Kako preko you tube skinuti melodiju, ali bez video zapisa????

Imam jedan problem, trebam skinuti jednu pesmu, ali je nikao ne mogu naci ni na jednom drugom mestu, osim samo na you tube, ali mi ona treba bez video zapisa. Dali neko mozda zna kako to da uradim, znaci da je skinem bez video zapisa. Odgovor mi treba najkasnije do utorka navece, unaprijed hvala!!!!

Ево одговора: Иди на сајт http://vixy.net, тамо унеси YouTube адресу, а у опцији Converts to одабереш MP3 (audio only).

Само, ту треба да будеш упоран, јер им је током већег дела дана сервер преоптерећен, па ће ти се или порука Connecting to the server... вртети у бесконачност, или ћеш добијати обавештење Error: URL resolve error. (YouTube.com is down??). Ако се то догоди, покушај поново касније или са исте странице даунлодуј тај програм за конвертовање, па уместо преко њиховог сајта одрадиш све то на свом рачунару.
 
Poslednja izmena:
@Дани888

Тестирао сам и ово, ради одлично: http://www.zamzar.com/url/

Потребно је да прекопираш јутуб-адресу, селектујеш да ти конвертује у mp3 и упишеш мејл-адресу где да ти пошаљу фајл... Проверено ради, само треба да сачекаш око сат времена док ти стигне линк.
 
Ja imam nacin. Skines video sa bilo kojim video graberom...kao sto je save2pc...
Onda izdvojis audio sa npr. AoA audio Extractor - om....
Problem resen.

Save2PC to radi direktno. Izabereš link i direktno ga konvertujes u format koji želiš.

Podržani formati: avi, mpeg, flv, wmv, mov,mp4,3gp,3g2,mp3,wav

Sve se ovo odnosi na Pro verziju, ali ni to nije problem.
 
Sound forge-instalacija mu zauzima oko 400MB cini mi se,lakse je na neki gore navedeni nacin.

80 MB je verzija 8 . A tih 400 to je sat vremena sa najslabijom adsl konekcijom.
Inace Sound Forge je profesionalni alat, u njemu se dosta radi mastering audio materijala,ali ima odlicno graficko okruzenje te je lagan za snalazenje i pocetnicima. On moze da ucita razlicite video formate i da iz njih sacuva zvuk.
Film je dovoljno ucitati u Sound Forge i posle izabrati funkciju save-as i stiklirati opciju mp3, sa bitrejtom 320 Kbs.
 
Save2PC to radi direktno. Izabereš link i direktno ga konvertujes u format koji želiš.

Podržani formati: avi, mpeg, flv, wmv, mov,mp4,3gp,3g2,mp3,wav

Sve se ovo odnosi na Pro verziju, ali ni to nije problem.

Da uradila sam to. Izabrala link i sve i ono je skinulo ali video bez zvuka, problem je u tome sto ne znam kako da izaberem podrzane formate
 
Imam jedan problem, trebam skinuti jednu pesmu, ali je nikao ne mogu naci ni na jednom drugom mestu, osim samo na you tube, ali mi ona treba bez video zapisa. Dali neko mozda zna kako to da uradim, znaci da je skinem bez video zapisa. Odgovor mi treba najkasnije do utorka navece, unaprijed hvala!!!!

NAJBOLJE JE DA PRVO SKINES PJESMU SA VIDEO ZAPISOM PREKO YUTUBE DOWNALDERA ZATIM IZABERES OPCIJU KONVERT NA SAMOM DONALDERU I IZABERES MP3 ZAPIS I VIDEO CE BITI PREKONVERTOVAN U OBICNI MP3 AUDIO SNIMAK.
 
Imam jedan problem, trebam skinuti jednu pesmu, ali je nikao ne mogu naci ni na jednom drugom mestu, osim samo na you tube, ali mi ona treba bez video zapisa. Dali neko mozda zna kako to da uradim, znaci da je skinem bez video zapisa. Odgovor mi treba najkasnije do utorka navece, unaprijed hvala!!!!

Kopiras url te pesme i udjes na http://www.keepvid.com i videces pri vrhu prostor za url, desni klik na taj prostor pa kliknes paste, vides pored da pise download.Kad udjes u download biras format u kom ti treba pesma.
Nadam se da sam pomogao.:hvala::hvala:
 

Back
Top