Šiptari iz automobila pucali na grupu Srpskih mladića

nesko101

Elita
Poruka
18.163
Čisto da dokažu da je njihovo Kosovo i da mogu da rade šta im se prohte dovelo je do toga da su Šiptari sada legitimni teroristi kojima je poklonjena država pucali su (verovatno iz dosade i današnjeg preteranog slavlja)na grupu Srpskih mladića, ali zahvaljujući sreći nije došlo do žrtava kako su upravo ti zlikovci očekivali.U tom napadu ranjen je mladić Arsić u nogu.
Ovo je javila televizija Plus iz Šilova, oko 19.30 iz automobila pucano je na grupu mladića u Donjoj Budrigi.
 
Poslednja izmena:
Ne zameri mu ne zna dete ko su Šiptari,jednostavno daleka mu je lepa kuća od njih zato mu je do zajebancije.

ma kaka crna zajebancija
nego to se desava dnevno vise puta
e sad samo sto ste to procitale u novine vi ovde postavite temu
a sta je sa oni ostali sto im se desilo
znamo mi svi za to pa nikog briga
vojska je tu de je policija je tu de je
i sta da se radi ???
nije to jedini slucaj
svakodnevnica samo sto vi kopirate novine
i ajde predlog posto sam ja komedijant sta treba da radimo ????
 
E kad bi mi Srbi imali osećanja jedno prema drugom ne bi sigurno sada plakali manastiri na Kosovu.Zaboravili su mnogi Srbi da je Kosovo duhovna ( lična karta)Srbije.

U svakom zhitu ima kukolja Neshko, ima i mnogo onih koji su itekako svesni vazhnosti Kosova. Zbog njih mi necemo zamerati ovim ostalima, mi smo to shto smo ali ipak jedan narod.
 
ma ne seri ti da si na k i m imala bi preca posla
nego da *****s na krstaricu dan i noc
sram te bilo bitango jedna
sramota da te bude

Kako se ovo obracas,odakle ti znas ko zivi a ko ne na KiM?Ja tvrdim za tu kojoj se obracas da zivi na KiM i to u "getu"...a sta bi mi to trebali da radimo koji zivimo na KiM,jel treba da cutimo o stradanju Srba?Jel tebi smeta to sto neko kaze da siptari ubijaju i dalje Srbe?
A evo ti izvor http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/45250/Ranjen+Srbin+kod+Gnjilana.html

I ukoliko tebe ne zanimaju Srbi i njihovo stradanje na KiM,onda zaobidji teme o KiM!!!
 

Back
Top