za No Nick i krvoloka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
krvolok:
No Nick:
Samo ko ce da ga prijavi kad ona sirotica nio ne zna sta joj se desava??? :shock:


Hajde, izbeci se jos malo i gledaj u ovo klatno, a onda se opusti, i ponavljaj, za mnom.... :lol:
Do sad sam te ignorisala i tebe i sve tvoje imbecilne postove, ali.....
Jedino mogu da ponavljam ubiti krvoloka... ubiti ga... ubitiiii.... zadaviti ga.... odrati ga zivog... izbrisati sa lica zemlje.... cupati polako nokat po nokat..... nabiti mu kisobran u dupe i zatim otvoriti.....
Mozda je reakcija malo burna, ali ti si jedini lik na forumu (dobro ajd ima jos cini mi se dvoje) koji me toliko nervira da mi se skoro pokvari dan kad vidim tvoj nick..... ijak, bljak, fuj.... :?
 
No Nick:
krvolok:
No Nick:
Samo ko ce da ga prijavi kad ona sirotica nio ne zna sta joj se desava??? :shock:


Hajde, izbeci se jos malo i gledaj u ovo klatno, a onda se opusti, i ponavljaj, za mnom.... :lol:

Jedino mogu da ponavljam ubiti krvoloka... ubiti ga... ubitiiii.... zadaviti ga.... odrati ga zivog... izbrisati sa lica zemlje.... cupati polako nokat po nokat..... nabiti mu kisobran u dupe i zatim otvoriti.....
Mozda je reakcija malo burna, ali ti si jedini...


Funkcionise!!! Ja sam joj, u stanju hipnoze, i rekao da bude vatrena, samo ne znam da li da je budim, ili ce jos neko.... :lol: :lol: :lol:
 
Sta da li ce jos neko???? Da prodje isto kao i ti?! Da ga ubijem kao i tebe, cupam mu nokte, seckam ga na komade, i da... kisobran, umalo da zaboravim....
Svidelo ti se, a? Pa hoces jos nekom da preporucis nabijanje kisobrana?
Nisam sigurna da su ostali takvi mazohisti i manijaci pa da ce kao ti uzivati u tome.
:lol: :lol: :lol:
 
No Nick:
Sta da li ce jos neko???? Da prodje isto kao i ti?! Da ga ubijem kao i tebe, cupam mu nokte, seckam ga na komade, i da... kisobran, umalo da zaboravim....
Svidelo ti se, a? Pa hoces jos nekom da preporucis nabijanje kisobrana?
Nisam sigurna da su ostali takvi mazohisti i manijaci pa da ce kao ti uzivati u tome.
:lol: :lol: :lol:


Maco, to sto ti MISLIS da je bilo, samo ti je sugerisano, da je tako bilo, cisto da ti POSLE bude lakse ! A kako je stvarno bilo, pitaj ocevidce, i poneke, usputne, ucesnike.... :lol: :lol: :lol:
 
Jao kuco, kuchence moje.... zar je bilo i ocevidaca???
qq meni sta se to desilo.....? Kuco... ma, dzukelo bre!
E, sad posto si bio tako dobar :roll: reci dva puta av av i dobices jednu kosku. Evo bacam ti je.... hvataj! :twisted: :lol: :lol:
 
d1:
i dokle vas dvoje nameravate da izjavljujete ljubav ovde :?

i da... krvoloce nmeoj da spamujes ostale teme reklamirajuci povredjenu sujetu (jer te neko mrzi) :?
d1, nemoj molim te da vadis stvari iz konteksta, jer je ovo daleko od ljubavi.
Na jednoj temi sam procitala da neko moze traziti banovanje drugog clana. Jel to stvarno moze? Jer ako moze ja bih rado zatrazila za ovog krvoloka. Napao me je i na drugoj temi i priznajem da sam poprilicno burno reagovala, ali brate slatki nije u redu da me proziva na svakoj temi i preporucuje ostalima da "radim" k'o fliper.
Mogu da tplerisam razne pacenike ali bas ovakve uvrede ako ne moram ja bas i ne bih da trpim. Ili neka se smiri ili.... otkud znam, obuzdajte ga nekako.
Dodjem na forum da se malo zabavim i nasmejem ili dam savet nekome ako mogu, a ustvari gubim zivce zbog ovakvih kao sto je krvolok. Mozda nisam normalna kad se primam na te prozivke, ali sta cu kad mi smeta.... :?
 
No Nick:
d1:
i dokle vas dvoje nameravate da izjavljujete ljubav ovde :?

i da... krvoloce nmeoj da spamujes ostale teme reklamirajuci povredjenu sujetu (jer te neko mrzi) :?
d1, nemoj molim te da vadis stvari iz konteksta, jer je ovo daleko od ljubavi.
Na jednoj temi sam procitala da neko moze traziti banovanje drugog clana. Jel to stvarno moze? Moze, ali nije u redu, JA tebe samo SPAMUJEM i to sam, a ti bi me, odmah BANDOVALA! Jer ako moze ja bih rado zatrazila za ovog krvoloka. Napao me je i na drugoj temi i priznajem da sam poprilicno burno reagovala, ali brate slatki nije u redu da me proziva na svakoj temi i preporucuje ostalima da "radim" k'o fliper. Nemoj vaditi stvari iz konteksta, ja sam to, pohvalno...
Mogu da tplerisam razne pacenike ali bas ovakve uvrede ako ne moram ja bas i ne bih da trpim. A, da trpis i " tplerises ", whatever is this, pa i NIJE, vredjas ti i to zestoko! Ili neka se smiri ili.... otkud znam, obuzdajte ga nekako.
Dodjem na forum da se malo zabavim i nasmejem ili dam savet nekome ako mogu, jaki saveti : STAVITI NEKOM KISOBRAN U DUPE !!! a ustvari gubim zivce zbog ovakvih kao sto je krvolok. Mozda nisam normalna ma normalna si ti, samo malo TEMPERAMENTNA, ali zato te i volimo... kad se primam na te prozivke, ali sta cu kad mi smeta....Nista, vremenom ces ocvrsnuti :?

