Glupa pitanja

strawberry22

Obećava
Poruka
60
Sigurno vam se desilo nekad da vam neko postavi neko toliko glupo i besmisleno pitanje da vam se digne kosa na glavi! Najčešće to radi rodbina :roll: ili roditelji....
Evo mene je kum od mm pitao skoro "a kakav vam je sex odkad si trudna?" :eek:
Dajte neke vaše primere...
 
:lol:uopsteno ima glupih pitanja kad se s nekim ne kapiras zbog razlike u godinama..ako ne razume sarkazam na pr..mene licno nervira sto neko ne moze decenijama promeniti neke zadrte navike a kao govori da mu to smeta..pa se oko toga prica vrti uvek iznova:evil:
 
Sigurno vam se desilo nekad da vam neko postavi neko toliko glupo i besmisleno pitanje da vam se digne kosa na glavi! Najčešće to radi rodbina :roll: ili roditelji....
Evo mene je kum od mm pitao skoro "a kakav vam je sex odkad si trudna?" :eek:
Dajte neke vaše primere...

A što je to glupo pitanje?
Interesuje čoveka, možda se plaši kakav će biti njegov sex kad mu žena zatrudni, ili hoće da uporedi sa sexom koji je imao sa ženom kad je ona bila trudna?
 
Ma ok, jasno mi je zbog razlike u godinama da dođe do nesporazuma. Al evo ti mama od mm, pita me što sam kupila časopis o trudnoći, to se, kaže, "čita tek kad počne stomak da ti raste" :think:

Ili recimo, njeni ćerka i zet otišli na vikend van grada sa decom i ćerkica im prehladila stomak, sveki ih zove i počinje da urla na njih "kako vi pazite to dete? pa vi nemate pojma, dovedite je kod mene, ja znam kako treba s njom!"

E sad, jer ima neko dovoljno lud ovde ko može da mi objasni da otac i majka nemaju pojma kako da čuvaju svoje dete a da baba (pardon 'baka' :lol: ) zna bolje od njih?
 
A što je to glupo pitanje?
Interesuje čoveka, možda se plaši kakav će biti njegov sex kad mu žena zatrudni, ili hoće da uporedi sa sexom koji je imao sa ženom kad je ona bila trudna?

Zar ne misliš da je malo trulo zabadati nos u nečiji krevet? Uostalom ako ga zanima zbog toga to je možda trebao da pita mm, a ne mene, šta misliš? Ako je po tebi ok da tvoji ortaci ispituju tvoju ženu ili devojku kakav joj je sexualni život i sl. cenim tvoje mišljenje, ali po meni je to bezveze. Čak ni sa svojom najboljom prijateljicom, koju znam od pelena, ne pričam o svemu niti bilo koga ispitujem o nekim stvarima koje se ne tiču ni mene ni bilo koga drugog.
 
Ma ok, jasno mi je zbog razlike u godinama da dođe do nesporazuma. Al evo ti mama od mm, pita me što sam kupila časopis o trudnoći, to se, kaže, "čita tek kad počne stomak da ti raste" :think:

Ili recimo, njeni ćerka i zet otišli na vikend van grada sa decom i ćerkica im prehladila stomak, sveki ih zove i počinje da urla na njih "kako vi pazite to dete? pa vi nemate pojma, dovedite je kod mene, ja znam kako treba s njom!"

E sad, jer ima neko dovoljno lud ovde ko može da mi objasni da otac i majka nemaju pojma kako da čuvaju svoje dete a da baba (pardon 'baka' :lol: ) zna bolje od njih?

Pa dobro ovo je sasvim mogucna situacija. Mozda su joj zet i cerka dva kretena.

A ono da pita kakav je sex za vreme trudnoce to je vec kretenski.
 
Za ono "šta radiš" moj kolega ima odličan odgovor (ali naravno samo za prijatelje) lepo im odgovori "je*em" :mrgreen:
Više ga ne zovu usred radnog vremena da bi mu pričali o uzgaju banana u Keniji, poskupljenju mleka, proizvodnji čačkalica u Rumuniji, itd... :lol:
 
Mene je mama juče pitala:"Da li si u kontaktu sa bratom?"... to je trebalo da znači:Da li si se čula sa njim danas, dolazili li... ali ona je ovako morala da pita!
Zamisli:da li si u kontaktu?!
Nisam joj odgovorila.
Bože mili i dragi.
 
