Hitno potrebna pomoc svih dobronamernih osoba na forumu.

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Naime, danas sam sreo jednu od mojih prvih ljubavi. Jedna Tamara sa kojom sam bio jako kratko u I razredu srednje skole. Nismo stigli posteno da se ispricamo, jer mi je prisla jedna devojka koja me je prepoznala (poznanica iz osnovne). I onda je Tamara jako brzo otisla, jer je vec kasnila...

E, dakle ovo pitanje je za sve one koji zele da pomognu. Olaksavajuca mogucnost bi bila da znaju ili rade u nekom pozoristu u centru grada...

Naime, sreo sam je kako se penje uz Kneza Milosa oko 18:30 danas. Rekla je da kasni u pozoriste. Evo vise podataka za one koji je mozda znaju: Crnokosa je, smedjooka, zavrsila II ekonomsku skolu (ja mislim da je 3 zavrsila vanredno, ali ne znam sta je uradila sa cetvrtom). Isla je u IV10 1999/2000 skolske godine.

Da me ubije bog ne bi mogao da se setim prezimena ili iz kog je dela grada... U glavnom koliko ja kontam postoji nekoliko pozorista u tom delu:
Slavija Teatar, Teatar T, Narodno pozoriste. Znate li neko amatersko pozoriste u centru?

Sve mi se desilo nekako iznenada, ali mislim da je rekla da radi u pozoristu...

Svaka pomoc dobrodosla. Postenom nalazacu sledi nagradu u obliku vecne zahvalnosti.

Bas bih voleo jos jednom da je vidim i popricam s njom uz kaficu... :(
 
S obzirom da joj ne znas prezime a ni ulicu stanovanja, 988 otpada....
Ali.... zato mozes da odes do tih pozorista i tamo se direktno raspitas o njihovoj (jel') radnici.
Malo ko bi to stvarno uradio, ali ako bas toliko zelis opet da je vidis a ti se onda lepo uputi prvo u jedno pozoriste, pa u drugo..... i naci ces je.
A njoj ce se definitivno svideti taj tvoj "istrazivacki" duh i mozda se smuvate opet. :lol: :wink: mislim ako ti to zelis naravno. Ne znam da li zelis opet da bude nesto izmedju vas ili zelis samo kaficu da popijete uz neobavezno caskanje....
Da sam na tvom mestu ja bih LADNO uradila tako nesto!
Jer.... zivot je ipak samo jedan :wink:
 
No Nick:
S obzirom da joj ne znas prezime a ni ulicu stanovanja, 988 otpada....
Ali.... zato mozes da odes do tih pozorista i tamo se direktno raspitas o njihovoj (jel') radnici.
Malo ko bi to stvarno uradio, ali ako bas toliko zelis opet da je vidis a ti se onda lepo uputi prvo u jedno pozoriste, pa u drugo..... i naci ces je.
A njoj ce se definitivno svideti taj tvoj "istrazivacki" duh i mozda se smuvate opet. :lol: :wink: mislim ako ti to zelis naravno. Ne znam da li zelis opet da bude nesto izmedju vas ili zelis samo kaficu da popijete uz neobavezno caskanje....
Da sam na tvom mestu ja bih LADNO uradila tako nesto!
Jer.... zivot je ipak samo jedan :wink:

Dovoljna mi je samo kafica uz caskanje. Ali bih jako voleo da je vidim. Kad nekoga ko ti je bio drag ne vidis 8-9 godina i onda ga vidis, izuzetno ti znaci da se cujes sa tom osobom malo duze... U stvari zamenite ovo "ti" u "mi"... Nisam objektivan... Voleo bih da popricamo i vidimo sta se sve promenilo... Bili smo klinci nekada, a sada mozda bi i moglo biti nesto vise... Ali, ako ne - bar cu zadovoljiti taj osecaj u meni koji me kopka da saznam sta je sad sa njom.

Razmisljam se da to i uradim....
 
Razumem te ja u potpunosti. Ti si bar single pa ti je i lakse da sve to izvedes. Imam i ja neverovatnu zelju da sretnem jednu osobu i vidim sta je sa njim danas. I malih milion puta sam skovala plan do detalja i taman da krenem da ga sprovedem u delo, ja se predomislim. Uvek se zapitam koji smiso sve to sad ima? I uvek mi je nekako odgovor: nikakav.... nema smisla. A vuchem ga tako u mislima vec dugo i kontam da ce mi uvek biti tu negde u glavi sve dok jednom konacno ne popricam sa njim.
Razmisljam... da je mozda najbolje proslost ostaviti tamo gde joj je i mesto... u proslosti, ali... eto uvek ima to ali...
 
Goscica:
a mozda neko od tvojih ortaka ima svezije pamcenj :lol: Ili imas neku ortakinju iz tog perioda :?:

Slabo... Mi smo se razdvojili na razlicite strane posle zavrsetka srednje... Nisam ostao u kontaktu ni sa kim... A glupo mi je da nekog zovem posle 4 godine (tokom kojih se nijednom nismo culi)... I to samo zbog nekog o kome ne znaju bas mnogo. Ali, na taj nacin bi mogao da dodjem do broja nekoga ko je isao s njom u odeljenje (mozda)... Ali vise nade polazem u 988... Da ne komplikujem dalje... Samo treba da se setim prezimena...
 

Back
Top