ma kakva istina!!!

mary ny

Zainteresovan član
Poruka
212
eto ja se momacki zajebem tako sto odlucim da novu vezu zapocnem sasvim iskreno i bez uvijanja i uljepsavanja.
naime kod razgovora o proslim vezama,vezicama i semama i tako tim stvarima ja priznam da sam jednom zavrsila u motelu sa likom (nije bila jednonocna avantura,vec duze smo se poznavali) i to njemu nije "sjelo". stalno me nesto u sali "bocka".
a da sam lijepo slagala i pricala samo fine price sve bi bilo superiska.
kakva emancipacija,kakva istina. Ovo je BALKAN!
 
eto ja se momacki zajebem tako sto odlucim da novu vezu zapocnem sasvim iskreno i bez uvijanja i uljepsavanja.
naime kod razgovora o proslim vezama,vezicama i semama i tako tim stvarima ja priznam da sam jednom zavrsila u motelu sa likom (nije bila jednonocna avantura,vec duze smo se poznavali) i to njemu nije "sjelo". stalno me nesto u sali "bocka".
a da sam lijepo slagala i pricala samo fine price sve bi bilo superiska.
kakva emancipacija,kakva istina. Ovo je BALKAN!

O mary... Bog te...
Pa gde mu to ispriča?!
 
ma ponijelo me.. ono sanjam ja,ravnopravnost. iskrenost na cijeni i tako te gluposti..
on meni ispricao neke svoje dogodovstine i tako nabrajao neke bivse..
a sad je vec kasno.
ps: malo je i pelinkovac uticao al ajd sad
 
pa ja to ne pominjem...
ja ne pominjem ni hyatt, ni zajednicke vikende...
sta nekog briga sta ste vi radili?

ma nisam ni ja nikome prije. ne znam sta mi je bilo da tako "otvorim" dusu.
pomislila glupaca da je to u ovo "nase" vrijeme prihvatljivo,:evil: ali sipak!!.. da bar jednom budem sa nekim bez nekih uljepsavanja.

koja zabluda, da se nekome dopadnes onakvim kakav si:neutral:
 
pa ti si se malo zanela...
ti ces da se dopadnes nekom onakva kakva si...nego nema potrebe za previse informacija i detalja...
bila sa ovim u vezi...bilo lepo, sad je gotovo, tralala..ne moras da dajes detaljne opise ludog sexa na zadnjem sedistu moga autaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Da je on bio u tom motelu ne bi mu smetalo...a ovako...
To se bre ne govori i ako imaš potrebu da baš sve kažeš (a ne bi baš trebala), to se radi kad ti veza dobije poduži staž.

To se ne radi nikad.
Šta njemu znači ta istina! Apsolutno ništa!

Eventualno pod stare dane, negde u 80i nekoj godini, kad ti digne pritisak... ti mu kažeš onako bezobrazno:"Slušaj Đuro, ja sam se yebala sa tim i tim u tom motelu, znaš!"... :rumenko::mrgreen: ju...što sam nevaljala...:mrgreen::rumenko:
 
Poslednja izmena:
To se ne radi nikad.
Šta njemu znači ta istina! Apsolutno ništa!

Eventualno pod stare dane, negde u 80i nekoj godini, kad ti digne pritisak... ti mu kažeš onako bezobrazno:"Slušaj Đuro, ja sam se yebala sa tim i tim u tom motelu, znaš!"... :rumenko::mrgreen: ju...što sam nevaljala...:mrgreen::rumenko:

Zato sam i rekla u zagradi - a ne bi baš trebala. A imaš bre onih što bi na d... ako ne na usta. A ne znam čemu ta potreba da se kaže sve.
 
Poslednja izmena:
iskreno i bez uvijanja i uljepsavanja.
Svasta!
Ovo je glupo, ishitreno, nepromisljeno, i nema veze s emancipacijom ali eto valjda ti treba tapsanje po ramenu sad kako su oni svi zli i pokvareni i turaju ga ko zna gde a ti ne smes ni da priznas. :roll:

Mislim... ako ti je dobar sex s nekim odakle ti uopste tema i ideja da pricas kako je bilo s nekim trecim ili trecom ili celom grupom,... i gde se to odvijalo. :dash:

Imas forum, iskopaj rupu pa vici u cara Trojana kozje usi.

