Masaža

Lepi-Dzoni

Početnik
Poruka
24
Pozdrav drustvo! Surfujem po ovom forumu i ne mogu da verujem da nigde nema teme-masaza! Naravno, masaza je univerzalna stvar, ali mislim da ipak lepsi pol vise vodi racuna o svom telu pa sam ovu temu zato i postavio ovde.
Dakle, sta mislite o masazi?
 
Ja sam inace ucenik Pedje Filipovica i to naravno uvek sa ponosom isticem. Covek je sigurno jedan od najkvalitetnijih masera na ovim prostorima, a to je verovatno i zato sto je jedno vreme imao priliku da boravi u Kini i uci od velikih majstora masaze.
Posto radim i privatno masazu, hocu da napravim jedan dobar gest ovde povodom dana zaljubljenih. Dakle, svi koji me kontaktiraju u naredna tri dana na pp, znaci zakljucno sa ponedeljkom, imaju jedan besplatan tretman po izboru, relax, parcijalnu masazu ili anticelulit. Svakako, na obostrano zadovoljstvo, jer je meni cilj dalje razvijanje posla naravno uz zadovoljne klijente.
Pozdrav :)
 
evo ja imam dogovorenu masažu sutra u 10,jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...relax masaža da se opustim i da mi te čvoriće razdrmaju koje se stvaraju od stresa...iskreno davno sam bila,a ranije sam išla barem nedeljno jednom...imaće posla maserka...a mene toliko opušta masaža da zaspim i stvarno se preporodim posle tretmana...moj maser se odselio,pa je ovo sad nova maserka po njegovoj preporuci,nadam se da će biti dobra kao i on...
 
Ja redovno idem na relax i anticelulit i to mi je u sklopu osnovnog odrzavanja kao manikir i pedikir :) dugo sam trazila dobru maserku ali na kraju sam je nasla.
 
Posle skoro jedanest godina privatnog rada kao maser, mislim da ovo "sa koje kime", blago receno nije uredu. Ali, posto je danas praznik, oprosteno ti je :)
Srecan dan zaljubljenih!
 
Posle skoro jedanest godina privatnog rada kao maser, mislim da ovo "sa koje kime", blago receno nije uredu. Ali, posto je danas praznik, oprosteno ti je :)
Srecan dan zaljubljenih!

Sorry uopste nisam mislila na tebe. Mislila sam da se ne mlatim po raznim kozmetickim salonima dok ne nadjem odgovarajuci

Mada obzirom da je tvoja tema, moj komentar je ispao zaista sasvim neprimeren. Izvini, zaista se nije odnosilo na tebe.:rumenko:
 
Ja sam inace ucenik Pedje Filipovica i to naravno uvek sa ponosom isticem.

...da si učenik više medicinske škole možda bi i imao čime da se ponosiš...:(

...ja mogu da shvatim da neko završi kurs npr. za vodoinstalatera pa prčka sa cevima,
ali završiti kurs i igrati se zdravljem drugih ljudi mi je užasavajuće...
 
Ti ili ne znas o cemu pricas tj. ko je i sta je Pedja Filipovic ili si maliciozan.
Skoro sam radio tretman majci devojke koja je upravo pri kraju te vise medicinske skole i ta zena uopste nije zadovoljna nacinom na koji cerka njoj licno radi masazu. Iz tog razgovora sam dosao do zakljucka da ni sama njena cerka nije odusevljena tom visom medicinskom skolom. Ovo sve ne mora mnogo da govori o samoj toj skoli ali jeste vrlo simptomaticno.
Mislim da ljudi koji ne priznaju alternativnu medicinu nego se samo pozivaju na drzavne skole, prosto veoma grese ali svako ima izbor.
Sasvim sam ubedjen, a potvrdu dobijam i u razgovoru sa pojedinim osobama kao sto je npr. ta zena, da svako ko je imao priliku da uci na istoku (kao sto je slucaj sa Pedjom Filipovicem), imaju mogucnost da steknu mnooogo bolji osecaj za masazu nego neko ko zavrsi visu medicinsku. Mada je sve ovo sasvim individualno i zavisi od osobe, tj. koliko je neko dobar ucenik.
Ja bih o tome odluku ipak prepustio damama, i to ne samo zato sto je danas njihov dan nego i zato jer su mnogo kompetentnije da pricaju o tome, prosto zato sto su mnogo cesci korisnici tretmana.
Pozdrav :)
 
Jos je Diogen u staroj Grckoj rekao jednu tuznu istinu o svetu, koja, na zalost vazi i do danasnjih dana, a ona glasi: "Vecina ljudi je zla". Ili, sto bi rekli nasi ljudi-Vecina ljudi ce ti oprostiti sve, samo nece uspeh. Ja ovim zavrsavam dalju raspravu sa tobom.
A za sve dobronamerne osobe, kao sto sam sinoc i napisao, ponuda za jedan besplatan tretman masaze ostaje otvorena do ponedeljka :)
 
Какав је то дамски дан данас?

