Nole - najveci folirant u svetu tenisa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kad bih te video 'u lice', morao bi da mi se poklonis i kazes sen-sei-ray ;) inache mawashi prashi

Фрањо, правац Index.hr, па тамо лепо коментариши крапинце Карловића и компани.
Ноле, Јелена, и Ана су понос мог српског народа. Толико лепих тренутака су приуштили људима у Србији, да им ја све опраштам - као и већина!:worth:
Па и ако се фолирају, па шта!!?? Њихова ствар!!
Шта то тебе Фрањо дотиче!? Е Фрањо, Фрањо, баш си њофра... Комплекс Вива Ла Сербиа, је тако дубоко усађен код вас рвата да је то страшно:dash::besna:
 
Фрањо, правац Index.hr, па тамо лепо коментариши крапинце Карловића и компани.
Ноле, Јелена, и Ана су понос мог српског народа. Толико лепих тренутака су приуштили људима у Србији, да им ја све опраштам - као и већина!:worth:
Па и ако се фолирају, па шта!!?? Њихова ствар!!
Шта то тебе Фрањо дотиче!? Е Фрањо, Фрањо, баш си њофра... Комплекс Вива Ла Сербиа, је тако дубоко усађен код вас рвата да је то страшно:dash::besna:

sta si ti, cetnik? umisljeni patriota iz stolice...ti bas znas ko je Srbin, a ko Hrvat...ne znas gde ti je d. a gde glava,,,kao pises cirilicom pa si veliki patriota...a mogu da se kladim da o srpskoj istoriji ne znas nista...verovatno si cuo za kosovski boj i to je to sto se obrazovanja tice...
 
Poslednja izmena:
sta si ti, cetnik? umisljeni patriota iz stolice...ti bas znas ko je Srbin, a ko Hrvat...ne znas gde ti je d. a gde glava,,,kao pises cirilicom pa si veliki patriota...a mogu da se kladim da o srpskoj istoriji ne znas nista...verovatno si cuo za kosovski boj i to je to sto se obrazovanja tice...

Е Фрањо, Фрањо, немој батице да се срдиш... а још мање да се кладиш! Јер појма немаш, сем да пљујеш по српским тенисерима и тенисеркама.
А да рватски тениски крем: Карловић, Чилић, и компани подсећају на крапинце, па вала подсећају. Оно ко из неке пећине да је изашло! А о тениском умећу и да не говорим. Једино скидам капу Марију Анчићу, јер га ценим као тенисера, али су га на жалост повреде спречиле да нешто више постигне.
 
Е Фрањо, Фрањо, немој батице да се срдиш... а још мање да се кладиш! Јер појма немаш, сем да пљујеш по српским тенисерима и тенисеркама.
А да рватски тениски крем: Карловић, Чилић, и компани подсећају на крапинце, па вала подсећају. Оно ко из неке пећине да је изашло! А о тениском умећу и да не говорим. Једино скидам капу Марију Анчићу, јер га ценим као тенисера, али су га на жалост повреде спречиле да нешто више постигне.

ne znam kako igraju, ne pratim ih uopste...ali mi ime Novak vuce na hrvatsko...Gabi Novak...el ona Hrvatica...naravno nemam nista protiv Hrvata, al mislim Nole ima korene hrvatske sigurno...
 
@Hesse Sta to pricas covjece?:D Djokovici su rodom iz Crne Gore... A Novak je rodjen u Srbiji i to u njenom centru Beogradu... Kakve sad ima veze Hrvatska sa citavom pricom?

pa el vidis da pokrecu rasisticke teme i mene nazivaju Hrvatom...nema veze gde je rodjen, ja govorim o korenima...ime Novak nije srpsko 100 % ...a znam par licnosti hrvatskih koje se zovu ili prezivaju Novak...a srpskih osim Noleta ne znam ko jos...
 
@Hesse Vidim ja da ixtis hoda po tankoj zici ali ne moras i ti hodati po istoj...

Ime ne znaci nista(ono dodje najcesce voljom roditelja)...ja imam druga koji se zove Roberto a svi njegovi su Srbi ukljucujuci i njega...i po porijeklu i po ubijedjenjima...

Mani se politickih tema...i tema vezanih za nacionalnu pripadnost...

@Ixtis to vazi i za tebe...
 
@Hesse Vidim ja da ixtis hoda po tankoj zici ali ne moras i ti hodati po istoj...