Мене нервирају бесмислена општа питања типа:

- Шта мислите о масажи?

(Мислим, ако већ жели да се разговара о масажи онда може да пита: Идете ли на масажу? Која врста масаже вам највише прија? Колико често одлазите на масажу? Да ли више волите да вас масира масер или масерка?...)

И нервирају ме питања која у себи већ носе унапред формиран суд и генерализацију:

- Зашто су све девојке спонзоруше?
- Зашто сви мушкарци варају?

И нервирају ме питања која у себи већ унапред носе осуду:

- Постоји ли икакво оправдање за абортус? Да ли бисте пре пострељали или повешали жене које су абортирале?
- Шта мислите о невиним девојкама и да ли сте свесне њихове супериорности у односу на све оне јаднице које више нису невине и које треба да се стиде због тога?
 
Ja najviše "volim" pitanja tipa:

  • Kad ćeš da se udaješ/ženiš?-i to od ljudi koji su do juče kukali da nisu ni u vezi, a onda nađu zakrpu, udaju/ožene se pa su popili svu pamet sveta.
  • Što ne pravite decu, šta čekate?- ljudi verovatno imaju svoje razloge i planove, ispade da moraju svakoj šuši da polažu račune.
  • Kad ćeš više da završiš fakultet?
 
Ne, ne, još bolje kad te neko zove na fiksni pa pita: ''E, gde si?'' :roll:
"Gde si" u tom slucaju definitivno nije pitanje, nego pozdrav. ;)
Ne ocekuje se odgovor, tipa: "Na WC solji" ili ne daj Boze "Kod kuce" :mrgreen: , nego je otpozdrav: "Evo me" ili "Tu sam". :)
Bas kao sto Englezi kazu "Hello, how are you", i ocekuju odgovor (otpozdrav) "Fine, thank you", jer nisu te zapravo pitali jel ti vruce, boli li te glava, jesi li gladan, nego su te cisto pozdravili. :)
 
"Gde si" u tom slucaju definitivno nije pitanje, nego pozdrav. ;)
Ne ocekuje se odgovor, tipa: "Na WC solji" ili ne daj Boze "Kod kuce" :mrgreen: , nego je otpozdrav: "Evo me" ili "Tu sam". :)
Bas kao sto Englezi kazu "Hello, how are you", i ocekuju odgovor (otpozdrav) "Fine, thank you", jer nisu te zapravo pitali jel ti vruce, boli li te glava, jesi li gladan, nego su te cisto pozdravili. :)

A zar ne zvuči besmisleno i odgovor ''Evo me!''? :)
 
Sigurno vam se desilo nekad da vam neko postavi neko toliko glupo i besmisleno pitanje da vam se digne kosa na glavi! Najčešće to radi rodbina :roll: ili roditelji....
Evo mene je kum od mm pitao skoro "a kakav vam je sex odkad si trudna?" :eek:
Dajte neke vaše primere...

lele kum pitao kumu lele
ajde da je pitao kuma
ali kumu :eek: kaki ti taj kum ******
 
Nevezano ......al' tema me podsjeti na "Dnevnik Bridzit Dzouns" :lol:

tj....vecina djevojaka dozivljava ta neka "glupa pitanja" na porodicnim skupovima.....kad ces da se udas?....sta cekas?....itd...itd......
 
Poslednja izmena:
Pa, "zavisi iz kojeg se ugla... puse." :lol:
Kad, recimo, strancu pokusavas da objasnis da se kod nas kao pozdrav koristi:
"Hey, where are you?", a odgovor je "Here I am." :), onda ti se moze desiti i da ti to zvuci jako slatko. ;)

Ma da ostavimo mi strance po strani, ne znam ni što ih spominjemo...
Nego, jedna stvar kod ovog ''Gde si?'' koja mi ide na živce... Zovem mog dragog na mob i pitam: ''Gde si!'' misleći na to što sam pitala a on krene ''E, evo me, sad sam završio sa poslom bla bla bla itd....'' a ja opet: ''Ne pitam te šta radiš nego GDE SI!'' :roll:
 

Back
Top