INTIMNA DEPILACIJA

Ma, jock, to nikad niko nije radio... :roll:
Pun je forum ovakvih tema i da nije drugog pitanja o salonu u Bg, ovaj topic bi vec bio zakljucan...
So, tema moze samo da ostane, ako se bude pricalo o salonima...
U suprotnom, ide pod kljuc...
 
Ja stvarno ne znam ko to radi profi ovde kod nas?
A i da znam, opet mi je bolje da ja sama obavim posao! Kupis lepo kvalitetan vosak, to je najvaznije, ostalo je iskustvo! Mada ne savetujem vam da se prvi put upustate same u ovo, par mojih drugarica se lepo *aebalo, sve su mi posle po spisku! :lol:
 
Zamisli da si se redovno brijala dole, pa su ti dlake ojacale, a treba da ih uklonis toplim voskom sa cele povrsine! To znaci da moras da budes teski mazohista! Zato sto, kao prvo, moras jako da cimnes, a neko za to nije sposoban, pa ne povuce celu traku odjednom, vec stane napola, a to je gore sto puta!Dodje ti da places, i sve po spisku onom sto ti dao ideju! :lol: A da ne pricam da treba znati oceniti kada je vosak idealan za nanosenje, da ne bi curio na sve strane,i da se ne ulepis skroz! Mnogo je vazan kvalitetan vosak! Takodje i vestina da dopres do svih delova, gde zelis da se depiliras! :lol: :lol:
 
Ipak ću nastaviti da se čerupam kod moje stare kozmetičarke, ona je totalno neosetljiva na tuđi bol.
Kada ja kažem : "Uh!" ona me iznenađeno pogleda i pita:"Šta ti je?" a mene momentalno bude sramota što me je zabolelo :roll:
 
apotekarka:
Ipak ću nastaviti da se čerupam kod moje stare kozmetičarke, ona je totalno neosetljiva na tuđi bol.
Kada ja kažem : "Uh!" ona me iznenađeno pogleda i pita:"Šta ti je?" a mene momentalno bude sramota što me je zabolelo :roll:
hihihi :D :D :D ...ma tako sam i ja godinama, al vise nisam mogla da joj objasnjavam dokle hocu da me depilira :oops: pa sam uzela stvar u svoje ruka.Al da boli, boliiiiiiiiiiiiiiiiiii :shock:
 
Ja sam pokušala izokola:"Jesi gledala Sex i grad, pa kakva je to brazilska depilacija, mislim, koliko, kako, dokle i sl?" ali me je iskulirala:"Nemam pojma..."
A ja ako se dohvatim materije, neće mnogo toga ostati....
 
Ja sam mislila da ce ta depilaciona krema biti ok. Ali od nje mi izasle zlezde kao sitne bele bubuljice... gadno skroz... kao sto su mi jednom izasle posle brijanja. Ziva glupost. Sam da se sebi zgadis. Lepo na depilaciju kao covek - mislim zena. Boli ali sta da se radi... prestaje da boli kada se dlake malo prorede i oslabi im koren.
A sama da se depiliram... nekako mi lakse da psujem u sebi kozmeticarku. Ja sam na depilaciju isla kod Djeram pijace u jedan salon radi jedna super devojka Ceca i ne znam ako je pitas mozda i radi "malo" detaljniju depilaciju.
 
Ma vruc vosak je zakon!!! Jeste da za pocetnike koji to rade u kucnoj varijanti moze biti strava i uzas i kazes nikad vise ali vremenom se uhodas i kad vidis rezultat nije ti zao svih muka i suza koje dozivis prilikom "tretmana"
 
Ne znam iz kog si dela grada, ali ja idem kod Centralnog groblja (tamo ti ide 26-ica) jedan salon vec 2 godine i odlicno mi radi intimnu depilaciju. Dacu ti njen broj 011/477-343 ili mob.064/1242-730 taži Bilju
 

Back
Top