Dejane, nemoj se sad ti " primati " na njene ispade, ne preduzimaj nista protiv nje, videces da ce se to sve pretvoriti u jednu veliku LjUBAV, kojoj si, ustvari, ti " kumovao ", jer si nas NERASKIDIVO POVEZAO svojim komentarom ! :D :D :D
 
krvolok:
No Nick:
d1:
i dokle vas dvoje nameravate da izjavljujete ljubav ovde :?

i da... krvoloce nmeoj da spamujes ostale teme reklamirajuci povredjenu sujetu (jer te neko mrzi) :?
d1, nemoj molim te da vadis stvari iz konteksta, jer je ovo daleko od ljubavi.
Na jednoj temi sam procitala da neko moze traziti banovanje drugog clana. Jel to stvarno moze? Moze, ali nije u redu, JA tebe samo SPAMUJEM i to sam, a ti bi me, odmah BANDOVALA! Jer ako moze ja bih rado zatrazila za ovog krvoloka. Napao me je i na drugoj temi i priznajem da sam poprilicno burno reagovala, ali brate slatki nije u redu da me proziva na svakoj temi i preporucuje ostalima da "radim" k'o fliper. Nemoj vaditi stvari iz konteksta, ja sam to, pohvalno...
Mogu da tplerisam razne pacenike ali bas ovakve uvrede ako ne moram ja bas i ne bih da trpim. A, da trpis i " tplerises ", whatever is this, pa i NIJE, vredjas ti i to zestoko! Ili neka se smiri ili.... otkud znam, obuzdajte ga nekako.
Dodjem na forum da se malo zabavim i nasmejem ili dam savet nekome ako mogu, jaki saveti : STAVITI NEKOM KISOBRAN U DUPE !!! a ustvari gubim zivce zbog ovakvih kao sto je krvolok. Mozda nisam normalna ma normalna si ti, samo malo TEMPERAMENTNA, ali zato te i volimo... kad se primam na te prozivke, ali sta cu kad mi smeta....Nista, vremenom ces ocvrsnuti :?

Dejane, nemoj se sad ti " primati " na njene ispade, ne preduzimaj nista protiv nje, videces da ce se to sve pretvoriti u jednu veliku LjUBAV, kojoj si, ustvari, ti " kumovao ", jer si nas NERASKIDIVO POVEZAO svojim komentarom ! :D :D :D
1. Nemoj vise da me "hvalis" na drugim temama
2. Jel ti toliko zasmetala ta greska (tplerisem)? Skliznuo mi prst sa "o" na "p" i tebe bas ubolo u oko. Svasta!
3. Sto se saveta tice dajem ih onima kojima mozda mogu pomoci nekako, a taj "savet" sto sam tebi dala i nije bio savet nego opaska.
4. Bar za jednu stvar si u pravu - jesam TEMPERAMENTNA.
5. Ako ocvrscavanje znaci da treba da se ne obazirem na komentare poput tvojih onda necu nikad ocvrsnuti.
6. d1 nije i nece kumovati nasoj ljubavi jer je nema a nece je ni biti.
7. Ja se javno izvinjavam za sve lose sto sam rekla i evo spustam loptu. The end of story!
 
No Nick:
d1:
i dokle vas dvoje nameravate da izjavljujete ljubav ovde :?

i da... krvoloce nmeoj da spamujes ostale teme reklamirajuci povredjenu sujetu (jer te neko mrzi) :?
d1, nemoj molim te da vadis stvari iz konteksta, jer je ovo daleko od ljubavi.
Na jednoj temi sam procitala da neko moze traziti banovanje drugog clana. Jel to stvarno moze? Jer ako moze ja bih rado zatrazila za ovog krvoloka. Napao me je i na drugoj temi i priznajem da sam poprilicno burno reagovala, ali brate slatki nije u redu da me proziva na svakoj temi i preporucuje ostalima da "radim" k'o fliper.
Mogu da tplerisam razne pacenike ali bas ovakve uvrede ako ne moram ja bas i ne bih da trpim. Ili neka se smiri ili.... otkud znam, obuzdajte ga nekako.
Dodjem na forum da se malo zabavim i nasmejem ili dam savet nekome ako mogu, a ustvari gubim zivce zbog ovakvih kao sto je krvolok. Mozda nisam normalna kad se primam na te prozivke, ali sta cu kad mi smeta.... :?

Ako te bas toliko nervira, posalji pp poruku nekome od moderatora i zamolis ih da ga banuju ili bar opomenu za ban, ako te bude i dalje gnjavio. Evo mozes da kontaktiras D-ija.
 
Dejanu sam zahvalna jer je obrisao jedan njegov post koji je valjda bio i najgori kao sto je s pravom obrisao i moj post kao odgovor na to sto me je krvolok pecnuo. Ja sam se u mom gore postu javnop izvinula i kao sto rekoh spustam loptu, a verujem da ce se i krvolok malo smiriti ako nista drugo bar sto se tice onih "pohvalnih preporuka".
We'll see....
 
pardon za rec ljubav... trebalo je da stoji "ljubav" onda bi bilo jasnije... :?

LM... moja preporuka (za sada) vam je da obilazite postove jedno drugog u sirokom luku tj. nemojte komentarisati postove jedno drugog
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top