ciljna grupa

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
vidi ovako...

Udala se s 19-20 ako je iz sela onda da pobegne od sela i budutjnosti teshkog fizichkog posla, ako je iz grada onda se posvadjala s matorima ili slichno. Nadala se dobrome zhivotu kraj muzha kog voli zhivotu punom porodichne harmonije razumevanja i ljubavi, medjutim neshto je poshlo naopako. Posle nekoliko godina dvoje dece "suvishe priche i praznog hoda" na povrshinu izlazi prava strana njenog odabranog, jedna opcija je da ostane u trulom braku i povinuje se visochanstvu, druga da se osamostali. Pretpostavka da postoji i zavrshetak u kome preprode krizu i nastave sretno do kraja zhivota je prisutna ali malo verovatna, mada ima sluchajeva da nastave da zhive zajedno al bez emotivnih veza jednostavno jeftinije im ili stha vetj. Nasha se osamostalila, bilo je teshko posle toliko godina pokushati iz pochetka izgraditi zhivot, ona voli decu i deca su sa njom. Prvih godinu - dve protiche u haosu, chesto sebe hvata kako razmishlja shta tje spremiti za ruchak a shto on voli, ili shta bi on rekao ako se ona zadrzhi u kupovini predugo. Vremenom i to prolazi i ona osetja da je spremna za nove emocije, raskid braka je u njoj ostavio pustosh i ona zna da samo ljubav to mozhe izlechiti. Nailazi na divnog choveka, nakon par godina neizvesne veze i to se neslavno zavrshava. Ponovo ah ta ljubav ostavlja ozhiljak na njenom krhkom srcu, ali dalje se mora, ljubav je zakazala ali nagoni ne zakazuju. E tu smo je chekali !


29m88dj.gif



Mozhel ovo da prodje pod mushkarci? Ako ne premestite pod romantiku ono...

Super je forum stvarno, odma sam video 18+ i brzhe bolje klikno, kad ono tamo jadac, 500 postova na sekciji "poznate lichnosti", sad bi opsovo al to nije u duhu komunikacije? Ovim otvaram diskusiju na temu shta je to komunikacija i koliko uskratjivanje psovki i inache cenzura na forumima zapravo uskratjuje normalnu komunikaciju.

Veliko slovo e! Veliki pomak!
 
Pa ne uskraćuje. Bila sam nekih mesec-dva redovni posetilac i diskutant na forumu na kome bi ljudi bili banovani ako su previše fini, mislim, nisam ga ja osnovala ali znam ko jeste i što je najgore, "upoznali" ste ga i vi ovde, na kratko... Elem;

Ubrzo se sve i jedan član (od nas osamdesetak) posvađao na krv i nož sa bar još desetak njih, a sa ovima ostalima je bio onako..... u ignore fazonu. Jer, čak i kad bi se pomalo slizao sa ostalima, odgovarao bi zlom administratoru, a bože moj, to nije ni bilo interesantno koliko psovati i provocirati svoje krvne neprijatelje. Nadaleko čuveni admin, hauevr, zvezda ruralnih legendi, napisao je knjigu nakon svojih nebrojenih iskustava sa virtuelno preobraženom stokom, a nakon čega verujem da merka kabinet profesora na jednom prilično nahvaljenom i "situiranom" fakultetu.

Tako, posredstvom svog nesrećnog, ali poučnog iskustva sa stvari iz teme, a koja je mnogima neostvareni san, mogu ipak da posvedočim da cenzura nipošto ne umanjuje lepotu komunikacije, no moguće je da bi osakatila kakav monolog, zato ostavljam administratorima na volju da dozvole isto u blogovima na koje se ne umeću komentari, a po zahtevu autora - prostačine.
 
Kako kome ..neki ljudi bolje verbalizuju i oni će se snaći i onda kada im se uskrate neka izražajna sredstava koja im leže --

Mada , ima jedna druga stvar ... što se tiče tzv .etiketiranja ... niko u diskusiji ne može da pruži neke "egzaktne dokaze" da je nešto nekakao , može da pokuša da nekako objasni odakle je dobio neku ideju ... ali mnogi koji čitaju će da shvate samo toliko da je to nečije tzv. subjektivno mišljenje i sa tog stanovišta je u redu etiketirati - jer je to samo još jedno sujektivno mišljenje koje neki nekad takođe traže ovde ..
 
cenzura je samo dodatni motivator da inteligencijom nadyebesh i onog koga bi da opljunesh i instrument cenzure i popishash im se u lice a da ne bude sankcionisano
satisfakcija chesto ostane chisto subjektivna ali tako je sve u vezi net"komunikacije"
 
cenzura je nekad bila taj motivator spretnosti necijeg duha, cenzure i danas ima bez te inteligentne komponente, cenzure ce uvek biti u jos prostackijem maniru. satisfakcije nece biti, naravno, jer nijedan motivisan lik nece da se spusta na te nizine da se uzdigne iznad tog dna ljudske zlobe....
 
menjam temu, o cenzuri se mozhe preterano nashiroko pisati, prokurator je otishao korak dalje al nishta nisam razumeo al chini mi se da je tako bolje. Rech nakit, simbolika znachenje? Chudno da zhene naginju nakitu, zhene naginju nakitu, kapirate? urnebesno choveche...
 
menjam temu, o cenzuri se mozhe preterano nashiroko pisati, prokurator je otishao korak dalje al nishta nisam razumeo al chini mi se da je tako bolje. Rech nakit, simbolika znachenje? Chudno da zhene naginju nakitu, zhene naginju nakitu, kapirate? urnebesno choveche...

De si Antuntune, š'a ima? :mrgreen:
Pusti žene nek naginju nakitu, tako i treba, mogu i celom težinom da sednu - ako žele.
Cenzura je ovde opstala malo prestroga i prejaka. Mislim da to nije zbog nečije loše namere, jednostavno i modovi su ljudi, a za ovaj posao nisu školovani + rade ga dobrovoljno. A stvarno ima debila koji bi udavili forum da nisu na uzdi. Ebga, uz te debile često stradaju i oni koji nisu debili, kolateralna šteta, takav ti je život
 
menjam temu, o cenzuri se mozhe preterano nashiroko pisati, prokurator je otishao korak dalje al nishta nisam razumeo al chini mi se da je tako bolje. Rech nakit, simbolika znachenje? Chudno da zhene naginju nakitu, zhene naginju nakitu, kapirate? urnebesno choveche...

ma nisam ni ja tunjevino... setih se one stvari born under a bad sign pa sam se skonto ko ta ciljna grupa ....
 
Za zenu koja je sabrala 2+2 znaci da je imala dovoljno hrabrosti da sakupi svoj zivot u jednu tacku i krene dalje..Mozda ne pametnija sto bi narod rekao ali drugacija,bolja to sigurno...ne kazem da su takve odluke u zivotu lake i jednostavne ali je preporucljivo..pa ko shvati ..shvatio je..nije to tema, jel da? :D
Cenzura spada pod uskracivanje ili zabranu a to je oduvek bio motiv za osobe vicne komunikaciji..kakva je komunikacija svuda pa i na forumu je stvar licne inteligencije i vaspitanja..poenta je sto je najveci broj onih koji lezernu komunikaciju poistovecuju sa prostaklukom i nemaju mere..najcesce svoje nezadovoljstvo..ljutnju.nemanje argumenata... iskazuju kroz vredjanje..sama psovka je odomacena u nama ..pa i ***..mu dodje na dobar dan....zato je cencura pa i sankcionisanje potrebno..neke osobe samo to i razumeju..
 

Back
Top