Naj kanal

I jos nesto, ne znam za najbolji ali najgori je postao Pink!
Oni su se izgubili skroz u onim sapunicama i Grandu, a nekada je taj kanal imao itekako stosta da ponudi, bili su ubedljivo najkvalitetniji u svakom segmentu, da ne podsecam na udarni serijski i filmski program, sve najjace serije i filmove koje i dan danas gledamo prvo je Pink prikazao...A onda odjednom, nista, u udarnom terminu prikazuju "Menjam zenu"...:roll:
 
A sto majke ti, b92?
Stvarno nisam politicki opterecen, ali gledano po kvalitetu ovaj kanal stvarno nema dobar serijski i filmski program da ponudi, a i od ostalih sadrzaja nisu nesto jaki...

Foks 07.00 900 sekundi
08.05 Serija: "Tajne i laži"
08.50 Serija: "Viktorija"
10.00 Posle kafe
11.00 Foks vesti
11.05 Survajvor - bez cenzure
11.50 Film: "U žaru osvete"
14.05 Kviz: Ludi kamen
14.30 Serija: "Smrtonosni ulov"
15.30 Foks vesti
15.45 Serija: "Tajne i laži"
16.40 Ekstremno preživljavanje
18.00 Foks vesti
19.05 Serija: "Smrtonosni ulov"
20.00 Survajvor
21.00 Film: "Sablasni okean"
22.45 Film: "Gvozdeni orao 3"
00.00 Foks vesti
01.00 Pregled Primere
01.30 Noćni program

Pink 06.00 Jutarnji program
07.30 Nacionalni dnevnik
08.15 Serija: "Anali"
09.10 Kviz
10.15 Film: "Kako sam sistematski uništen od idiota"
12.30 Grand šou
14.05 Siti
14.15 Serija: "Izdaja"
16.00 Serija: "Mješoviti brak"
17.00 Serija: "Napušteni anđeo"

18.15 Zvezde Granda
18.30 Serija: "Zauvek zaljubljeni"
19.30 Nacionalni dnevnik
20.00 Serija: "Anali"
21.00 Serija: "Pare ili život"
21.45 Menjam ženu
22.45 Šou bravo šou

00.00 Film: "Lovac na glave 2"
01.45 Siti
01.55 Film: "Arktička tuga"

RTS 1-06.00 -Vesti
-06.05 -Jutarnji program
-08.00 -Jutarnji dnevnik
-08.15 -Jutarnji program
-09.00 -Vesti
-09.06 -U zdravom telu
-09.20 -Kuvati srcem

-09.35 -Kviz: Slagalica
-10.00 -Vesti
-10.05 -Lov i ribolov: Miting mušičara
-10.35 -Dizni na RTS: Miki i Paja
-11.00 -Vesti
-11.05 -Serija: "Očajne domaćice"
-12.00 -Dnevnik
-12.15 -Sport plus
-12.29 -Kuvati srcem
-12.45 -Serija: "Bekstvo iz zatvora"
-13.30 -Vi i Mira Adanja Polak
-14.30 -Dizni na RTS: Miki i Paja
-15.00 -Vesti
-15.10 -Kviz: Visoki napon
-16.00 -Vesti
-16.03 -Serija: "Gorki plodovi"
-17.00 -Dnevnik RT Vojvodina
-17.25 -Šta radite, bre
-17.45 -Beogradska hronika
-18.25 -Oko magazin
-19.00 -Kviz: Slagalica
-19.30 -Dnevnik
-20.08 -Serija: "Ranjeni orao"
-21.00 -Svedok
-22.00 -Vesti
-22.05 -Jedna pesma, jedna želja
-23.00 -Vesti
-23.05 -Serija: "Bekstvo iz zatvora"
-00.00 -Dnevnik
-00.15 -Evronet
-00.28 -Serija: "Distrikt"
-01.10 -Film: "Crna škorpija: Nulta tačka"
-02.39 -Jedna pesma, jedna želja
-03.00 -Vesti (03.00, 04.00, 05.00)
-03.30 -Svedok
-04.30 -Oko
-04.55 -Lov i ribolov: Miting mušičara

Još pitaš..Pa šta mi ostaje posle ovoga?

