Ajmo o objektivnosti

Televizija(bilo koja) je onoliko objektivno koliko to zeli onaj koji je vlasnik,odnosno oni koji je finansiraju ?!
E sada je pitanje ko je pravi vlasnik B92(Matic je bivsi clan DB--Drzavne Bezbednosti),odnosno ko je finansira?!
P.S
Ako zelis o nekome(necemu) nesto da saznas,prati puteve novca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Televizija(bilo koja) je onoliko objektivno koliko to zeli onaj koji je vlasnik,odnosno oni koji je finansiraju ?!
E sada je pitanje ko je pravi vlasnik B92(Matic je bivsi clan DB--Drzavne Bezbednosti),odnosno ko je finansira?!
P.S
Ako zelis o nekome(necemu) nesto da saznas,prati puteve novca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A kako ti to znaš mene baš zanima? Jedino ako si i sam doušnik pa si to čuo u vlastitim redovima?:manikir:
 
Do sada se vec u velikom broju tema nekako provlacila prica i o televiziji b 92
Koliko je to objetivna televizija
koliko je antisrpska
koliko je porfesionalna
za koga radi
sta joj je cilj itd
bez obzira sto sam tu tek od septembra nesto se ne secam teme koja je bila iskljucivo posvecena ovoj televiziji
Nisam namerno postavila anketu jer su te ankete obicno nepotpune i postvaljac iz svoje subjektivnosti ne stvai sve odgovore kkoji mozda zasluzuju da stoje
dakle sta vi mislite o B 92..koliko je stvarno objektivna koliko je stvarno antisrpska i koliko mi svi preterujemo u ocenjivanju ove televizije i njenog porgrama...Ova tema mi je nekako dosla posle nedavno objavljenih intervjua sa Albancima sa Kosova za koje ja licno mislim da su teroristi..u principu nemam nista protiv da cujem sve strane...ali imam protiv da stalno slusam samo jednu stranu i to onu koja je odabrana za serviranje

Ne,koliko je antisrpska ne vredi trositi reci...........dokaza je mali milion,toliko da samo cutnja ostaje.......

Jos + su izrodili novi sistem vrednosti.........ajd da tu i tamo objetivno pljuju nas.......nego su presli u to da je vredjanje siptarskih teorista nasilje a za mladica i sl. pa pobogu zna se.......
I jos sto ne prestaju........nego ponavljaju dokumentarce iz dana u dan......

Nisu oni malo antisrpski........prvi su jurnuli da snime par lopova na mitingu a ostalo......ma koga je briga........ma mali milion stvari.

Kad bi poceo ne znam kad bi zavrsio sa nabrajanjem.
 
kada je na b92 ili bilo kojoj drugoj televiziji u srbiji doveden gost da priča o srpskim žrtvama u ratovima 90ih, srpskim žrtvama na kosmetu? kada? nikad. bar ne na onaj način na koji su to govorili gosti popu n. kandić, biserko i sl.
ja nemam ništa protiv (pa nek su i dokazane strane plaćenice) da one iznose svoje stavove i svoja istraživanja i radove svojih nvo u javnost. međutim, problem, veliki problem u tome jeste što se druga strana, odnosno strana koja se tiču sopstvenih žrtava, jednostvno šta? ne čuje. o5, kada i u kojoj to emisiji i na kojoj tv. ste videli i čuli nekog iz nvo-a koji se bavi srpskim žrtvama? srpske žrtve se pominju kao usputna priča po emisijama, provlače se kao odgovor na srpski terorizam; ali explicitno da li je u neku emisiju na nekoj tv. dovedena ta i ta persona koja je u istoj onoj meri pričala o žrtvama srpskim, u kojoj je pričala kandić o žrtvama šiptarskim, muslimanskim, hrvatskim.
ko je kriv za to? ko je kriv što je nataša kandić u periodu od godinu dana gostovala na b92 14 puta u utisku nedelje, 14 puta na pinku, 14 puta na rts-u? ko je kriv za forsiranje takvih informacija u medijima? u kojoj to još državi se dozvoljava da se u medijima forsira neka priča koja je tužna i ružna za spostveni narod?
 