Ime ne znaci nista(ono dodje najcesce voljom roditelja)...ja imam druga koji se zove Roberto a svi njegovi su Srbi ukljucujuci i njega...i po porijeklu i po ubijedjenjima...

Mani se politickih tema...i tema vezanih za nacionalnu pripadnost...

@Ixtis to vazi i za tebe...

ja ne tvrdim nista, samo kazem svoje misljenje...i nemam nameru da se bakcem politikom, a inace prezirem nacionalisticke stavove...
 
Grizli zatvaraj ovu temu tako ti Boga,ovo je stvarno previse!!!Ukoliko neko hoce Novaka da naziva folirantom moze to da radi na temi o Novaku Djokovicu!!!Zatvori dok nije kasno i dok se ne pretvori u politiku,jer eto covek sad krenuo da nas ubedjuje da je Djokovic hrvat,njegovim provokacijama nema kraja....
 
kad bih te video 'u lice', morao bi da mi se poklonis i kazes sen-sei-ray ;) inache mawashi prashi

Obozavam ove sto plasiraju neke polu pretnje na forum. (mawashi prashi i te fore).Hahaha
Uvek se slatko nasmejem.
Hesse pa ti pored toga sto si inteligentan,ti si izgleda i vrlo opasan tip.Nije ti dovoljno sto nas intelektom nadmudrujes na ovom forumu vec bi to mogao i fizicki u nekom ulicnom obracunu.Svaka cast.Moram priznati da si ispao vrlo markantan tip sa ovim mawashi prasi.

Polarni onaj dokaz da je Novak srpsko ime stvarno ti nije trebao.
 
Evo Bartoli predala mec Zvonarevoj.

To je ona Bartoli koja samo sto se nije srusila u mecu protiv Sugijame ali tata joj nije dao dozvolu da preda.....i pre svega zahvaljujuci tome sto Sugijama pojma nema uspela je nekako na guzove Bartoli da dobije mec ali eto danas je predala....i sta je ona dobila time sto je odigrala mec di kraja protiv Sugijame..?? Samo je narusila svoje zdravlje zbog jedne pobede koja joj nista i ne znaci.
 
tema se bavi psiholoskim aspektom tenisera i teniserki...pradajama ne/opravdanim, fizickom spremnoscu igraca...taktickom upotrebom medicinskih time out-a...prijavama laznih povreda na turnirima...stavio sam u naslov Noleta jer je on najreprezentativniji po tom pitanju ;) ...

ma ne lupaj..znas ti dal je namazan ili ne!cuti tu, ko ti daje pravo da neciji zivot tek tako blatnjavis.Pa i da jeste jel jedini covek na svetu koji je takav!?Nadji neku drugu zanimaciju a ne da blatnjavis ljude...:lol:
 
ne znam kako igraju, ne pratim ih uopste...ali mi ime Novak vuce na hrvatsko...Gabi Novak...el ona Hrvatica...naravno nemam nista protiv Hrvata, al mislim Nole ima korene hrvatske sigurno...

koga briga na sta tebi vuce njegovo ime i meni tvoj nick vuce na neko staro cigansko pleme!Pa nikom nista...ne izljupljuj se ovde nego nek lockuju ovu temu i da zavrsimo diskusiju!:thumbdown:
 
koga briga na sta tebi vuce njegovo ime i meni tvoj nick vuce na neko staro cigansko pleme!Pa nikom nista...ne izljupljuj se ovde nego nek lockuju ovu temu i da zavrsimo diskusiju!:thumbdown:

pa valjda smem da kazem svoje misljenje, meni vuce na hrvatsko...ja tako mislim...ja nemam nista protiv Hrvata niti bilo koje druge nacije...samo kazem da mi vuce, i pada mi na primer Gabi Novak...a ne znam jos nekog Srbina da se tako zove...nema nikakvih problema da ova tema postoji...ona se ne bavi samo Noletom...procitaj 1. post, samo sto niko ne pise na druge teme...
 
pa valjda smem da kazem svoje misljenje, meni vuce na hrvatsko...ja tako mislim...ja nemam nista protiv Hrvata niti bilo koje druge nacije...samo kazem da mi vuce, i pada mi na primer Gabi Novak...a ne znam jos nekog Srbina da se tako zove...nema nikakvih problema da ova tema postoji...ona se ne bavi samo Noletom...procitaj 1. post, samo sto niko ne pise na druge teme...
starina novak -> http://sr.wikipedia.org/sr-el/Старина_Новак :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top