bol u levoj preponi

goranks

Početnik
Poruka
6
Postovanje,

imam 24 godine, i imam tegobe u donjem predelu stomaka, prvo sam ih imao tu, pa na desnoj preponi pa se bol sirio na desnu nogu, pa sada imam na levoj. Pri tome, u toku dana me prestane, ali takodje imam svremena na vreme neku jezu.

Inace bio sam kod lekara, dobio Cefaleksin od 500mg, dve ujutru, dve uvece, i bol je malo prestao, kaze lekar obicna upala. Izvadio krv, i mokracu, svi nalazi u redu, tj. savrseni, i da temperaturu nemam

Ali ja se ipak brinem, o cemu je rec???
 
Poslednja izmena:
Ne znamo, bio si kod lekara,pregledan si, laboratorija uradjena...na forumu sigurno ti necemo postaviti dijagnozu.
Mozemo da pricamo sta sve moze biti i da ti na taj nacin dignemo paniku bez potrebe..
Ako se ne budes osecao bolje javi se ponovo svom lekaru.
 
Posle popijene dve kutije Cefaleksina od 500mg, odem kod lekara, uradimo ponovo krv i mokracu, sve u redu, ja sam i dalje imao male bolove i dobijem Baralgin, i Pipem, dva puta na dan po jednu. Sada kada sam i to popio bolove dobijam svremena na vreme ponovo. Medjutim, dok sam njih pio bolove uopste nisam imao. Sada imam ponovo bolove u preponi koji se prenose na nogu, i ne znam da li se tripujem ali kao da osecam neke bolove slabe u testisima. O cemu je rec, jako sam uplasen???
 
Jesam, i kaze nije ti nista, sve je OK, ali ako te i dalje bude bolelo posle jedno 10 dana dodji ponovo, pa cemo videti....

Inace jutros me manje boli stim sto imam bolove na desnoj strani bubrega. Ni ja vise ne znam sta mi je...
 

Back
Top