Di je ustvari granica vernosti?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li je egoizam ocekivati od vaseg partnera da vam bude veran?

Npr. imate jako lepu curu koju svi zele torbati, da li bi bilo glupo od nje da se ona koji put tu i tamo ne istorba sa nekim drugim samo zato da bi vama udovoljila?

Isto tako i obratno

Zasto zene ako imaju jakog frajera sa kojim se druge cure zele torbat muce kojekakvim zabranama? Pa on jer je jako dobar prema njima (osecajan jako), nju slusa i sebe pomalo muci?
 
Sta mislite da li je egoizam ocekivati od vaseg partnera da vam bude veran?

Npr. imate jako lepu curu koju svi zele torbati, da li bi bilo glupo od nje da se ona koji put tu i tamo ne istorba sa nekim drugim samo zato da bi vama udovoljila?

Isto tako i obratno

Zasto zene ako imaju jakog frajera sa kojim se druge cure zele torbat muce kojekakvim zabranama? Pa on jer je jako dobar prema njima (osecajan jako), nju slusa i sebe pomalo muci?

Pa ja sam veliki egoista ne bi mogao podnijeti da mi drugi torba djevojku samo iz razloga sto je volim i zelim imati samo za sebe !
A ebga,valja ga nekad "i sam sebi popusit" da bi dobio na drugoj strani.

Kako kazu :"Ne moze i jare i pare!"
 
Sta mislite da li je egoizam ocekivati od vaseg partnera da vam bude veran?

Npr. imate jako lepu curu koju svi zele torbati, da li bi bilo glupo od nje da se ona koji put tu i tamo ne istorba sa nekim drugim samo zato da bi vama udovoljila?

Ma pustio bih ja nju, ali ce da fasuje neki SARS ili EBOLU od silnih jebacha, a ne bih posle da bodem u trulo meso svoju ljubljenu draganu. Kad nadju lek za sars i jebolu, istog momenta je pu$tam u promet!
 
Ali vernost je kad ne zelis da se tucas naokolo, mozes, al' neces.


Obožavam ovu temu,ovu dilemu, ovu tremu vezanu za temu itd...

Stalno raspravljam o ovome u društvu sa muškarcima, sa ženama, onda od muke popijem i samo me naljute muške izjave, uglavnom.

poenta je u tome, po meni, da je vjernost više odluka a manje želja da se bude vjeran.

Ali, svjesno odlučiš da ćeš biti vjeran, jer želiš s nekim pravu stvar.Čak i kad dolaziš u iskušenja, odupireš im se, jer te ljubav, veza, ili brak, obavezuje...poštovanje, ma hiljadu razloga.Ja ne mogu vjerovati da između momenta želje i momenta skidanja gaća muškarac ne može sebi reći STOP.Znači, neće da kaže STOP.A je li to odluka, ono što sam na početku rekla?
 

Back
Top