Elektronsko ofiranje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Sjedite za racunarom,forum krstarica,podforum ljubav i sex,dok citate neciju temu,zazvoni vam mob. ili dobijete email.

U oba slucaja dolazi slika sa ispisanim textom, Vas dragi/draga kako se krese s nekom djevojkom/deckom..I pise prevarila/o te tad i tad, zelim da te obavjestim da znas i saljem ti sliku da se uvjeris da je istina,radi sta hoces i navodi :"Ja bi je objavio"!

Eh vase je slijedece :"Objavljujete sliku i pisete ispod ***** pokvarena!"
ili odgovarate liku/djevojci koji su vam poslali taj izvjestaj :

"Smradu/Pizdo jedan/jedna ako ti je dala ili te kresno,ne moras to da pricas svima ni da se hvalis time,zbog toga nikad neces biti j.ebac ili dobra cica,pa sta ako smo se zabavljali i vi se odradili,ne moras nekome da seres u zivot,zbog toga,sreca pa je takvih smradova/smradica da pravi kresaci/cice mogu doci do izrazaja i kazete :"Ko suti poso radi!" :)

Inspirisan,temama o prevari i mnogim javnim ofiranjima od strane povrijedjenih ljudi!
 
ne verujem da ljudi zaista mogu proceniti kako bi reagovali tada
slabost ljudi je velika, i svako pogresi nekada
nisam se nasao u toj situaciji, ali ovo je jedan od scenarija
mislim da ne mogu proceniti za pravo
nikad ne znas sta s emoze probuditi u tebi tada
 
Pa ne znam...za pocetak, da sam musko, htela bih da moja devojka barem maaalo bude dama...ima manire...

Ali, stvar izbora...Ako biras ono drugo, onda je tvoje pitanje jos besmislenije, zar ne?

pa ne, vidi
ti si izabrao nju, ali ljudi ne pokazuju uvek svoje pravo lice
mozes misliti da je dama, ali kada pokaze svoje pravo lice, ona to vise nije, zar ne
a pitanje je postavljeno upravo iz razloga kojeg si navela, koji ustvari nisu moguci
pa bi me interesovalo iz radoznalosti, mozda i zbog toga sto bi je recimo voleo
pa neki pokusaj da je opravdam
 
Bilo joj je dosadno...a i mozda lose hebes...:think:

Kakvo je to pitanje...? Dame se za to ne pitaju...:manikir:
Nije to uposte stvar dame :) Vec je se tu radi o tome sta je dovelo do toga,cista znatizelja i interesovanje =)

ne verujem da ljudi zaista mogu proceniti kako bi reagovali tada
slabost ljudi je velika, i svako pogresi nekada
nisam se nasao u toj situaciji, ali ovo je jedan od scenarija
mislim da ne mogu proceniti za pravo
nikad ne znas sta s emoze probuditi u tebi tada

Lijepo napisano!
 
ko kaze da je ona dama?

Ne bi objavila, njoj bi napisala da se zahvaljujem na informacije i pitala sta je time htjela postici: da dokaze kako je ona dobra cica pa je moj decko pohebao ili da mi kaze kako je on dobar hebač. U prvom slučaju, dokazala je da je kuvra a ja znam da je moj dečko dobar hebac i bez nje. Znaci njoj ne bi dala tu uzivanciju da popizdim, kao povređena, prevarena, zovem je, napadam i plačem. Ostala bi cool, ali bi on dozivio svjetsko čudo kad ga se dočepan:evil::evil:
 
Nije to uposte stvar dame :) Vec je se tu radi o tome sta je dovelo do toga,cista znatizelja i interesovanje =)QUOTE]


Daj bre...znatizelja...kao do sad nije videla onu stvar...:roll:

Na glupo pitanje ne moze se dobiti pametan odgovor...

Jednostavno, nema pitanja...dovidjenja, zbogom...i (hipoteticki ) neka objavi...njena sramota ce biti veca, zar ne?
 
Sjedite za racunarom,forum krstarica,podforum ljubav i sex,dok citate neciju temu,zazvoni vam mob. ili dobijete email.