Televizija(bilo koja) je onoliko objektivno koliko to zeli onaj koji je vlasnik,odnosno oni koji je finansiraju ?!
E sada je pitanje ko je pravi vlasnik B92(Matic je bivsi clan DB--Drzavne Bezbednosti),odnosno ko je finansira?!
P.S
Ako zelis o nekome(necemu) nesto da saznas,prati puteve novca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Чија је оно беше мобилна ТВ екипа постављена испред споредног улаза у зграду Владе пола сата пре атентата на Ђинђића (да им не промакне) ???
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Pa razmisli logicno. Koji su tvoji stavovi i zasto je tebi B92 dobar?

Secam se da sam citao clanke nekih albanskih novinara, koji su za mene bili prijatno iznenadjenje, a zbog kojih bi verovatno bili kamenovani na ulici.

svaka novina [TV] koja ne velica samo svoje a kudi druge, vec se osvrce i na svoje "djubre u dvoristu" je objektivna. isto mislim i o tom novinaru-tekstu.
izuzetak je ako to radi zato sto neko to placa
 
A emisija o žutoj kući, u skorašnje vreme, ne mogu da se stim sad trenutno drugih emisija...

A prenos suđenja Slobi? Gde češ jaču stvar za Srbiju od toga...

ako te sporadične emisije i suđenje slobi porediš sa, mogu slobodno da kažem, medijskim pritiskom o srpskom teroru, a koji proizilazi iz nebrojanih gostovanja gore pomenutih likova, onda je objektivnost medija na zadovoljavajućem nivou.
 
kada je na b92 ili bilo kojoj drugoj televiziji u srbiji doveden gost da priča o srpskim žrtvama u ratovima 90ih, srpskim žrtvama na kosmetu? kada? nikad. bar ne na onaj način na koji su to govorili gosti popu n. kandić, biserko i sl.
ja nemam ništa protiv (pa nek su i dokazane strane plaćenice) da one iznose svoje stavove i svoja istraživanja i radove svojih nvo u javnost. međutim, problem, veliki problem u tome jeste što se druga strana, odnosno strana koja se tiču sopstvenih žrtava, jednostvno šta? ne čuje. o5, kada i u kojoj to emisiji i na kojoj tv. ste videli i čuli nekog iz nvo-a koji se bavi srpskim žrtvama? srpske žrtve se pominju kao usputna priča po emisijama, provlače se kao odgovor na srpski terorizam; ali explicitno da li je u neku emisiju na nekoj tv. dovedena ta i ta persona koja je u istoj onoj meri pričala o žrtvama srpskim, u kojoj je pričala kandić o žrtvama šiptarskim, muslimanskim, hrvatskim.
ko je kriv za to? ko je kriv što je nataša kandić u periodu od godinu dana gostovala na b92 14 puta u utisku nedelje, 14 puta na pinku, 14 puta na rts-u? ko je kriv za forsiranje takvih informacija u medijima? u kojoj to još državi se dozvoljava da se u medijima forsira neka priča koja je tužna i ružna za spostveni narod?

Zaboravio si na Teofila Pančića,on je ko Olje Bećković dežurni "pajac":manikir:
 
Kad se pogleda jasno je ko stoji iz te TV no ipak nije to drzavna TV to je privatni mediji i radi ono za sta je placen, a to su stavovi koje vecina naroda ne simpatise e sad reci da je TV koja koja pravi sigurne kuce koja organizuje akcije za davanje krvi i kupovinu pokretnih kola ,koja pokazuje kako da se stedi struja i jos mnogo da je ista antisrpska bilo bi greh.
 

Back
Top