Nole - najveci folirant u svetu tenisa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hesse

Aktivan član
Poruka
1.823
tema se bavi psiholoskim aspektom tenisera i teniserki...pradajama ne/opravdanim, fizickom spremnoscu igraca...taktickom upotrebom medicinskih time out-a...prijavama laznih povreda na turnirima...stavio sam u naslov Noleta jer je on najreprezentativniji po tom pitanju ;) ...
 
ja vam najiskrenije govorim! i bas zato sto je nas, zato me dotice...prosipa lazni patriotizam, Kosovo Srbija i slicno...a ne vidi Srbiju uopste...milioner koji moze da zivi gde hoce, pa i u Srbiji...otisao u inostranstvo jer mu je lepse tamo, i to je sasvim razumno...ali onda nemoj da se pravis patriota...ali to je sve marketing cist...prave ATP turnir u Srbiji...pa zna se ko je najuticajniji u nasem teniskom savezu...
 
A zašto si izabrao tenis? Foliranje i foliranti prisutni su u svim aspektima ljudskog života, a ne samo u tenisu. A bez obzira koliko neko bio dobar folirant ne može se samo foliranjem dospjeti na vrh liste najboljih - treba biti vrhunski majstor u tume. To važi i za Noleta, zar ne?!

kao 1. tenis pratim pa zato...kao 2. Djokovic nikad nije bio na vrhu i nece ni biti do je dvojice sampiona iz Spanije i Svajcarske, kao 3. svako od njih moze biti folirant i Federer pa nije...to je stvar karaktera...
 
bar ne plache ko pichqetina kad izgubi lol

za Djokovica su psihicki horizonti Rogera Federera nedostizni...covek je ocekivao da udje u istoriju sa 14. Grand Slamom, a Nole moze da se puva ceo zivot sa tim jednim, takvih ima kolko o o'ces ;) ...to njega i kopka sto ima samo jedan verovatno i jedini...a takvih ima mnooogo sa jednim, to nije nesto posebno u vrhu tenisa...to Federeru i Nadalu cesce nego docek nove godine :D :D :D
 
daj stvarno neko koga ne mrzi da otvori i neke ozbiljne teniske teme (kao sto je ova)... izuzetno bi bilo da i one dobiju nazive po teniserima koji su najizrazeniji predstavnici aspekta teniske igre o kojima cemo polemisati... npr...

- federerove suze (a o emotivnom dozivljaju tenisa)
- federerova kamena faca (o posledicama koje nosi suzbijanje emocija u tenisu)
- federerova devjka (o problemima kojim veze uticu na rezultat)
- rafino cackanje bulje (o fizickim nelagodnostima u toku teniske igre)
- rafina leva ruka (o tome koliko je bitno raditi samo na oome sto doprinosi tenisu)
- radekov seksepil (o uticaju protivnikove lepote na sopstvenu igru)
.......

a OVU temu zalepite! mada, to bi se uradilo i da nisam rekao...
 
daj stvarno neko koga ne mrzi da otvori i neke ozbiljne teniske teme (kao sto je ova)... izuzetno bi bilo da i one dobiju nazive po teniserima koji su najizrazeniji predstavnici aspekta teniske igre o kojima cemo polemisati... npr...

- federerove suze (a o emotivnom dozivljaju tenisa)
- federerova kamena faca (o posledicama koje nosi suzbijanje emocija u tenisu)
- federerova devjka (o problemima kojim veze uticu na rezultat)
- rafino cackanje bulje (o fizickim nelagodnostima u toku teniske igre)
- rafina leva ruka (o tome koliko je bitno raditi samo na oome sto doprinosi tenisu)
- radekov seksepil (o uticaju protivnikove lepote na sopstvenu igru)
.......

a OVU temu zalepite! mada, to bi se uradilo i da nisam rekao...

slazem se, u pravu si...dosta toga sto si spomenuo je zanimljivo za diskusiju...Hladni Roger, kako ga zovu :D ...proplakao...to se od njega najmanje ocekivalo...ali kad pogledas, logicno je, suzbija emocije...tacno se vidi da je u poslednjih pola godine i ON poceo ponekad da pokazuje znake nervoze i sl...verovatno nesvesno...ali ono kad je zaplakao...ja sam se ske*ao...da sam bio na Rafinom mestu poklonio bih mu onaj pehar jbsh mi sve...
 
