lepo je biti ja

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
kratko i jasno:
zašto volite što ste baš tog pola kog ste?
i zašto ne biste voleli da ste suprotnog?

ako bi moglo bez omalovažavanja, bilo bi sjajno, ako ne onda ožežite.
 
evo ja prva, palo mi na pamet dok sam čitala onu drugu temu.
- žene lakše pronađu letnju obuću normalnog izgleda
- što kaže eva ras, žena je uvek žena, muškarac je muškarac samo onda kada to može da bude.

mislim, biće još, ovo mi je trenurno na pameti
 
Lepo je biti ja- i to sto kazes..
Pa volim sto sam zensko al da sam musko volela bih da sam musko..mislim ne znam sta tu ima da se objasnjava. Zamisli recimo tipa koji bi voleo da je zena- nekako mi malo..mislim, nemam nista ni protiv takvih al ono..
 
kao vrlo mala sam prosla ispod duge....i evo me sad NESHVACEN
zato pijem pivo
zato gledam utakmice
zato "ljubim" zene
zato uzivam u zivotu
zato sam nakrivo nasadjeni balkanac :D.....i jos 100 000 razloga

navikao sam se :lol:

ma ne bih se menjao sa zenama a narocito u danasnje vreme, vidi pojedinu "marvu" kako ono saka jada dzentlmena omalovazavaju i pokusavaju da gaze. zalosno
 
Ja još nisam otkrila čari i prednosti ženskog pola, što reče Klik onomad, muškobanjasta sam (u svakom pogledu).
A kao i Bob ne razmišljam o tome. Ali, dosta puta sam želela da sam rođena kao muško.

Ipak, radim na svojoj ženstvenosti, pa ću se javiti kasnije. :zurka:
Za sad, ne mislim da sam u nekoj prednosti i da nešto posebno volim što sam žensko, ali i ne mrzim.
 
volim sto sam zena jer:
mogu da se sminkam, mogu da rodim, mogu da nosim stikle i da ne znam da hodam u njima, a da to ne bude cudno, mogu sebi da dozvolim da budem neiskusna u sexu i da me ne bude blam (naprotiv), mogu da ugradim himen i da opet budem "ko nova", mogu da budem nadrkana, a da ne budem drkadzija, mogu mirne duse da sedim u autobusu, i da ne ustajem "damama", jer sam i sama "dama"
volela bih da sam musko jer:
bih mogla da imam dvocifren broj dece, jer bi postajala sve bolji frajer sa godinama, ne bih mackala antirid uopste, ne bih morala da se depiliram, bih mogla da imam neverovatan broj seksualnih kontakaat i da se time hvalim...
seticu se jos
e, sad tek videh da sam napisala zasto bih VOLELA da sam musko...nevermind
 
Ovo je već epidemija...Ne moš naći ženu koja je zadovoljna s tim s čim je rođena:mrgreen:Planeterna pojava...Lično,zadovoljan...Snovi te često odvuku od očiglednosti...
 
Volim shto sam zzensko, mogu da se shminkam, da nosim miniche, da plachem kad hochu, da se kikochem kad nechu da odgovaram na pitanja, mogu da budem pametna a da nikog nije briga, mogu da budem mama...da budem mama...mama...:kiss:
Da sam mushko isto bi bilo kul, merila bih chiji je duzzi sa drugarima, pravila bih se da sve znam i umem, imala bih vechu platu za isti posao, i argument fizichke nadmochi kada nemam shta da kazzem.

E sad, ne bih bila rado zzensko zbog PMS-a, balavljenja mushkih, obaveze da budem vitka i depilirana, i nemoguchnosti da dobijem glavno rukovodeche mesto na osonovu polne diskriminacije.
Ne bih rado bila mushko zato shto bih morala da drqam po ceo dan, to bi me bash dekoncentrisalo, zato shto bih stalno morala da se takmichim sa drugarima i shto bih morala da jurim pare ko pas tochkove...
 
a zashto ovde neki vole da upiru prstom
jel tako i u prirodi radite
juce pricam sa milanchetom na anchin na koji se oboje razumemo
nadje se enka sojka da kaze spamujete
pocnem opet nesto nadje se enko drugi da mi da do znanja da on zna da ja spamujem
sad vidim neizreciva eternalu
o svashta boze
ovde mislim
alo moderatori
jel mozete da uvedete neke kategorije
forumasha kkoje cete da unapredite u neke funkcije
i da se prvo njima obratimo u vezi sa bilo kojom nejasnocom
ako cu da otvorim temu a ja prvo pitam tema majstora jel bila recimo ili sta on misli jel u redu
ili mi padne na pamet neshto pa kod spam majstora da proverim jel to neshto spam
i tako redom
 

Back
Top