Pomozite mi da resim dilemu

tmaxx86

Zainteresovan član
Poruka
116
Posto na Svastari ima najvise ljudi,nadam se da ce neko da mi resi problem odn. da mi pomogne oko izbora Graficke kartice.

Pitanje glasi: Da li da zamenim Asus NX8500 GT Silent 256MB DDR3 za nVidia GeForce 8600 GTS 256 DDR3 uz doplatu 20 evra? Da li je 8600 GTS toliko bolja kartica da moram da doplacujem 20 evra?
 
ovako, razlika je neosetna, obe imaju ddr3 mem!
20e ne vredi ta zamena po meni jer sa tom 8600 gts nećeš osetiti nikakvu razliku. Ja koristio i jednu i drugu i isti đavo ali nisam radio 3D Mark
ako je neko testirao po 3D Marku neka me ispravi ;)
 
Posto na Svastari ima najvise ljudi,nadam se da ce neko da mi resi problem odn. da mi pomogne oko izbora Graficke kartice.

Pitanje glasi: Da li da zamenim Asus NX8500 GT Silent 256MB DDR3 za nVidia GeForce 8600 GTS 256 DDR3 uz doplatu 20 evra? Da li je 8600 GTS toliko bolja kartica da moram da doplacujem 20 evra?
8600GTS je za 60% bolja od 8500GT!;)
Pa sad vidi i proceni dali ti se isplati.:mrgreen:
 
Vidi, meni graficka vise treba za igrice. E sad da li cu da imam primetno bolje performanse sa 8600GTS, ne znam. Ja sam cuo da GTS graficke nisu bas gamer-ske kartice i da su GT kartice, za igre, bolja opcija. Ako neko zna da li je ovo sto su meni rekli tacno neka potvrdi.
Ama mozes bre da igras igrice....samo sve zavisi koje....i na kojoj rezolucij...inace ako hoces "prave karte" za igrice onda bi trebalo da izaberes neku odavde http://www.itsvet.com/proizvodi/kriterijum/comp_comp_vga/top50/desc;)
 
Zamenio sam danas moju 8500GT za 8600GTS. Zadovoljan sam kako radi. Na Assassins Creed i Call of Duty 5, radi savrseno, svi detalji na high,sa ukljucenim AA i AS filterima u rezoluciji 1024. Ono sto ne valja i zbog cega cu da je vratim je da se u toku igre temperatura povecava do 80 stepeni. To i nije neki problem,ali ventilator na graficku pocinje brze da se vrti i pravi nenormalnu buku,kao da zakacuje u nesto dok se okrece i to me strasno nervira. Posto je graficka polovna verovatno da to nije njen normalan rad. U svakom slucaju vraticu je,i opet igrati sve igrice na medium sa 8500GT.
 

Back
Top