Srpski turisti u Crnoj Gori...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Наравно да ће се одразити на одлазак туриста у ЦГ.
Знам да чак почињу да избегавају одлазак у ЦГ и они који имају некретнине тамо.
Мени је, искрено, јако жао што су направили овакву атмосферу у народу у виду сукоба измешу Срба из Србије и Срба из Црне Горе.
Верујем да ће одзив туриста бити јако слаб. И прошле године им је пукла сезона, а ове ће бити још горе.
У Херцег Новом сам добила податак да је долазак био мањи у односу на претходну годину за 80 -85%.
 
Paradajz turisti nimalo. Isto nam je dolazili ili ne. A ovi ostali uticu. Mada ce i ljetos primorje da pljusti od ekavice.
А ко то од ловарнијих иде у ЦГ? :lol:
Човече, да имате да понудите неке плаже, природу, да сте љубазни као што нисте, да вам канализационе цеви из хотела нису уз обалу...па још и да разумем ову опаску.
Али, даааај, будимо реални- за исте паре, летос се проведох у Африци само тако.
 
Наравно да ће се одразити на одлазак туриста у ЦГ.
Знам да чак почињу да избегавају одлазак у ЦГ и они који имају некретнине тамо.
Мени је, искрено, јако жао што су направили овакву атмосферу у народу у виду сукоба измешу Срба из Србије и Срба из Црне Горе.
Верујем да ће одзив туриста бити јако слаб. И прошле године им је пукла сезона, а ове ће бити још горе.
У Херцег Новом сам добила податак да је долазак био мањи у односу на претходну годину за 80 -85%.

Ovo leto ce jos i biti malo tirista iz Srbije ali ideceg posle ukidanja bas nista nece biti.
 
Da je odziv turista bio toiko mali to nije tacno, ali i broj turista je manje bitan od prihoda.

Jedino nam je zimska sezona pukla zbog nedostatka snijega.


Gledao sam emisiju na RTCG,koja se bavila tom tematikom.
Slozili su se da su prihodi ove godine od turizma bili daleko manji nego ranije.
Nisu upitanju samo srpski turisti,vec cene idu gore pa ruski turisti su trazili nove destinacije.
 
Budvani su se vec upiskili u gace, cijene privatnog smjestaja ce biti jeftinije minimum 50% nego lani. To sam juce cu od jednog prijatelja koji mulja sa time...
Ovi iz nase Vlade na sva usta bruje kako je proslogodisnja sezona bila rekordna, ka da su svi coravi i slijepi bili, nego ajt, da im ne kvarim merak kad tako vele...
Sutomore, ono jadno, malo, jedino, jeftino mjestasce na CG obali je prosle godine bilo poluprazno a oni laju o uspjesnoj sezoni :hahaha: ´bem ih corave...
Dodjite, vazda ste dobrodosli, to sto Vlada cini ovo ili ono nikako ne smije obican narod da zavadi a sad na vama je da odlucite. Molit sigurno necemo nikoga... :ok:
 
Poslednja izmena:
Budvani su se vec upiskili u gace, cijene privatnog smjestaja ce biti jeftinije minimum 50% nego lani. To sam juce cu od jednog prijatelja koji mulja sa time...
Ovi iz nase Vlade na sva usta bruje kako je proslogodisnja sezona bila rekordna, ka da su svi coravi i slijepi bili, nego ajt, da im ne kvarim merak kad tako vele...
Sutomore, ono jadno malo jedino jeftino mjestasce na CG obali je prosle godine bilo poluprazno a oni laju o uspjesnoj sezoni :hahaha: ´bem ih corave...
Dodjite, vazda ste dobrodosli, to sto vlada cini ovo ili ono nikako ne smije obican narod da zavadi a sad na vama je da odlucite. Molit, sigurno, necemo nikoga... :ok:

meni odgovara da ova sezona bude sto neuspjesnija, treba mi za grupu koju doju dovodim ljetos, pa da se fino ogradim jer mi je budzet jako ogranicen za to. :)
 
losi higijenski i infrastrukturni uslovi su broj 1, za odustajanje od cg

o bahatosti cg ma moru, u kafani i inace da ne pricam

u h.novom onaj raznojnik kidnapovao devojku, i silovali je par dana.

ne idemo mi na more da bi se zivotinje zabavljale. necu da vidim lokalca na plazi, nisam za to dosao da trosim pare, a kamoli da strahujem od lokalaca, nisam poblesavio

ps tamo su prolo leto i umrle najmanje dve turistkinje, od `lepote`
 
Ovi podaci su za Recklessa,koji tvrdi da je profit bitan a ne turisti. Ko ce da napravi taj profit?

100-tinak ovaca spremnih za shishanje... Valjda je u tome poenta...

Ima jedan vic koji sam cuo bas vezan za ovako nesto...

Bio isus kod nas na more i vratio se sa ljetovanja pa ga sveci pitaju kako je bilo, a on im kaze:
-Braco bilo je kao u raju.
-Sto, tako je dobro?
-Ma jok, bio samo ja... :D
 
ja bio zadnji put 97. kod prijatelja u kuci i pre dve godine na fudbalskom gostovanju dole (sva sreca samo 24 h ),
imam neki animoziet prema CG i njihovoj obali , ali sada kada im dolazi sve manje srbijanske gologuzije mozda i imaju sanse da naprave iole pristojno mesto za odmor , mislim ono pre za vreme krepale SRJ i SCG je bilo strasno cela Srbija se sjati dole ,milioni ljudi na onih njihovih bednih 100 km obale , guzva, stoka , najgore seljacine , sindikalni turisti sto nose sendvice i lubenice na plazu ,da se coveku prevrne stomak
mislim yebo ti odmor u mestu gde su Srbi glavna klijentela ,to samo bolestan covek ili zadrigli Svaba moze ici na takvo mesto
sa druge strane je problem domaceg neradnickog sljama koji radi dole, ustvari "radi" a ljubaznost i usluga su im nepoznate reci ,kao i higijena ,tekuca voda i ostali egzoticni pojmovi
,a posebna je prica sa lokalnim neandertalicma satro mafiijasima koji se qurce po obali i stavljaju do znanja turistima da se nalaze na njihovoj prciji , valdja su im casni preci opstili sa kozama na bas toj kamenitoj plazi pa sada polazu pravo
sve u svemu ako uspeju da to malo obale prodaju nekim strancima koji ce zabesti rad i nabiti visoke cene onda mozda i bude nesto od turizma a ovo do sada je dno ( cast retkim izuzecima )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top