Какав одговор очекујеш на питање 'Шта мислите о масажи?''

Мени то звучи као када би неко питао:''Шта мислите о пломбирању зуба?'' или ''Шта мислите о прању посуђа?''... Мис'м - шта ту има да се ''мисли''?

Додуше, пошто је тема очиглдно рекламне природе, претпостављам да о могућности одговарања на такво питање ниси ни размишљао.
 
kako bre reklamne..nema adresa, nema sajt, nema broj telefona..samo pp...:D
koliko njih ima sto nude besplatne usluge, a ne umeju ni da masiraju:hahaha:
 
Prema rimokatolickom kalendaru, dan zaljubljenih, tj. sveti Valentin, ako ima neko da ne zna :)
Ocekujem razmenu misljenja, jer je masaza pre svega razmena energije a i umetnost, za razliku od pranja sudova :lol:
Vrlo rado cu te razuveriti u tvojoj konstataciji, ako budes htela. :) Moje misljenje je da je sa moje strane, dobar poslovni potez, naravno na obostrano zadovoljstvo.
 
Prema rimokatolickom kalendaru, dan zaljubljenih, tj. sveti Valentin, ako ima neko da ne zna :)
Ocekujem razmenu misljenja, jer je masaza pre svega razmena energije a i umetnost, za razliku od pranja sudova :lol:
Vrlo rado cu te razuveriti u tvojoj konstataciji, ako budes htela. :) Moje misljenje je da je sa moje strane, dobar poslovni potez, naravno na obostrano zadovoljstvo.

''Дан заљубљених'' није дан посвећен дамама , него заљубљеним паровима, зар не? ;)


На пример, шта очекујеш као одговор на питање - Шта мислите о масажи? Мислим да је добра. Ок. Лепа. Ок. Корисна.ОК.

Какав простор за размену мишљења постоји?
 
Zaljubljenim parovima naravno, a muskarci obicno kupuju poklone i slicno, tako da i ja zurim :)
Naravno da postoji dosta prostora za razmenu misljenja, naravno medju ljudima koji cesto posecuju salone ili idu privatno. Pocevsi od ulja koja im najvise prijaju, preko tretmana i mnogo toga jos. Kao sto rekoh, rec je o jednoj lepoj vestini, koja se ne moze opisati sa OK i slicno.
Pozdrav :)
 
Ja se nadam da ce ti novosadjani pomoci. A ovi pridevi koje koristis apsolutno ne stoje. Bas me zanima koliko je profesora sa vise medicinske imalo priliku da uci u bilo kojoj od zemalja istoka masazu? Verovatno maaali broj njih.
Nikoga ne potcenjujem ali i ne dozvoljavam da neko potcenjuje Pedju Filipovica i nas koji smo njegovi ucenici u poslednjih 15 godina. To ionako mogu da pricaju samo ljudi koji ne znaju o cemu pricaju. A verujem da ovde na forumu ima i ljudi koji koji su isli na tretmane kod mnogih mojih kolega i koji ce se svakako javiti na moj poziv. Kao sto vec jeste nekoliko njih.
 
Bas mi je drago da tako kulturno postavljas pitanje. :)
Mozda bas i nisi pazljivo citao moje postove, dakle poziv jeste otvoren za oba pola, ali sam logicno ovde otvorio temu jer, prema mom iskustvu, bar 80 % klijenata jeste zenskog pola.
 
Posto pre par dana kada sam otvorio akciju za jedan besplatan tretman, nisam razmisljao o tome da je ponedeljak za vecinu neradan dan, nekako je logicno da produzim akciju i na utorak, da bih omogucio i onima koji internet koriste na poslu, da se jave.
Dakle, i danas, tj. u utorak mi se mozete javiti na pp i imate jedan tretman gratis.

Pozdrav :)
 

Back
Top