Katy Perry

EJ vi koji nista ne mislite o Katy nemojte odgovarati na pitanje jer izgleda veoma glupo ako se vama ne svidja kao pevacica onda je ostavite na miru i znam da mi ovo vracate sto sam vredjao vase grandovce ali nemem nameru da vam se izvinim zato sto se ne kajem sto sam vam ono pisao samo se kajem sto su me zbog djubreta od granda izbacili sa foruma!!!!!!!!i za razliku od granda KKKKKKKKKKKAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTYYYYYYYYYYYYYYYY PPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYYYYYYY JE NAJBOLJAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
:eek::eek::eek:

Cemu ovakva reakcija? Vidi se da nisi objektivan kada je ona u pitanju. Ljudi su samo rekli da nije nista posebno... Pritom nisu grandovci, ako mislis na ovo dvoje iznad. A ne bi bilo lose ni da malo zareze koristis. A i tacke. ;)

P. S. Pise se Beckham, ne Beckam.
 
:lol::lol::lol:

Kad postavljas pitanje, ne pise se jer nego je l' ili je li. Nego... da se vratimo na ono sto si ti iznad napisao... Njih dvoje nisu grandovci, i ti nemas pravo da nekome branis da komentarise, jer oni nisu rekli nista lose niti te na bilo koji nacin provocirali. Kad sazris, javi se. :confused:

A tada ces sebi verovatno biti smesan, sto si sa ovakvim zarom branio nekoga koga ne poznajes. :neutral:
 
TI MORA DA SI NEKA BUBALICA CIM TRAZIS DLAKU U JAJETU?!BOLI ME BRIGA STA TI MISLISH NECU DA SE SVADJAM SA TOBOM JER SAM VIDEO KAKO JE BITI IZBACEN SA FORUMA ZBOG NEKIH BUDALA!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nisam bubalica ako znam maternji jezik i pravopis. ;) Ali mozes me zvati bubalicom, meni je svejedno.

Sa takvim stavom i komentarima, mogu ti reci da nisi nista bolji od onih grandovaca... A jedino tvoji postovi ovde ispadaju glupi. I jos jedna stvar - niko te nije izbacio zbog drugih, nego zbog tebe samog. ;) Obuzdaj se, dete.

Niko te nije provocirao, samo su napisali sta misle o njoj. A sada i ja da napisem: nista posebno.
 
TOTALNO SMO SKRENULI SA TEME UMESTO DA KOMENTARISEMO O KATY MI SE SVADJAMO JA NECU SA TOBOM DA SE SVADJAM AKO TI SE NESTO NE SVIDJA ONDA DEVOJKO ISKULIRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Da... kad nemamo nista pametno da kazemo, onda "iskuliraj"...

Pa i ako se tebi ne svidja njihovo misljenje, trebalo je da iskuliras...

Ako hoces da ostavis dobar utisak na druge, a samim tim i da ovde pokazes kakvi ljudi slusaju Katy Perry, bilo bi dobro da se kultivises.

Toliko od mene. Pozdrav svima. :bye:
 
TI MORA DA SI NEKA BUBALICA CIM TRAZIS DLAKU U JAJETU?!BOLI ME BRIGA STA TI MISLISH NECU DA SE SVADJAM SA TOBOM JER SAM VIDEO KAKO JE BITI IZBACEN SA FORUMA ZBOG NEKIH BUDALA!!!!!!!!!!!!!!!

Pa sta iako jeste? Da nije mozda lose sto zna maternji jezik?
Budala si sam. I nemoj da vredjas druge,jer drugima nisi do clanka.
"Isključi caps lock i idi malo vežbaj pravopis srpskog jezika..."
 

Back
Top