B92 06.00 Dizanje
09.30 Prelistavanje
10.00 Vesti B92
10.35 Kviz: Pitanja za šampiona
11.05 Serija: "Sve će biti dobro"
12.00 Vesti B92
12.05 Kviz: Čik pogodi, r.
13.00 Vesti B92
13.05 Utisak nedelje
15.00 Haos, bezumlje i merkati
16.00 Vesti B92
16.35 Stanje nacije

17.05 Kviz: Pitanja za šampiona
17.30 Serija: "Sve će biti dobro"
18.30 Vesti B92
19.05 Poligraf
19.35 Sunđer Bob Kockalone
20.00 Seksualni zločini u Vatikanu
21.00 Kviz: Želite li da postanete milioner
22.00 Insajder: Službena tajna

23.00 Vesti B92
23.35 Sportski pregled
00.00 Serija: "Reži me"
00.50 Serija: "Stažisti"

Po meni super program..
 
Izvini ali sta fali RTS-u???
Izdvojio si kao lose "U zdravom telu", koja nije ni sund ni kic, vec je nekima jako korisna (ne kazem i meni) i "Sta radite bre", politicku emisiju koja po meni na jako zanimljiv nacin kritikuje politicare...
Ja bih kao losu eventualno izdvojio seriju "Ranjeni orao", jer mi licno jako ide po zivcima, mozda bas zato sto je toliko hvale a nije nista specijalno, a sigurno si primetio da ne mozes kao losu televiziju navesti onu koja pusta vrhunske "Ocajne domacice" i "Bekstvo iz zatvora"...Prema tome serije i filmovi su #1 upravo na Javnom servisu...Ukljucujuci i vecerasnji "Titanik" koji su reprizirali po ko zna koji put, ali je gledanost opet bila enormno velika...
 
Kanal sa najboljim serijskim i filmskim programom?

HRT 1 i 2, ubedljivo.

Najbolji informativni i politicki?

B92, BBC World.

Sportski?

Eurosport

Najbolji generalno (tj. da moze stalno da se gleda) :

Viasat History, National Geographic.
 
Poslednja izmena:
I jos nesto, ne znam za najbolji ali najgori je postao Pink!
Oni su se izgubili skroz u onim sapunicama i Grandu, a nekada je taj kanal imao itekako stosta da ponudi, bili su ubedljivo najkvalitetniji u svakom segmentu, da ne podsecam na udarni serijski i filmski program, sve najjace serije i filmove koje i dan danas gledamo prvo je Pink prikazao...A onda odjednom, nista, u udarnom terminu prikazuju "Menjam zenu"...:roll:

IJU, kad je to Pink bio kvalitetan, ja se toga uopste ne secam? Definitvno vecina nas ima kratko pamcenje, kad kaze za Pink da ja nekad imao sta da ponudi a sad nema! :roll:
 
IJU, kad je to Pink bio kvalitetan, ja se toga uopste ne secam? Definitvno vecina nas ima kratko pamcenje, kad kaze za Pink da ja nekad imao sta da ponudi a sad nema! :roll:

X Files, Power Rangers, 24, Desperate Housewives, Lost, Profiler, JAG, Las Vegas, Smolville, Friends, Six Feet Under, The Sopranos, The O.C., The Gillmores, The Simpsons, The NCIS, E.R., Chikago Hospital, Walker Texas Ranger, Alo Alo, Only Fools And Horses, Men Behaving Badly, Unpredictable Susan.........
Sve smo to prvo na Pinku gledali...
 
X Files, Power Rangers, 24, Desperate Housewives, Lost, Profiler, JAG, Las Vegas, Smolville, Friends, Six Feet Under, The Sopranos, The O.C., The Gillmores, The Simpsons, The NCIS, E.R., Chikago Hospital, Walker Texas Ranger, Alo Alo, Only Fools And Horses, Men Behaving Badly, Unpredictable Susan.........
Sve smo to prvo na Pinku gledali...

:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:
 
Izvini ali sta fali RTS-u???
Izdvojio si kao lose "U zdravom telu", koja nije ni sund ni kic, vec je nekima jako korisna (ne kazem i meni) i "Sta radite bre", politicku emisiju koja po meni na jako zanimljiv nacin kritikuje politicare...
Ja bih kao losu eventualno izdvojio seriju "Ranjeni orao", jer mi licno jako ide po zivcima, mozda bas zato sto je toliko hvale a nije nista specijalno, a sigurno si primetio da ne mozes kao losu televiziju navesti onu koja pusta vrhunske "Ocajne domacice" i "Bekstvo iz zatvora"...Prema tome serije i filmovi su #1 upravo na Javnom servisu...Ukljucujuci i vecerasnji "Titanik" koji su reprizirali po ko zna koji put, ali je gledanost opet bila enormno velika...


