Drug za sex

Gost
Drage moje dame imam jedno pitanje za vas!
Da li u vasem zivotu postoji muskarac kome ne mozete odoleti, a da nije vas stalni partner?
Ja imam jednog "prijatelja" koji me toliko privlaci da svaki put kad se vidimo sex visi u vazduhu. Svaki put se borim da ne odem u njegov krevet i svaki put bivam porazena. Sexualna privlacnost se oseca i kada razgovaramo preko telefona.
Da li i vi imate takve "prijatelje"?
 
naravno, i ja imam druga sa kojim se znam vec 12 godina, cujemo se svaki dan i vidjamo se dosta cesto, svako ima svoj zivot ali smo pre neko vece otvorili karte i shvatili da smo sve ovo vreme osecali isto a da smo se toga plasili! Sta ce biti dalje ne znam!
 
sto da ne! ali bas ne preporucujem svima...ja se opekao sa ortakinjom i par meseci se posle toga nismo culi...mada je sada sve ok,ponekad se i zezamo na tu temu sexa...
sve zavisi od osobe do osobe
 
u ovom slucaju niste drugovi nego muzjak i zenka, pa se shodno tome i ponasate, zar ne? ali i to je ok u nekom periodu zivota. mada...samo ako je komplet onda je to ONO PRAVO. zamisli sada kada bi ga jos i volela i on tebe, sta bi to bilo?
 
glis:
u ovom slucaju niste drugovi nego muzjak i zenka, pa se shodno tome i ponasate, zar ne? ali i to je ok u nekom periodu zivota. mada...samo ako je komplet onda je to ONO PRAVO. zamisli sada kada bi ga jos i volela i on tebe, sta bi to bilo?
..........

pa oltar......... :wink:
 
Ja imam dva takva muskarca u mom zivotu. Srecom nismo blizu pa ih retko vidjam inace...
Ma to je ok dok ne postoje osecanja. Ako ti ili on gajite osecanja jedno prema drugom, e onda nije bas dobro. :)
 
Ja imam takvog druga, sa kojim je sex vecito visio u vazduhu, a nedavno se konacno i desio. I dalje smo drugovi, drugovi koji imaju prijateljski sex(ako to uopste postoji). Mada mislim da je on za mene ipak nesto vise, tj. mislim da sam se zaljubila, a on definitivno nije. I sta sad?
 
apotekarka:
Praviš se da se nisi zaljubila i uživaš u onom što imaš ne očekujući više.

Upravo to i radim ali se plasim da se ne zaglibim previse. Trenutno je ok posto smo oboje slobodni, ali se pitam sta ce biti ako se on pojavi jednog dana i kaze zaljubio sam se ali naravno u neku drugu. Imala sam vec jedno razocarenje u zivotu ne znam da li sam spremna da ponovo prodjem kroz sve. S vremena na vreme pomislim da bi trebala da upoznam nekog novog i da se otkacim od njega ali cim ga vidim zaboravim da drugi uopste postoje.
 
Imam i ja takav slucaj, uzivamo u tome kad se desi, ali ne pricamo o tome, niko nema obaveze prema onom drugom i kad se vidimo ovako pravimo se da se nista ne desava. Ne znam koliko smo normalni jer ponekad on povede svoju devojku, a ja svog decka i izadjemo u 4ro. Sta ce biti posle, prepustamo sudbini!
 
ml&p:
apotekarka:
Praviš se da se nisi zaljubila i uživaš u onom što imaš ne očekujući više.

Upravo to i radim ali se plasim da se ne zaglibim previse. Trenutno je ok posto smo oboje slobodni, ali se pitam sta ce biti ako se on pojavi jednog dana i kaze zaljubio sam se ali naravno u neku drugu. Imala sam vec jedno razocarenje u zivotu ne znam da li sam spremna da ponovo prodjem kroz sve. S vremena na vreme pomislim da bi trebala da upoznam nekog novog i da se otkacim od njega ali cim ga vidim zaboravim da drugi uopste postoje.

A zasto on nije tvoj stalni partner, ako ste vec oboje slobodni? Po ovome sto pises cini mi se da nije samo sex u pitanju, ima tu nesto vise. Ko od vas dvoje koci?
 
Dina:
ml&p:
apotekarka:
Praviš se da se nisi zaljubila i uživaš u onom što imaš ne očekujući više.

Upravo to i radim ali se plasim da se ne zaglibim previse. Trenutno je ok posto smo oboje slobodni, ali se pitam sta ce biti ako se on pojavi jednog dana i kaze zaljubio sam se ali naravno u neku drugu. Imala sam vec jedno razocarenje u zivotu ne znam da li sam spremna da ponovo prodjem kroz sve. S vremena na vreme pomislim da bi trebala da upoznam nekog novog i da se otkacim od njega ali cim ga vidim zaboravim da drugi uopste postoje.

