sending error

srecna mama

Primećen član
Poruka
867
poslednja 2 dana ne mogu da saljem mejlove,primam ih normalno ali kad hocu nesto da saljem izadje mi ova poruka
Task '........@sbb.co.yu - Sending' reported error (0x80042109) : 'Outlook cannot connect to your outgoing (SMTP) e-mail server. If you continue to receive this message, contact your server administrator or Internet service provider (ISP).'
zvala sam sbb,kazu nije do njih,nego do mog outluk-a
molim vas da mi odgovorite sta da podesim da bi slanje konacno ponovo profuncionisalo
 
outluk je radio normalno na ovom kompu do pre 2,3 dana i odjednom je prestalo da funkcionise slanje poste,sve je podeseno kao sto stoji na ovim linkovima ,ali slanje i dalje ne funkcionise
hvala na trudu
da li ti mozda pada na pamet sta bi moglo drugo da bude u pitanju?
 
Ili probaj sa nekim drugim e-mail klijentom.
smiley_emoticons_wink.gif





445_Po_tujte_pravila.gif
 
poslednja 2 dana ne mogu da saljem mejlove,primam ih normalno ali kad hocu nesto da saljem izadje mi ova poruka
Task '........@sbb.co.yu - Sending' reported error (0x80042109) : 'Outlook cannot connect to your outgoing (SMTP) e-mail server. If you continue to receive this message, contact your server administrator or Internet service provider (ISP).'
zvala sam sbb,kazu nije do njih,nego do mog outluk-a
molim vas da mi odgovorite sta da podesim da bi slanje konacno ponovo profuncionisalo
Pokusaj sa ovim:
http://support.microsoft.com/kb/813514/EN-US/;)
 

Back
Top