Zvezde Granda

Da li postoji neka 'zvezda' grand koja nema ***** snimak

  • Da, Postoji

  • Ne, Ne postoji

  • Samo jedna - Mario Serifovic


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Zato sto je to muzika brate...znas ono pevanje,
Mislis ono kad puste play back koji je prethodno obradjen, ili ono kad kreste ko da im neko stao na kurije oko?
pa ide neki ritam...
Ah, da taj ritam sam cuo jednom u Turskoj na letovanju! Ne svidja mi se turski melos.
Nisam ni neku ljubitelj elektronske ili da kazem teho "muzike".
ne znam nas su tako ucili da je to muzika
Nisam znao da postoji skola za chobane.
....a majke mi sta ces ovde ?
Jer tako sam u mogucnosti :hahaha:
slusas ono deranje, to je muzika..
Bilo bi lepo da se prvo informises, pre nego udjes u raspravu o nekoj temi.
Pet minuta tog "dranja" je teze otpevati nego ceo solisticki koncert "legendarne" Cece!
Ako ne verujes probaj sam. :bye:
 
Pozdrav za sve.
Sigurno vecina Vas prati emitovanje emisije na Pink televiziji "Zvezde granda".Emisija je super i takmicari jako dobro pevaju sto je za svaku pohvalu.Naravno ima i onih koji ne vole narodnu muziku ali ukusi su nesto o cemu se nikada ne raspravlja.
Mene interesuje sledece a i vecinu mojih prijatelja.
Sta Vi mislite da li je emisija Zvezde Granda koja se emituje subotom uvece od 21 sat uzivo ili ne?
Sudeci po gledanju i glasanju publike vecina misli da ide uzivo ali ja sam ubedjena da ne ide uzivo.
Naime Aca Lukas je veceras ( subota 15 februar) bio u ziriju i komentarisao kako takmicarke pevaju i emisija je trajala skoro do pola dvanaest 23:30, i u isto vreme je pevao u Grodoniji ( diskoteka u Zirihu).Znaci ja sam bila u grodoniji i on je drzao mikrofon uveliko.
E sada mene interesuje kada se sve to tako fino snimi i sta Vi mislite o tome.
Puno pozdrava i hvala svima koji se interesuju za ovu temu.
 
Sudeci po gledanju i glasanju publike vecina misli da ide uzivo ali ja sam ubedjena da ne ide uzivo.
Naime Aca Lukas je veceras ( subota 15 februar) bio u ziriju i komentarisao kako takmicarke pevaju i emisija je trajala skoro do pola dvanaest 23:30, i u isto vreme je pevao u Grodoniji ( diskoteka u Zirihu).Znaci ja sam bila u grodoniji i on je drzao mikrofon uveliko.

sto pijes kad ti skodi? :eek:
 

Back
Top