Srbi (brzojavom) najavljuju da će Mladića uhititi do kraja godine!

Ako se već smatra herojem, trebalo bi sam da se preda i na sudu da brani Srbiju.
On nije ratni zločinac, nego je samo osumnjičen da je počinio ratni zločin.
To tek treba dokazati!

Znači treba saslušati one desetke hiljada svedoka, pa tek onda odvaliti doživotnu kaznu! :mrgreen:

Pa da se desi "samoubistvo" ili "prirodna smrt" u Haagu? Pa nije lud...
 
Ako se već smatra herojem, trebalo bi sam da se preda i na sudu da brani Srbiju.
On nije ratni zločinac, nego je samo osumnjičen da je počinio ratni zločin.
To tek treba dokazati!

Znači treba saslušati one desetke hiljada svedoka, pa tek onda odvaliti doživotnu kaznu! :mrgreen:

ma ne bas ako je heroj treba da se seta Beogradom preobucen u zenu neku. Da prodaje sir na zelenjaku Dr Dabicu. I tako da se krije herojski.

Evo snimka Mladica iz tajnih arhiva Al Dzazire. :)

Herojcina !

baba%20sali%202.jpg
 
Ako se već smatra herojem, trebalo bi sam da se preda i na sudu da brani Srbiju.
On nije ratni zločinac, nego je samo osumnjičen da je počinio ratni zločin.
To tek treba dokazati!

Znači treba saslušati one desetke hiljada svedoka, pa tek onda odvaliti doživotnu kaznu! :mrgreen:
Па није он био савезноик НАТО земаља, које и држе ону пародију од суда, па да може попут Насера Орића, Харадинаја а највероватније и Готовине да очекује ослобађајућу пресуду или благу казну, иако су сва тројица масовне убице. Он зна да је циљ прозападне гамади да прикрије своје и злочине већ споменутих савезника оптужбама против Младића. Колико је тај суд ''непристрасан'' види се из тога што се никад није судило нацисти Туђману који је одговоран за масакр на десетине хиљада Срба и етничко чишћење неколико стотина хиљада. :mrgreen:
 

Back
Top