God damn it.

1.Pitanje je bilo koji su vam naj kanali,stoga imam pravo da kažem da mi je najbolji b92.
U čemu je problem? :dontunderstand:

2.Drugo,niko nije rekao da je RTS loš kanal,nego jednostavno po meni ima nezanimljiv i dosadan program. Jel shvataš?

3.Po meni je Ranjeni orao jedna od boljih stvari koja se pušta tamo (Rođak sa sela,Baba gori,Šojić itd.. ) Dakle,sve je stvar ukusa. Ja sam u mom postu naveo svoj ukus. Nisam rekao da Šta radite bre nikog ne zanima i nikome ne koristi.. Pobogu..

4.Pa šta,treba da im kličem što su pustili Desperate Housewives?Pustala ih je i Nova TV i pre 2 godine..

5.Ah,pa da,ponavljanje jednih te istih filmova,jednih te istih serija ja njihov glavni adut.. Titanik po 48736856 put i Porodično blago po 78467856458 put.

6. Ja uopšte ne znam šta se toliko primaš. :roll:
 
X Files, Power Rangers, 24, Desperate Housewives, Lost, Profiler, JAG, Las Vegas, Smolville, Friends, Six Feet Under, The Sopranos, The O.C., The Gillmores, The Simpsons, The NCIS, E.R., Chikago Hospital, Walker Texas Ranger, Alo Alo, Only Fools And Horses, Men Behaving Badly, Unpredictable Susan.........
Sve smo to prvo na Pinku gledali...
Rekao si:
Najkvalitetniji u svakom segmentu
. :roll:

To sto navodis su strane serije koje su kupili posto su imali najvise love - i od kojih su mnoge davali u idiotskim terminima. Ono sto je zavisilo od njih urednici nisu uspeli da odrade kako treba.

U kom je to jos segmentu Pink ikada bio kvalitetan?

Navedi jednu kvalitetnu originalnu emisiju koju je Pink bilo kada imao.

Muzicki program? :thumbdown: Informativini program? Kontakt emisije? :eek: Kvizovi? Obrazovni program? :hahaha:
 
По мени је најбољи РТС1, па онда Фокс и Пинк. Од страних ХБО, МГМ, РТЛ Хр, Нова. Од кабловских Пинк фемили и Пинк Филм, Ултра има добре серије увече.
 
Rekao si: . :roll:

To sto navodis su strane serije koje su kupili posto su imali najvise love - i od kojih su mnoge davali u idiotskim terminima. Ono sto je zavisilo od njih urednici nisu uspeli da odrade kako treba.

U kom je to jos segmentu Pink ikada bio kvalitetan?

Navedi jednu kvalitetnu originalnu emisiju koju je Pink bilo kada imao.

Muzicki program? :thumbdown: Informativini program? Kontakt emisije? :eek: Kvizovi? Obrazovni program? :hahaha:

potpisujem :worth:
 
RTS 1 je ubedljivo najkvalitetnija televizija u Srbiji.Nije ni ona nesto specijalno,ali kad poredimo sa Pinkom(menjam zenu,grand parada,gledam majku biram cerku...) sa Foxom(zan klod van dam i ostale sibadzije svako vece) B92(veliki brat i glupe serije i filmovi).Ostaje rts kome nije los serijski i filmski program.Od manjih televizija volim studio b(zbog seranovih i jos uvek budni sa Ivon:D)
 
Rekao si: . :roll:

To sto navodis su strane serije koje su kupili posto su imali najvise love - i od kojih su mnoge davali u idiotskim terminima. Ono sto je zavisilo od njih urednici nisu uspeli da odrade kako treba.

U kom je to jos segmentu Pink ikada bio kvalitetan?

Navedi jednu kvalitetnu originalnu emisiju koju je Pink bilo kada imao.

Muzicki program? :thumbdown: Informativini program? Kontakt emisije? :eek: Kvizovi? Obrazovni program? :hahaha:

PINK je u početku bio dosta kvalitetna televizija.
Sada je propao,ali to ne znači da nikad nije imao ništa dobro da emituje.
Uostalom,uprkos tome što je propao,i dalje je najgledanija televizija.
:roll:
 

Back
Top