Zašto mi danima "igra" oko?

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Može li se na ovo pitanje dobiti ozbiljan odgovor! Kažu mi: radovaćeš senešto. Aman igra mi levo oko već tri nedelje, svakoga dana, jedno minut dva, pa prestane, pa posle pola sata ili petnaestak minuta ponovo. Povremeno, ali ređe i desno. Bez zezanja, je l to nešto što ignorišem, manje čitam i... prođe. Ili nije bezazleno?
 
Meni je jedno vreme stalno igralo oko tacnije kapak kao da je non stop vibrirao neki bezveze ruzan osecaj tek posle sam shvatila da sam imala blazu upalu sinusa hoce takodje od umora i stresa ali ako potraje duze vreme molim te idi kod doktora,jer znam jedan primer i nije se bas dobro zavrsio.
 
Može li se na ovo pitanje dobiti ozbiljan odgovor! Kažu mi: radovaćeš senešto. Aman igra mi levo oko već tri nedelje, svakoga dana, jedno minut dva, pa prestane, pa posle pola sata ili petnaestak minuta ponovo. Povremeno, ali ređe i desno. Bez zezanja, je l to nešto što ignorišem, manje čitam i... prođe. Ili nije bezazleno?

e i meni se to jednom desilo i tarjalo je jedno mesec dana...isto sve kako si opisala...i na kraju je prestalo i to je to...i svi su mi rekli sto i ljudi ovde...stres...premor...i eventualno da ti je poce da slabi vid pa naprezes oci tj ocne misice...za sad ne panici...obrati paznju na vid ako osecas neke promene (tipa slabije vidis na daljinu, blizinu...i sl) onda idi kod ocnog moguce je da je od naprezanja...ako ne onda se opusti i procice...:D

ps: isto ovo desavalo se ljudima iz moje okoline i svima je proslo samo od sebe :)
 
Poslednja izmena:
Dobar dan, ja imam problem sa ocima, nosim naocare dioptrija mi je +0,50 i -o,75 na drugom oku, na pregledima nisu konstatovani nikakvi drugi problemi ali ja u ocima uvijek imam osjecaj kao da cu da se onesvijestim, ne mogu da se fokusiram na jedan predmet vec mi sve izgleda daleko i sa nekakvim tackicama, uvijek sirim kapke ne bi li mi bilo bolje ali takvo stanje traje cijeli dan,, da li neko mozda da mi da mogucnosti sta bi moglo biti. Hvala
 
pritisak bude 110 sa 70 nekad padne ali meni ne smeta bar tad se osjecam dobro, a dr. krvna slika je takodje u redu obicno je vadim kad prehladim pa mi dr opste prakse da da uradim urin i krv nakon terapije, bude ok. Ne znam stvarno, da probam par dana da ne gledam tv i racunar, mozda pomogne :) ko zna, da li moze biti da je jednostavno previse ekrana u mojoj kuci?
 
Meni igraju levi i desni donji kapak ... u zadnje vreme mnogo češće ...

Jel moguće da je problem, što svaki dan perem kosu? ( tako su mi neki govorili )

Naravno, osušim je dobro fenom, i čekam po pola sata-sat pre nego što izađem napolje ...
 
Da nije zato što šmrčem loš kokain u zadnje vreme?

Šala :)

Danas sam citav dan vozio sa otvorenim prozorima, jer je bila sparina, i noćas mi je skakutalo svakih 5 minuta. Onda sam otišao prošetao pored mora, i prestalo je.

Čak sam od danas počeo i one magnezijum šum-šum tablete da pijem.

Videću oće li biti kakvog dejstva :)
 

Back
Top