Sta je .pusd fajl?

sofronije000

Zainteresovan član
Poruka
106
Pozdrav!
Ljudi zna li neko sta je .pusd fajl??
Skinuo sam nesto (film)sa RS i linkovi su bili u normalnom .rar formatu (jel se tako kaze?) ali sad kad imam to skinuto prikazuju mi se sa ovom nekom .pusd ekstenzijom...??? Trazio sam na google-u ali nista korisno nisam nasao. Ikonicu mi prikazuje kao windows media player i kao ima 8 kb.
Zna li neko sta je to i sta da radim s tim?:dontunderstand: Samo se bojim odgovora da moram ponovo skidati...:sad2:

Hvala
 
PUSD i DUSD su tzv. 'privremene' ekstenzije koje su obično dodate normalnim RAR fajlovima za vreme downloada kada se recimo koristi USD download manager i nakon završetka istog se gube. Ukoliko se pak i nakon toga zadrže, to samo može ukazati da skinuti fajl nije kompletan tj. da je došlo do nekog oštećenja prilikom skidanja sa Rapidshare-a. U pomenutom slučaju treba ponoviti download istog fajla.

S'obzirom da tebi pokazuje da skinuti fajl ima samo 8KB automatski govori da tu nešto nije u redu.




445_Po_tujte_pravila.gif
 
Uvek postoji rizik kad downloadujes bilo sta sa neta. bices siguran tek kad otpakujes i kliknes na chek errors ili Test onda je 100% ispravna datoteka ili pustis ako je film u pitanju na preskakanje
 

Back
Top