OBAMA CESTITAO DAN NEZAVISNOSTI PREMIJERU KOSOVA

Cicoka

Iskusan
Poruka
5.282
I sve ide po starim utabanim stazama ,istim tempom,sa istim planom.............gde ja stadoh...ti produzi...Bus Obami u nasledje.




Вести дана
Обама честитао лидерима Косова
ПРИШТИНА – Фотографија агенције АФП приказује продавца специјалне, заједничке америчко-косовске заставе на улицама Приштине. Занимљиво је да агенције АФП и Ројтерс све вести са Косова потписују са „Косово, Србија“ односно „Приштина, Србија“. (Фото: АФП)

ПРИШТИНА – Косовсвки председник и премијер Фатмир Сејдију и Хашим Тачи су примили честитке америчког председника Барака Обаме поводом прве годишњице проглашења независности Косова.

„У име америчког народа честитам вама и грађанима Косова прву годишњицу историјске декларације независности Косова”, наводи се у Обаминој честитки, саопштено је из кабинета председника Косова.

Како се наводи у поруци, САД ће наставити да подржавају Косово у напорима да постане пуноправна чланица међународне заједнице.

„Док народ Косова ради на заједничкој будућности, желим да истакнем да ће САД наставити да подржавају мултиетничко, независно и демократско Косово у њеним напорима да заузме заслужено место као пуноправна чланица заједнице држава”, наводи се у честитки америчког председника упућеној председнику Косова.

Бета
[објављено: 16/02/2009]
 
Poslednja izmena:
Huseinova posla . Sta bi drugo Hsein . Ali nije to bitno . bBitno je da je na dan glasanja u Ammerici bilo organizovano inprovizovano glasanje za nase politicare u medija centru i da je intervju dao Micunovic , koji je objasnio zastoje glasao za Huseina Obamu , i ako niko od njh nije ni trazio da glasaju ...



Da bi obezbedio sigurnost kod amera da ga prime kad mu bude odzvonilo u Srbiji.
 
svi da cestitate shkaveli.jeli treba da vas ucim.da kazete srecan vam dan nezavisnosti i da vam potraje do kraja svet.ajde brzo mali shkavelcici.

aj sad vrni se na moj post pa polllllllaaaaaaakkkkkkooooooo procitaj jos jednom,ili si gloop da ne kapiras ili si retard totalni sto je najverovatnije i batali me vise tvojim privatnim porukama,glupi siptare
 
aj sad vrni se na moj post pa polllllllaaaaaaakkkkkkooooooo procitaj jos jednom,ili si gloop da ne kapiras ili si retard totalni sto je najverovatnije i batali me vise tvojim privatnim porukama,glupi siptare

ma ti mene napadas mali srbijanac na privatne poruke.
a ti si opet nesto glupo naspisao nema potreba da ja to citam.znam da ne znas nista mali srbo.
 

Back
Top