Koje mikrofone koristite?

Sure, Senheisser, Ribbon (ali te mikrofone naci danas je malo teshko)! Ali u glavnom sve se vrti oko Sure i Senheisser-a. Vecina studia za snimanje ih koristi, svaki drugi studio za probe ima bilo koji od ta 2 proizvodjacha a i zaista su sa performansama i odnosom cene i kvaliteta zasluzeno su medju najboljima
 
Ja znam da sam do sad imao prilike da radim sa svim i svachim, od stilandie do najprefinjenijih onih matorih ribonovih mikrofona (oni chetvrtasti shto su se koristili '50ih)! Za sada, po meni, najbolje rezultate su davali Sure i Senheisser
 
Onda ti ja preporucujem Behringer ULTRAVOICE XM1800S (ja sam ga koristio za live nastup i zadovoljan sam sa njim (to ti je paket od 3 mikrofona, a nisu skupi)) A imas i AKG-ove mikrofone. Tipa D 88, D 77 ili C535. Imas i naravno Shure sm58 koji je mnogo kul majk...
 
Shto se mene tiche Behringer josh nishta dobro za sad nije uspeo da napravi. Evo pravog reshenja za svakog ko se inache pati sa tom kompanijom i njenim proizvodima

100_3870-1.jpg
 
Sta seres to... To mozda sto si cuo price drugih. Kondenzatorski mikrofon Behringer B2 Pro, je do jaja mikrofon, ma sta drugi govorili. Jedino su ***** preampi i miksete jer imaju jebeni sum...A dinamicki mikrofoni nisu losi uopste...

@jack white, ***** li ga, ne znam cene. Idi na mitrosmusic ili na musiccentar ili tako neki sajt pa vidi cene...
 
I dalje odgovorno tvrdim da Behringer nikad nije uspeo neshto dobro da napravi. Radio sam i sa njima, nije to to

Dosta price nego okaci ti nesto da mi vidimo to tvoje iskustvo.
Behringer nije high end marka ali za neki kucni studio setup je dovoljan. Imaju solidne miksete, hardverske kompresore i ekvilajzere, izbacili su i serije dobrih midi klavijatura i dj midi miksera.
 
Poslednja izmena:

Back
Top