A zasto on nije tvoj stalni partner, ako ste vec oboje slobodni? Po ovome sto pises cini mi se da nije samo sex u pitanju, ima tu nesto vise. Ko od vas dvoje koci?

On naravno! Njegova filozofija je da me voli kao prijatelja i da ga uz to sexualno privlacim, ali da ne moze da me voli na nacin koji bi bio potreban da budemo u vezi. Ja to uopste ne razumem, nije mi jasno! Ako ti razumes, objasni!
 
Nemoj da mislis da ja pametujem previse, ali ja ne znam ni jednu zenu koja moze da ima takvu vezu s nekim a da ne zaglibi previse. Ovakva situacija odgovara svakom muskarcu. Sex kad god pozeli a obaveze nikakve. Ja vidim samo dva resenja za tebe. Prvo - da sve ostane kako je, da cekas i vidis hoce li on da se odluci za tebe ili da nadje neku drugu (ovo moze da bude jako bolno). Drugo - da ga ostavis, da mu kazes da ovako ne ide, i onda da vidis sta ce biti. Postoji mogucnost da on, suocen s tim da moze da te izgubi, promeni misljenje (medjutim, to je samo mogucnost). U svakom slucaju, zelim ti sve najbolje.
 
Dina:
Nemoj da mislis da ja pametujem previse, ali ja ne znam ni jednu zenu koja moze da ima takvu vezu s nekim a da ne zaglibi previse. Ovakva situacija odgovara svakom muskarcu. Sex kad god pozeli a obaveze nikakve. Ja vidim samo dva resenja za tebe. Prvo - da sve ostane kako je, da cekas i vidis hoce li on da se odluci za tebe ili da nadje neku drugu (ovo moze da bude jako bolno). Drugo - da ga ostavis, da mu kazes da ovako ne ide, i onda da vidis sta ce biti. Postoji mogucnost da on, suocen s tim da moze da te izgubi, promeni misljenje (medjutim, to je samo mogucnost). U svakom slucaju, zelim ti sve najbolje.

Otprilike sam i ja svesna postojanja te dve
mogucnosti i da je ova druga verovatno najpametnije resenje, ali treba skupiti petlju i to i uraditi. U svakom slucaju, hvala na savetu!
 
Meni se bas bas to desilo. Trajalo je jako dugo-oko 3 god, a situacija je bila gora jer smo morali da se vidjamo stalno...i sto mi je bio prvi. Veruj mi da moras to da preseces, jer da on zeli da budes njegova devojka do sad bi to vec postala. Kad tad ces ga slusati kako prica o drugima, gledati ga kako ih gleda ili ce ti dovesti svoju novu devojku da je upoznas ocekujuci da budete super drugarice! Ne verujem da bi to podnela...Zasto da ides njemu niz dlaku i da sebe unistavas? Ako te je vredan, naci ce on vec put do tebe, a ako nije...nek se nosi! Bar muskaraca ima koliko hoces! Znam sta je hipnotisanost i to glupo "Samo On" stanje, a ipak ti kazem "Bezi od njega!"...To unistava...Privremeno i povremeno je lepo, ali trajno unistava...I to polako i bolno! Veliki pozdrav!
 
S onima koji su me privlacili toliko da im ne mogu odoljeti nisam bila u kres shemi, vec u vezi...
Bila sam svjesna da od njih zelim nesto vise od samog sexa...
Imala sam i prijatelje za sex, ali to su bili oni koji me nisu zanimali za vezu...
Jednostavno, trebas znati sta od koga zelis i prema tome se postaviti, a ne pristajati na nesto sto te ne moze zadovoljiti i ispuniti...
 
sve u svemu, ovde niko ne moze da napravi razliku izmedju **** buddy i decka sa kojim jesi i zelis da budes u vezi.
Za mene je **** buddy onaj s kojim nemas apsolutno nijednu zajednicku temu za razgovor a sex curi u vazduhu...
a decko je...e vec neko povezivanje na svim, emotivnom,intelektualnom i dusevnom nivou...
samo ja ne povladjujem toj semi s drugom jer se neko uvek opece.
Ne razumem Gazdaricu i njenu recenicu ako je neko toliko privlacio, nije bila u kres semi vec u vezi??
ja imam knjiski primer coveka s kojim ne bih mogla da izadjem na kafu jer bi se odmah posvadjali, sve sto se njemu svidja meni se ne svidja, cak mrzim to sto se njemu svidja i opet kada se dodirnemo...brrr
ali cak i da se kresnemo, nikad ne bih mogla da budem sa njim u vezi jer ja volim kompjutere, sminku, the cure a on auto trke, ferari, metalicu...ima li sanse za vezu tu?
Nema!
 
