Gay sam, ali ne želim to da budem....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li potoji način da se seksualno opredeljenje promeni...Jer ako ima to bih odmah učinio.


Ne želim da budem to što mislim da jesam...... :(

Sine, ako ti mod obrise temu, onda je to uradio iz nekog razloga...

Mani se corava posla, i ako ti stvarno treba pomoc idi u odgovarajuce ustanove...

Na forumu, pogotovo na ovom pdf-u neces naci nista osim iskompleksiranih, toboz pomagaca sa cijim savetima mozes glat bulju da obrises, ili sa druge strane na predrasude...

Zato idi lepo slusaj
i budi happy and gay...
 
Da li potoji način da se seksualno opredeljenje promeni...Jer ako ima to bih odmah učinio.


Ne želim da budem to što mislim da jesam...... :(

Ne mozes menjati svoju sopstvenu seksualnu orijentaciju, ali s obzirom na to da si u tinejdzerskim godinama moguce je da kod tebe postoji ono sto se zove homoseksualna panika, to jest, strah od toga da mozda nisi homoseksualac. Poznato je inace da adolescenti istrazuju u tom periodu. Moj ti je savet da se obratis nekome ko je strucniji. A ako se ispostavi da je tako kako jeste...i sam primecujes kontradikciju u onome sto si rekao ,,ne zelim da budem ono sto jesam".

P.S. Jos jednom, neko vec rece ovde, nemoj traziti savet na forumu, obrati se nekom ko je strucniji.
 
1) Mislis da si od pomoci kad ostavis ovako plitkouman komentar.
2) Namerno volis da je*es druge ljude u zdrav mozak dok je njima tesko.
3) koeficijent inteligencije ti je ispod proseka.

Molim te odaberi sam opciju koja te opisuje da ne bih pogresno doneo zakljucak i napravio od tebe veceg morona nego sto jesi...

Lako je da kritikujes tudj komentar,a sto ne das svoj ''sirokouman''...Postupas isto ko Ceda Jovanovic,samo zna da pljuje Slobinu politiku,a nista pametno da kaze :roll:
 
1) Mislis da si od pomoci kad ostavis ovako plitkouman komentar.
2) Namerno volis da je*es druge ljude u zdrav mozak dok je njima tesko.
3) koeficijent inteligencije ti je ispod proseka.

Molim te odaberi sam opciju koja te opisuje da ne bih pogresno doneo zakljucak i napravio od tebe veceg morona nego sto jesi...

Tesko mi je da se odlucim...:think:
Ja bih sve tri opcije ako moze mislim... onako... preko veze!!!

P.S.
Sto se tice opcije (3) bas bi mi bilo drago da to izaberem jer cu se onda spustiti na tvoj nivo...

Nego da ja tebe nesto pitam, kako napreduje posao??? Kako ovce, krave... 'el su sve na broju??? 'el si ti bese coban... ili se meni tu nesto cini...:think:

Ljubim :cmok: :heart:

@ tema
Mislim ako si vec derpe idi u holandiju mojne da nam otezavas situaciju ovako nas je malo (Srba) jos nam samo p3d3ri fale pa da se kompletiramo...
 
stupidity-1.jpg
 
Pa naravno da nisam imao dečka. Niti ću.

Mene privlače devojke, pa bi se moglo desiti i da sam biseksualac.

Muškarci me nikad nisu onako pravo privlačili. Delimično fizički. Ali tada bih imao neki čudan osećaj da želim da budem kao taj neko. A nije ljubomora. Nešto između.....

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Ma daj bezi, sta potpaljujes narod ovde, veruj mi sat vremena sa pravim psihologom i neces vise imati problema + je mnogo manji rizik da te otkriju, pa da posle budes meta zajebavanja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top