Hrvatska ubrzo u EU

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
sanader-v.jpg


Premijer Hrvatske Ivo Sanader izjavio je da zbog Slovenije neće propasti ulazak njegove zemlje u NATO i Evropsku uniju i da granični spor između dve zemlje treba rešiti pred Međunarodnim sudom pravde u Hagu.

"Nesporazumi oko tačne linije granice izmedju naše dve zemlje postoje još od raspada Jugoslavije. Slovenija je s tim istim otvorenim pitanjima ušla u EU, tako da to mora biti moguće i za Hrvatsku. Ne sme se taj bilateralni problem povezivati sa našim pristupanjem u NATO i pregovorima sa EU. Taj princip podržavaju Evropska komisija i zemlje članice ", izjavio je Sanader u intervjuu bečkom dnevniku "Prese".
Hrvatski premijer je podvukao da slovenačko-hrvatski spor treba rešiti pred Međunarodnim sudom pravde u Hagu.
"To smo dogovorili slovenački premijer Janez Janša i ja avgusta 2007, a to je podržao i tadašnji lider opozicije a aktuelni premijer Borut Pahor. Ne vidim razlog za odstupanja od toga. Nema nikakvog smisla pokušati naše granice povlačiti uz pomoć političkog sporazuma. Da je to moguće već bi se odavno dogodilo. Slovenija i Hrvatska se moraju obavezati da će prihvatiti odluku Haga", poručio je Sanader.
Na konstataciju da bi prijem Hrvatske u EU mogle da blokiraju Velika Britanija i Holandija zato što Zagreb nije predao važne dokumente Haškom tribunalu za ratne zločine on je rekao da se radi o glasinama i da treba sačekati izveštaj glavnog tužioca Serža Bramerca.
" Postoje dokumenti koje je Bramerc tražio a koje ne možemo da pronadjemo u ministarstvu odbrane. Sproveli smo istragu, i čini se da su ti dokumenti možda pre mnogo godina odstranjeni. Sada razmatramo gde su dospeli ", priznao je on u vezi važnih dokumenata koji se tiču ofanzive na Krajinu 1995.


http://www.blic.rs/svet.php?id=79356

Eto...zli Slovenci,zli Hag i dobri Hrvati.:rotf:
 
Poslednja izmena:
Ka*aju Janezi na sitno. Ma videćeš, ima Srbija da uđe pre u EU nego Hrvatska. I pored bombardovanja, sankcija i svetske satanizacije. Naravno, Srbi su uvek bili preduzetniji od Hrvata, tako da to i ne treba da nas čudi.
 
nije to oni sanader koji je pričao da če bitit hrvatska u eu 2001 godine i onda 2004 2007 2008 2009
al nema je realno do 2015
laže ovi ustaš ko pas ali narod s prosjelnim iq 90(britannica.com) vjeruje mu svako besedo
 
Old 07-03-2008, 10:48 PM #1
vellapaenrape
Forum Member

Join Date: Jun 2008
Posts: 34
vellapaenrape is on a distinguished road

Default IQ of white nations


Why are white nations like Greece and Ireland really low on IQ at 94? And Croatia at 92? Any reasons for this?

mišolini nisam jim ja kriv ali ako je ovo znanstveni dokaz u kojem priča sva europsa znastvena elita onda..
 
Old 07-03-2008, 10:48 PM #1
vellapaenrape
Forum Member

Join Date: Jun 2008
Posts: 34
vellapaenrape is on a distinguished road

Default IQ of white nations


Why are white nations like Greece and Ireland really low on IQ at 94? And Croatia at 92? Any reasons for this?

mišolini nisam jim ja kriv ali ako je ovo znanstveni dokaz u kojem priča sva europsa znastvena elita onda..

Kažu da je Dalmatincima i manji. :hahaha:
 
Old 07-03-2008, 10:48 PM #1
vellapaenrape
Forum Member

Join Date: Jun 2008
Posts: 34
vellapaenrape is on a distinguished road

Default IQ of white nations


Why are white nations like Greece and Ireland really low on IQ at 94? And Croatia at 92? Any reasons for this?

mišolini nisam jim ja kriv ali ako je ovo znanstveni dokaz u kojem priča sva europsa znastvena elita onda..

Za nas i Grke je vaznije kolko je velik onaj dole.. dobro je za turizam..
Kad dolaze mojce? :mrgreen:
 
just a man

pa neznam vi hrvati puno pitate kada dolaze mojce a kada vi tražite mojce
janezi jebeju kurvatice a onda neki tučite slovence i sve dolaze u novine

Pazi kako se izrazavas.

Ak' ne dodju one ovdje, se vidimo opet na rock otocecu :lol:

I stvarno.. nisam znao da se mi toliko mrzimo medjusobno il' 'ko te fila doma takvim glupostima i hrvati ovo ono. Od slovenaca samo lijepa iskustva.. Il' bih ja morao preispitati malo svoje stavove.. ;)
 
Old 07-03-2008, 10:48 PM #1
vellapaenrape
Forum Member

Join Date: Jun 2008
Posts: 34
vellapaenrape is on a distinguished road

Default IQ of white nations


Why are white nations like Greece and Ireland really low on IQ at 94? And Croatia at 92? Any reasons for this?

mišolini nisam jim ja kriv ali ako je ovo znanstveni dokaz u kojem priča sva europsa znastvena elita onda..
a šta tebi vrijedi slovenski prosjek 95 kad je tvoj 54.:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Covek iznosi naucne podatke a ti ga zato vredjas. Izvoli bato pa idi na svoj Stormfront pa tamo se tako ponasaj a ne ovde. Imate tamo lep forum gde slavite svoja zlodela. Iskreno nacija i ne može da bude mnogo inteligentna ako je u stanju da uradi ono sto ste vi tokom istorije radili.

Radili su istrazivanje na zarobljenim nacistickim vodjama u Numbergu. Svi su imali iznadprosjecan IQ.. Tako da inteligencija nema prevelike veze..

I ovo sto slovenac iznosi nisu naucni podaci.
 
Po novom se kaze "mentalno insuficijentni" i ide od 69 na dole. Nema podjele ispod te razine. Il' imas profesora psihologije koji nije u toku :)

ovako je bilo nekada. za novo nisam čuo, a sad ću potražit. hvala na obavijesti
Idioti <25
Imbecili 25-40
Debili 40-55
Granica retardacije 70
Granica mentalne tuposti 80
Prosek opste populacije 100
 
ovako je bilo nekada. za novo nisam čuo, a sad ću potražit. hvala na obavijesti
Idioti <25
Imbecili 25-40
Debili 40-55
Granica retardacije 70
Granica mentalne tuposti 80
Prosek opste populacije 100

Trenutno je aktualna Wechslerova razdioba (vjerojatno je malo prilagodjena s obzirom na nova istrazivanja):

130 i iznad - vrlo superiorni
120 - 129 - superiorni
110 - 119 - bistri normalni
90 - 109 - prosjecni
80 - 89 - tupi normalni
70 - 79 - granicni
69 i ispod - mentalno insuficijentni

E da ovi ispod se dijele - my bad :rumenko: I izgleda da koristimo slicne ljestvice. Al' vise ne rabe brutalne izraze jer je nehumano, pa imas:

0-25 - izrazito teska mentalna retardacija
26-35 - teska m.r.
36-50 - umjerena m.r
51-70 - laka m.r

Znaci, slovenac spada u grupu lake mentalne retardacije :)
 

Back
Top