Muskarci volite li da vas hvale, laskaju?

skorpijamaya

Domaćin
Poruka
3.002
Muskarci/forumasi neodoljivi i neumoljivi da li vam godi da vam zene/forumasice titraju,
dele komplimente, velicaju ,hvale vas? :worth:

Ono vi ste pozeljna kategorija ,znalci, trazeni, zgodni i neophodni, nema boljeg od vas! :zaljubljena:

Jel vi muskarci stvarno volite da vam mi zene laskamo?
recite iskreno da znamo sta nam je ciniti :D
 
hmmm... pa ne mogu da odgovorim u ime drugih, ali ja vishe volim kad mi se kaze onako kako je...
znachi ako zajebem, zajebao sam... znacu da sledeci put treba bolje (shta god da je u pitanju).
Ali svakako veoma prija kada dobijem pohvalu, za neshto shto sam zasluzio... onda bash sijam :-)))

ali lazno umiljavanje i shlihtanje... meh... nisam bash ljubitelj... :)
 
Muskarci/forumasi neodoljivi i neumoljivi da li vam godi da vam zene/forumasice titraju,
dele komplimente, velicaju ,hvale vas? :worth:

Ono vi ste pozeljna kategorija ,znalci, trazeni, zgodni i neophodni, nema boljeg od vas! :zaljubljena:

Jel vi muskarci stvarno volite da vam mi zene laskamo?
recite iskreno da znamo sta nam je ciniti :D

Tjah.....bole me brige ,a sta ja imam od reci:cool:
 
Hah za sada pola-pola :D
pa sta znam ja cesto radim eksperiment i dajem namerno muskarcima komplimente
dakle i koji mi se ne dopadaju ili ih povrsno znam cisto da vidim reakciju.:)

Prvo se iznenade, zacude i malo im kao neprijatno al onda se nakace :lol: e tu na
kraju nesto za'ebem moracu da vidim sta :lol:

Uglavnom dosla sam do zakljucka da muskarcima prijaju i gode komplimenti na njihov
racun ,odjednom bas 'porastu', kao da dobiju na samopouzdanju, nasmejani su, otvoreniji..:D
 
Hah za sada pola-pola :D
pa sta znam ja cesto radim eksperiment i dajem namerno muskarcima komplimente
dakle i koji mi se ne dopadaju ili ih povrsno znam cisto da vidim reakciju.:)

Prvo se iznenade, zacude i malo im kao neprijatno al onda se nakace :lol: e tu na
kraju nesto za'ebem moracu da vidim sta :lol:

Meni ovo deluje kao tipicna navlakusa i tipicno podhebavanje...bilo da je u pitanju musko ili zensko...Svasta, odakle im mooda da ti se uopste nakace, a ti jadna samo htela reakciju... ako ti vidis u ovome eksperiment, onda mislim da treba prvo sebe da preispitas...i svoj sistem vrednovanja ljudi...
 
U biti je svakog od nas da bude voljen i hvaljen, otuda proizilazi da i muskarci nisu operisani na pohvale. Lazu svi koji kazu da im ne prija, da ne upotrebim rec-laska svaka pohvala i lepa rec. Mada vise sam za opciju- laskanja zeni- tom prelepom cvetu koji bez ljubavi, paznje i neznosti tesko da moze biti ono sto zelimo u narucju.
 
Hah za sada pola-pola :D
pa sta znam ja cesto radim eksperiment i dajem namerno muskarcima komplimente
dakle i koji mi se ne dopadaju ili ih povrsno znam cisto da vidim reakciju.:)

Prvo se iznenade, zacude i malo im kao neprijatno al onda se nakace :lol: e tu na
kraju nesto za'ebem moracu da vidim sta :lol:

Uglavnom dosla sam do zakljucka da muskarcima prijaju i gode komplimenti na njihov
racun ,odjednom bas 'porastu', kao da dobiju na samopouzdanju, nasmejani su, otvoreniji..:D

joj, mayo, ša napisa, pa uskoči u jendek.. šta ti je ovo trebalo ( :
ne volim da mi laskaju upravo iz razloga što je to dizanje cene te koja daje takve komplimente. nažalost, ima muškaraca koji u to poveruju, sve dok ne vide da su izigrani i da su samo poslužili ko grickalica iili apreritif za hranjenje sujete laskačice...ko šo ti lepo i opisa u svom postu.. ( :
 
Meni ovo deluje kao tipicna navlakusa i tipicno podhebavanje...bilo da je u pitanju musko ili zensko...Svasta, odakle im mooda da ti se uopste nakace, a ti jadna samo htela reakciju... ako ti vidis u ovome eksperiment, onda mislim da treba prvo sebe da preispitas...i svoj sistem vrednovanja ljudi...

Nemam sta da dodam.Inace glupo pitanje uopste,ko ne voli komplimente uopste.
 
Ajde da budemo iskreni: Moj bivši muž je voleo da malo-malo pa stane ispred mene, skine se do pola ili zarne rukave na košulji/majci i kao: Jesam zgodan, a? Vidi mišiće. Pipini. I razvedosmo se da on do dan-danas nije shvati da jednostavno nisam taj tip, ne umem da kažem: Woooow, dragi, srcika, stvarno si extra. Meni to bezveze. I sigurna sam da bi mi se više dopadao i bio više exy sa stomačićem ali da se više bavio decom, kućom...a manje društvom, rekreacijom ... svih oblika. Doduše, da sam to umela, to: Joooooooj, koliko si zgodan, jooooooooooo, koliko se ložim na tebe... možda ne bi otišao, hmmmm...
 
hm... ali jedno je laskanje a 2.stfar su komplimenti .....jedna situacija je biti sa nekim godinama, pa povremeno saopštiti nešto šo nije lažno udvaranje i ulizivanje, al jeste kompliment, lepa reč, pohvala ne samo za lep izgled, nego uopšte... valjda niko ne laska svom dugogodišnjem partneru?? pa mu žena kaže kao u crtanom filmu "ah, laskavče. laskanje u svrhu navlačenja, pecanja, često određeni tip žena koriste prema muškacima u fazi početnog upoznavanja....čista navlakuša..i tome pribegavaju bez obzira na godine...nekad pali, da, ne mogu da kažem ne.. jedan od najčešćih razloga zašto muškarac vara ženu u braku je zvocanje..pa se onda traži zamena, nešto drugo, ne mora ni da druga bude ni lepa ni ništa posebno, ali laska..to pali.....jer je retko ko imun ili ume da pročita ša se iza brda falja ..(
 
Ajde da budemo iskreni: Moj bivši muž je voleo da malo-malo pa stane ispred mene, skine se do pola ili zarne rukave na košulji/majci i kao: Jesam zgodan, a? Vidi mišiće. Pipini. da sam to umela, to: Joooooooj, koliko si zgodan, jooooooooooo, koliko se ložim na tebe... možda ne bi otišao, hmmmm...
pa zar je to bilo tesko reci? :D treba probati lepo zvuci i kad se izgovara i kad se cuje i kad se vidi efekat hvale :)
 

Back
Top