Ljubavni rebus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
dragi drugari, ovako stoje stvari:

moja ljubavnica je udata.
Sa mužem ima seks.

Međutim, kada mi teba da imamo seks ja se radujem, ali ipak ne mogu da joj ljubim sve one delove gde znam da je koliko juče bio polni organ njenoga muža.
Da li je to normalno?
 
dragi drugari, ovako stoje stvari:

moja ljubavnica je udata.
Sa mužem ima seks.

Međutim, kada mi teba da imamo seks ja se radujem, ali ipak ne mogu da joj ljubim sve one delove gde znam da je koliko juče bio polni organ njenoga muža.
Da li je to normalno?

Neka otkisne barem jedan sat u jakom rastvoru kupke...
Ako nemate toliko vremena, žao mi je, onda je gledaj dok se samozadovoljava...
Mnogo si ti nešto gadljiv...
 
dragi drugari, ovako stoje stvari:

moja ljubavnica je udata.
Sa mužem ima seks.

Međutim, kada mi teba da imamo seks ja se radujem, ali ipak ne mogu da joj ljubim sve one delove gde znam da je koliko juče bio polni organ njenoga muža.
Da li je to normalno?

znam kako ti je prijatelju
i mene muche take brige
ne mogu da lizem dok ne prodje par dana ....dok se par puta ne propere :rumenko:
 
čekaj, ako dva muškarca vode ljubav sa istom ženom istovremeno kao u filmu i ti posle poljubiš njena usta gde je malopre bio njegov ud, zar to nije skoro homoseksualno?
mislim zašto se onda i ta dva muškarca ne poljube u čemu je razlika
 
čekaj, ako dva muškarca vode ljubav sa istom ženom istovremeno kao u filmu i ti posle poljubiš njena usta gde je malopre bio njegov ud, zar to nije skoro homoseksualno?
mislim zašto se onda i ta dva muškarca ne poljube u čemu je razlika
...tako je, a ako pojedesh ili samo liznesh crevca od odrasle krmache koja se parila sa veprom ondak se to vodi kao oralno-analno-animalni sex...:rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top