U oba slucaja dolazi slika sa ispisanim textom, Vas dragi/draga kako se krese s nekom djevojkom/deckom..I pise prevarila/o te tad i tad, zelim da te obavjestim da znas i saljem ti sliku da se uvjeris da je istina,radi sta hoces i navodi :"Ja bi je objavio"!

Eh vase je slijedece :"Objavljujete sliku i pisete ispod ***** pokvarena!"
ili odgovarate liku/djevojci koji su vam poslali taj izvjestaj :

"Smradu/Pizdo jedan/jedna ako ti je dala ili te kresno,ne moras to da pricas svima ni da se hvalis time,zbog toga nikad neces biti j.ebac ili dobra cica,pa sta ako smo se zabavljali i vi se odradili,ne moras nekome da seres u zivot,zbog toga,sreca pa je takvih smradova/smradica da pravi kresaci/cice mogu doci do izrazaja i kazete :"Ko suti poso radi!" :)

Inspirisan,temama o prevari i mnogim javnim ofiranjima od strane povrijedjenih ljudi!

a ko to poslao?
neko ko gi sliko ili taj/ta sto se seksaju?
 
Ne bi objavila, njoj bi napisala da se zahvaljujem na informacije i pitala sta je time htjela postici: da dokaze kako je ona dobra cica pa je moj decko pohebao ili da mi kaze kako je on dobar hebač. U prvom slučaju, dokazala je da je kuvra a ja znam da je moj dečko dobar hebac i bez nje. Znaci njoj ne bi dala tu uzivanciju da popizdim, kao povređena, prevarena, zovem je, napadam i plačem. Ostala bi cool, ali bi on dozivio svjetsko čudo kad ga se dočepan:evil::evil:
Ko iz vedra neba :)

kakvo opravdanje? nema tu opravdanja:)
kakva prica bre? :)
:hahaha: Ali eto,nekako mislim da ja ne bi nista ucinio samo pitao,zasto!

Nije to uposte stvar dame :) Vec je se tu radi o tome sta je dovelo do toga,cista znatizelja i interesovanje =)QUOTE]


Daj bre...znatizelja...kao do sad nije videla onu stvar...:roll: (E nisi me razumjela,moja znatizelja i interesovanje zasto je to ucinila !

Na glupo pitanje ne moze se dobiti pametan odgovor...

Jednostavno, nema pitanja...dovidjenja, zbogom...i (hipoteticki ) neka objavi...njena sramota ce biti veca, zar ne?

pa ja to ne bih ni dozivela kao svoju sramotu. gde je tu moja SRAMOTA? sto me decko prevario? ah,pa gnjida je gnjida, to sa mnom nema veze.
Jes,u pravu si g.o.v.no je ***** :)! ccc od kad je g.o.vno cenzrisano
 
pa ne, vidi
ti si izabrao nju, ali ljudi ne pokazuju uvek svoje pravo lice
mozes misliti da je dama, ali kada pokaze svoje pravo lice, ona to vise nije, zar ne
a pitanje je postavljeno upravo iz razloga kojeg si navela, koji ustvari nisu moguci
pa bi me interesovalo iz radoznalosti, mozda i zbog toga sto bi je recimo voleo
pa neki pokusaj da je opravdam

Hajde, izađi iz bajke, vrati se u realnost, opomena pred isključenje
 
Ili polako seckanje mesec dana:lol:ja vec rekox x puta..trazim kesh od frajera koji je kresnuo i normalno dajem dalje njen kontakt galantnoj gospodi..diskrecija zagarantovana:klap:
Hehe provjereno iz ruke u ruku,nema zaradjivati na muci :)

a ko to poslao?
neko ko gi sliko ili taj/ta sto se seksaju?
Pa Milance onaj sto je kresno uspjeo nekako slikati :)

Ne tvoja, nego " njena ", bludnicina ... one koja pozira, a?
Nije to nicija sramota,vec pokvarenost,gadost i sl. :=)

Hajde, izađi iz bajke, vrati se u realnost, opomena pred isključenje
A ne zasto,svi razlicito misle,cak bi i ja postavio pitanje zasto? Da znam jednostavno je to :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top