Udata:
dobro ovu temu ali bih da pitam je li lepsa ljubav ili sex?
(bar po Vasem mishljenju)

Ne razumete sustinu mog i ml&p problema. Mi, naravno, mislimo da je lepsa ljubav i mi zelimo ljubav sa svojim "drugovima"(tj. mi njih opsesivno "volimo"), ali oni tako ne razmisljaju. Mi zelimo da budemo njihove devojke, a iako znamo da oni to ne zele pokusavamo da budemo sto duze u njihovoj blizini, makar i na taj "nezdrav" nacin!
Mi razumom znamo da nije u redu sto povremeno potpadamo pod njihovu hipnozu, ali to je nesto sto se ne moze kontrolisati! Pitanje je samo onda, kakvi su nama ti drugovi drugovi kada nam to svesno rade(ako su uopste svesni sta nam rade). Moj jeste, ne znam za ovog drugog! ?! Bezveze! Da bar nije cinio 1001 stvar za mene kad je bilo bitno, pa da shvatim da je jedan kreten kome nije stalo ni malo do mene, pa da ga katapultiram iz svog zivota mirne savesti. Ovako...Stalno se borim sama sa sobom, da li da ga obozavam jer me pazi i ulaze mnogo(vremena i zivaca) u mene, ili da ga mrzim jer od mene (uz moju nesebicnu pomoc)pravi budalu! Ko razume sta se ovde desava, svka mu cast!
 
A da li je normalno da od takvog nekog kao 'druga' za sex ocekujes da bude s tobom nezan dok god ste zajedno...? Ja sam imala tako neku semu,znamo zasto sam tu, kao zezamo se, gledamo TV, onda bude sex,2 minuta kasnije decko se brzo obuce i otrci opet da gleda TV ili vrati se svojim obavezama kao da nista nije bilo i nema vise pipanja...koliko god dugo posle sex-a ja ostala kod njega. Ja u njega nisam zaljubljena, ali volim da se mazim, i volim neznost...i ne ocekujem da se zivkamo, kada nismo raspolozeni za sex, ali ocekujem kad sam s njim da smo sve vreme...bliski, a ne samo od pola 10 do 10.
:?: Da li te veze bez veze uvek tako funkcionisu?
 
Zar nije logicno da muskarci traze iskusnije i zrelije zene. Npr. oni ozene neku neiskusnu i ona uopste ne ume da ceni to sto je njegov npr. king size ili da zna ako je srednji ili ako je nedaj boze pa malecan. Sta neiskusna devojka zna njoj je to sve isto ona je samo cula ili videla na TV-u u domacim filmovima da treba rasiriti noge i to je sve, ona cak ne zna ni da ceni kvalitetan seks normalno jer i ne zna sta je kvalitetno a sta ne i sad sta mislite kako je takvom muskarcu (koji se pretpostavimo bash trudi i stalo mu je jer to su muskarci to je njima krvotok to im je sve) kada posle svega ne dobije zasluzenu pohvalu jer ova naivka ne ume da ceni njegovo znanje i imanje. Da li ce takvom muskarcu dosaditi i takav kvazi seks jednog dana pa ce jednostavno potraziti zenu koja ume i zna da ceni prave vrednosti??
 
Starija:
Zar nije logicno da muskarci traze iskusnije i zrelije zene. Npr. oni ozene neku neiskusnu i ona uopste ne ume da ceni to sto je njegov npr. king size ili da zna ako je srednji ili ako je nedaj boze pa malecan. Sta neiskusna devojka zna njoj je to sve isto ona je samo cula ili videla na TV-u u domacim filmovima da treba rasiriti noge i to je sve, ona cak ne zna ni da ceni kvalitetan seks normalno jer i ne zna sta je kvalitetno a sta ne i sad sta mislite kako je takvom muskarcu (koji se pretpostavimo bash trudi i stalo mu je jer to su muskarci to je njima krvotok to im je sve) kada posle svega ne dobije zasluzenu pohvalu jer ova naivka ne ume da ceni njegovo znanje i imanje. Da li ce takvom muskarcu dosaditi i takav kvazi seks jednog dana pa ce jednostavno potraziti zenu koja ume i zna da ceni prave vrednosti??

Pa sve je to lepo, ali nije to tema :lol: Mislim...sto se zenio naivkom koja ne zna da ceni prave vrednosti :?: I uvek moze da se razvede i ozeni tebe koja to umes da cenis :twisted: Ako mu je bas toliko tesko...
Nego ...nije to tema drugarice....
 

Back
Top