The IT Crowd

it's

Početnik
Poruka
50
Британски ситком. Почео са емитовањем 2006, до сада емитоване 2 сезоне са по 6 20-минутних епизода, док је приказивање 3. у току:

theitcrowdvg4.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0487831/

Радња: У ИТ-сектору компаније, у којем раде два "нерда", Рој (Ирац) и Мос (лик са афро-фризуром и цвикерима), за шефа је постављена Џен коју директор грешком процењује као компјутерског стручњака, док је заправо реч о особи која не разликује миш од монитора.

Прави британски хумор у пуном светлу.
icon14.gif


Да ли гледа неко? Ако не, на скидање и гледање... А ако гледа, да поменемо који омиљени тренутак. Ја сам тренутно одгледао прву сезону и почео са другом и могу рећи да сам одушевљен. :)
 
emitovana ti je i treca...serija je inace genijalna,ali tek od druge sezone,prva mi je nekako isforsirana,usiljena,nametnuti humor,dok su ostale dvije remek-djelo.seriju svakako obavezno odgledajte.
 
emitovana ti je i treca...serija je inace genijalna,ali tek od druge sezone,prva mi je nekako isforsirana,usiljena,nametnuti humor,dok su ostale dvije remek-djelo.seriju svakako obavezno odgledajte.

У праву си, трећа је већ емитована до краја. Једва чекам да изађе ДВД. Иначе, препоручујем ДВД-издања, како су их генијално одрадили, немам речи.

Не знам, мени је и 1. сезона добра. Уф, има слабих епизода и слабих момената и у првој и у другој. Безвезна ми је она у другој са директоровим сином, да сад не спојлеришем и не откривам ништа више. Али има генијалних епизода, баш што кажеш - ремек дело!
 
Deluje zanimljivo:D

И јесте занимљиво, нарочито за оне који воле британски хумор. А мислим да се код нас баш такав хумор одлично прима и да има доста поштовалаца. Серија је неоткривени дијамант... добро, можда мало претерујем, али свакако ваља. Само је питање времена кад ће одједном "пукнути" и кренути да се масивно копира и гледа и код нас, пошто је релативно нова и људи је још тек проваљују... као и ја, на пример.

Надам се да имају још сезона у плану.
 

Back
Top