendovima u informatici, organizacija u skoli je takodje za pohvalu. Ako te zanima web programiranje ili mreze, neces promasiti sa ovom skolom. Posle osnovnih studija,postoje specijalisticke, ali se one placaju oko 1000eur. Pogledaj sajt ict.edu.rs ,i vidi nastavni program. Toliko od mene.
 
Ja sam procitao sve sa tog sajta alis am i dalje malo zbunjen :)
Za prijemni treba matematika ,a vidim da se posle trazi dosta znanja iz oblasti informatike ?!
Sa matematikom dobro stojim, informatiku isto tako znam ali nije bas nesto da je gotivim...pa sada ne znam sat ce mi biti potrebno i jl u opste potrebnmo predznanje iz informatike jer na tom sajtu pise da za smer "Internet tehnolohije" nije potrebno predznanje jer je dovoljno ono sto se uci na faxu !

Interesuju me utisci onih koji su upisali ovaj fax...jel' perspektivan i koji smer je najbolji ...

Hvala unapred :bye:
 
E ovako ja bih upisao ICT školu sledeće godine u junu , pa me zanima kakav je prijemni , čuo sam da se polaže matematika i informatika , kakva je škola ovako inače , kakvi su profesori , atmosfera i organizacija u školi pa ako bi neko mogao da mi odgovori bio bih mu veoma zahvalan :) Hvala unapred
 

Back
Top