mp3 fm modulator, vasa iskustva

Па наравно да је катастрофа као и свака друга бежична махинација за ситне новце... Нарочито кад се ради о ФМ фреквенцијама код којих може доћи до милион некаквих шумова и сметњи... што каже онај из Сложне браће - 'Не мере то без кабла ништа' :)
 
Koristio sam tu kasetu i zadovoljan sam poprilično. Mislim, za 500 dinara mi je zavšila posao mp3 plejera, a povezivao sam je sa telefonom. Istina, postojalo je jako tiho zujanje, ali pored rada motora se nije ni primećivalo.
Dok je kod drugara ista kaseta jako loše radila. Verovatno mu je bila zaprljana magntna glava, pretpostavljam da je i kod tebe takav slučaj.
 
Ја и дан данас користим ту касету и сасвим кул ми ради... практично се ради о директном метал-на-метал споју и апсолутно нема разлога да не шљака како треба... временом се касета мало раздрнда па почне да меље, али пошто кошта 280дин није ми никакав проблем да је мењам и једном месечно ако треба, а иначе ми траје више од годину дана ;)
 
У Радио клубу и то са оним увијеним каблићем као на фиксном телефону па се не разбацују жице по колима :) А и не чују се уопште, имају оне варалице за заштите од гужвања траке, ма фулл све :)
 
Новији касетофони имају заштите од гужвања траке тј. препознају када нема траке или је почела да се гужва и онда избацују касету напоље па сам на то мислио, да на овој касети постоје варалице за то да је касетофон не би избацио ;)
 

Back
Top