Ja ih ni ne informisem, ali pravilo je da bih nesto zvala veza.... kupuje se nov krevet :heart:
 
eto ja se momacki zajebem tako sto odlucim da novu vezu zapocnem sasvim iskreno i bez uvijanja i uljepsavanja.
naime kod razgovora o proslim vezama,vezicama i semama i tako tim stvarima ja priznam da sam jednom zavrsila u motelu sa likom (nije bila jednonocna avantura,vec duze smo se poznavali) i to njemu nije "sjelo". stalno me nesto u sali "bocka".
a da sam lijepo slagala i pricala samo fine price sve bi bilo superiska.
kakva emancipacija,kakva istina. Ovo je BALKAN!
Posto nisi postavila nikakvo pitanje, pretpostavljam da je svrha teme da olaksas sebi, a da mi, eventuano, napisemo svoja razmisljanja o ovoj stvari -

Eto, ja sam se nesto udubio, pa sam zamislio da je neki tamo mlad forumas otvorio temu na Muskarcu, pa kolegama i meni izneo sledecu dilemu trazeci da mu pomognemo:

''Dragi Juliane i drugovi,
ne znam sta da radim i kako da se postavim. Radi se o sledecem:
naime, sinoc mi je devojka pricala o svojim ljubavnim iskustvima, pa je onako usput govorila i o tome kako se kresala sa nekim tipom u motelu.
Bio sam zbunjen tom pricom i nisam znao kako da odreagujem. Mnogo mi je stalo do nje i ne bih hteo da je izgubim, a ne bih znao sta bi ona volela da joj odgovorim na tu pricu.
Molim da mi Ti i Tvoje kolege izadjete u susret, te me posavetujete sta mi je ciniti.

Unapred zahvalan,
Taj i Taj"

Na takav post bi decko u pocetku bio ismejan, a kad bi nas ta sprdacina smorila, odgovor koji bi usledio bi otprilike glasio:

''Vidi, dobro je sto si nam se obratio. Moras vrlo pazljivo da postupas u ovakvoj situaciji; naime, postoji nekoliko reakcija koje mozes da demonstriras, ali samo je jedna prava:

1. Mozes da napravis ljubomornu scenu! Mozes da se duris i ljutis, ali na to nemas pravo. Nema potrebe da ti objasnjavamo zasto nemas na to pravo - pametan si decko, znas i sam.
Pored toga sto nemas pravo na to, sigurno ces ispasti zadrti Balkanac.

2. Mozes da u potpunosti iskuliras tu njenu pricu! Medjutim, ako to uradis, najverovatnije ces u njenim ocima izgledati kao neko kome nije stalo do nje. Pobogu, kakav je to muskarac koji ne reaguje na pricu svoje voljene o ludackom kresanju u motelu?
Svaka normalna zena bi posumnjala u tvoju ljubav.

3. Mozes da preduzmes srednje resenje. Znaci, prihvati sve kao nesto normalno, nemoj da joj prebacujes, ali nemoj ni da kuliras. Nemoj da izgleda kao da ti je svejedno, ali nemoj ni da deluje kao da te vredja to sto se desilo.
Najbolje je da od svega napravis salu. Prebacuj joj kao kroz salu i malo je podbadaj.
Tako ces joj dati do znanja da ti je stalo do nje, ali je neces opterecivati ljubomorom i paranojom.

Naravno sve ovo sto ti savetujemo je savet koji vazi za normalne devojke.
Ukoliko se zabavljas sa tipicnom Novobalkankom kojoj je cilj da ti prebacuje cisto prebacivanja radi i koja bi da se ti osecas krivim zbog njenog motela, onda ti nema spasa.
U tom slucaju je svejedno kako ces odreagovati.

Nek' ti je sa srecom batice!''
 

Back
Top