slazem se, u pravu si...dosta toga sto si spomenuo je zanimljivo za diskusiju...Hladni Roger, kako ga zovu :D ...proplakao...to se od njega najmanje ocekivalo...ali kad pogledas, logicno je, suzbija emocije...tacno se vidi da je u poslednjih pola godine i ON poceo ponekad da pokazuje znake nervoze i sl...verovatno nesvesno...ali ono kad je zaplakao...ja sam se ske*ao...da sam bio na Rafinom mestu poklonio bih mu onaj pehar jbsh mi sve...
:worth:
 
ma trebao je Nadal da ga pusti da pobedi...da se ne bi rasplako ko zena lol
mora da je opet mononukleoza

volim Nadala jer je uvek objektivan, uvek na zemlji (a ne ko Nole, uvek u oblacima, on sebe vidi kao izumitelja tenisa :D :D :D ...ima ego kao Mont Everest)...dakle Nadal je izmedju ostalog Veliki Sampion jer se vrlo cesto seti da izjavi da je Roger Federer najbolji igrac u istoriji! ...i bas je bio simpatican pred mec, kad su ga pitali...kao imas dosta dobar skor sa Federerom...on je rekao nesto tipa..pa pobedim ga ponekad, i to sto uzmem po neki pehar nista ne znaci...ipak je on 'best player ever' ...e to je respekt...a Djokovic da ima jos koju titulu, video bi sebe vec kao boga...
 
ja vam najiskrenije govorim! i bas zato sto je nas, zato me dotice...prosipa lazni patriotizam, Kosovo Srbija i slicno...a ne vidi Srbiju uopste...milioner koji moze da zivi gde hoce, pa i u Srbiji...otisao u inostranstvo jer mu je lepse tamo, i to je sasvim razumno...ali onda nemoj da se pravis patriota...ali to je sve marketing cist...prave ATP turnir u Srbiji...pa zna se ko je najuticajniji u nasem teniskom savezu...

Kao prvo sumnjam da si ti Srbin, kao drugo nevidjeno si retardiran i glup sto si pokazao do sada x puta , kao trece Nole zivi u Monaku kao i vecina sportista...tj bolje reci prijavljen je tamo a s obzirom na to da tenis znaci stalno putovanje on u tom Monaku i nije ali tamo je kao i svi ostali sportisti zbog poreza koji je tamo najmanji pa su u Monaku vecina tenisera,vozaca formule 1 i jos mnogi drugi sportisti prijavljeni.
U odnosu na majmuna kao sto si ti on je extra patriota.....nebrojemno puta je pruzao pomoc Srbima i na KiM i u ostatku Srbije i davao razne novcane priloge.
A to sto pravi ATP turnir je njegova stvar....ima decko para i moze da ih ulozi kako on hoce a eto on je odlucio da napravi ATP turnir u Srbiji....
 
Kao prvo sumnjam da si ti Srbin, kao drugo nevidjeno si retardiran i glup sto si pokazao do sada x puta , kao trece Nole zivi u Monaku kao i vecina sportista...tj bolje reci prijavljen je tamo a s obzirom na to da tenis znaci stalno putovanje on u tom Monaku i nije ali tamo je kao i svi ostali sportisti zbog poreza koji je tamo najmanji pa su u Monaku vecina tenisera,vozaca formule 1 i jos mnogi drugi sportisti prijavljeni.
U odnosu na majmuna kao sto si ti on je extra patriota.....nebrojemno puta je pruzao pomoc Srbima i na KiM i u ostatku Srbije i davao razne novcane priloge.
A to sto pravi ATP turnir je njegova stvar....ima decko para i moze da ih ulozi kako on hoce a eto on je odlucio da napravi ATP turnir u Srbiji....

sigurno imam veci koeficijent inteligencije od tebe, no sporedna stvar...svi teniseri zive u Monaku? pa od prvih 10. zivi tamo? samo Nole! toliko o tome ;) ...to sto pruza pomoc, to je sve marketing, ima milione pa moze...ako je pravi Srbin neka dodje ovamo...vrlo si naivan...kako J.J. nije u Monaku...ona eto, vise voli Ameriku, Ana vise voli Svajcarsku...to je sve normalno...svako bi ziveo da moze tamo gde mu se svidja...al on se jedini folira, kao veliki patriota...ni p od patriote...bio bi svako takav patriota lako...trosi milione u inostranstvu i ladi usta o patriotizmu...
 
Danas kad je igrao Nadal na kraju..posto je igrao povredjen....komentator prokomentarise " eto zato publika voli Nadala i Federera zato sto igraju povredjeni" .

E sad se tu postavlja pitanje....sta je to publika imala da gleda taj zadnji set....mozda da se nada da ce ovaj pasti dole....cak je i onom Mareju bilo glupo.....ali to je taj zapadni sistem iza kog stoje pare.....ima da umres na terenu.....Noletu svaka cast zato sto nije glup i ne zeli da rizikuje zdravlje zato sto nikakve pare to ne mogu da zamene.Zar je trebao da padne u nesvest na plus 50 na AO u vec izgubljenom mecu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top